Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na bruk trafi cała załoga LPBO

Utworzony przez uzytkownik mieszkania.., 30 marca 2009 r. o 21:36 Powrót do artykułu
szanowni deweloperzy i firmy budowlane-sami nas okradacie przyszlych uzytkownikow waszych budowanych lokali,sami sobie jstescie winni bo uwazaliscie ze wasze ceny sa malo wygorowane,wasza zachlannosc i pazsernosc nie miala konca wiec teraz sa tego skutki-mozna zbudowac lokal za cene o wiele mniejsza a zapewne popyt by byl wiekrzy i to ze zdwojona skala-a teraz sie glowicie ze was wyleja!!!pazernosc ma swoje skutki wiec sie nie rozczulajcie nad swoja niedola!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kolejni pójdą oglądać mecz na stadion po byłej cukrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryzys w budownictwie to zwykła bzdura. Okres największego rozkwitu w ostatnim czasie przedsiębiorstw budowlanych i niebotyczny wzrost cen mieszkań, do którego przyczyniły się głównie łatwe kredyty był czasem dobrego zarobku dla tej branży. Ale zamiast zrobić z tego zysk dla firmy i zadbać o zabezpieczenie na trudniejszy okres, wszystko poszłow niebotyczne pensje. I bardzo dobrze. Niech na rynku pozostaną poważne firmy. Wolę trudno dostępny kredyt i mieszkanie w normalnej cenie niż łatwą pożyczkę i cenę 5 tys za metr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzytkownik mieszkania.. napisał:
szanowni deweloperzy i firmy budowlane-sami nas okradacie przyszlych uzytkownikow waszych budowanych lokali,sami sobie jstescie winni bo uwazaliscie ze wasze ceny sa malo wygorowane,wasza zachlannosc i pazsernosc nie miala konca wiec teraz sa tego skutki-mozna zbudowac lokal za cene o wiele mniejsza a zapewne popyt by byl wiekrzy i to ze zdwojona skala-a teraz sie glowicie ze was wyleja!!!pazernosc ma swoje skutki wiec sie nie rozczulajcie nad swoja niedola!!
WSZYSTKO PRAWDA POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś mądry powiedział jest prawda, święta prawda i g.... prawda i w waszym przypadku mamy do czynienia z tą ostatnią niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni "użytkownik mieszkania" i "gość". Widać, że nie jesteście związani z branżą budowlaną. Zgadzam sie z tym, że ceny mieszkań są zbyt wygórowane, ale oferty wykonania inwestycji mieszkaniowej przez firmy budowlane wcale nie są tak drakońskie. To deweloperzy mocno manipulują cenami ustawiając wartość 1 m2 mieszkania na poziomie 120 % wyższym niż koszt wybudowania. Osobiście spotkałam się z przypadkiem, gdzie Inwestor wpierał mi, że sprzedaje mieszkania za 2.100 zł/m2 (w połowie 2008 r.) a podczas rozmowy telefonicznej ze sprzedawcą mieszkań padła kwota 4.400 zł/m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tym, że ceny mieszkań są zbyt wygórowane, ale oferty wykonania inwestycji mieszkaniowej przez firmy budowlane wcale nie są tak drakońskie. To deweloperzy mocno manipulują cenami ustawiając wartość 1 m2 mieszkania na poziomie 120 % wyższym niż koszt wybudowania. Osobiście spotkałam się z przypadkiem, gdzie Inwestor wpierał mi, że sprzedaje mieszkania za 2.100 zł/m2 (w połowie 2008 r.) a podczas rozmowy telefonicznej ze sprzedawcą mieszkań padła kwota 4.400 zł/m2 huh.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO WY BREDZICIE ????? JAKIE 3 MIESIĄCE ????? WYPOWIEDZENIE JEST 1 - MIESIĘCZNE...FIRMA BARDZO DOBRZE SIĘ ROZWIJAŁA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...60cio letnia tradycja a mimo to cieszę sie że upada....dlaczego???.. ostatnie lata funkcjonowania tej firmy to ciągłe problemy finansowe, oszukiwanie podwykonawców (sam wykonywałem dla nich jedno zadanie) i więcej tego błędu nie popełniłem (a wiem że często naciągali więc niewielu ostatnio chciało dla nich cokolwiek wykonywać), ciągłe ucieczki prezesów i zarządu przed wierzycielami...utrzymali się prawdopodobnie dlatego, żę mieli jeszcze trochę nieruchomości na sprzedaż, co zrobili...itd... przykłady można by mnożyć...dobrze więc że ta dziwna struktura zniknie z rynku - piszę dziwna ponieważ wiem mniej wiecej jak to funkcjonowało i było skazane na upadek a ostatnio dobra koniunktura na rynku budowlanym tylko przeedłużyła ich agonię.. - dodam jeszcze, że na tyyle na ile miałem do czynienia z prezesami mogę śmiało powiedzieć ze to była banda deb***i i mam nadzieje, że nie znajdą gdzie indziej miejsca, choć wiem że ktoś się znalazł w firmie Wikana - ten sam adres lokalizacji i jakieś powiązania inne chyba również... ciekaw jestem tylko kiedy Wikana popłynie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam moi drodzy powiem tak. kryzys to bzdura jak ktos wcześniej powiedział. a upadłośći firmy LPBO Lublin są winni Panowie Prezesi Paweł C. i Artur D., od kilku lat prowadza inwestycje rozliczali się ze zleceniodawcą w 100% a z podwykonawcami nie!!! Podwykonawcy zwodzeni byli lub dogadywali się że w ratach, lpbo płaciło z dwie raty i potem nic, a sądy każdy wie jak działają. sam zostałem oszukany jak wielu podwykonawców, protokoły, odbiory, wszystko wykonane zgodnie z umowami i pełno kasy zostało. wiem że wiszą masie podwykonawcom na kilku inwestycjach. ja sie bujam ponad 2 lata i niestety słabo to widze, mimo że jestem blisko zapytacie się gdzie ? Juz mówie proces jest prosty prezesi kasiorke biorą , częsc dostają osoby wtajemniczone w zaplanowane działania a reszta to co prezesi to idzie przepisane na rodzine i prezes wszystko to co ma to spodnie na d ciekaw jestem czy są firmy ktore wiszą kase LPBO Pozdrawiam wszystkich utrzciwych oszukanych przez w/w Panów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z LPBO mamy sprawę w sądzie, dostarczaliśmy im towar za kilkadziesiąt tysięcy, który zamówili i wykorzystali. Ich radca prawny tak zakręcił w sprzeciwie do wyroku Sądu, że wniosek był taki, iż w ogóle zamówienia nie było! Do pani radcy z ramienia LPBO- prosze obejrzeć jak film ADWOKAT DIABŁA - jak się kończy kariera na cudzej krzywdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja miesiąc temu dostałem zawidomienie że sprawe przejoł syndyk i d*** moje blisko 100 tysięcy raczej nie odzyskam, wygrana sprawa została odwołana przez tą bande złodziei. i co prezesi się odwołali i nie można było ruszyć sprawy a teraz pewnie nić nie zostanie po spłacie wszytskich zadłużen związanych z wypłatami bo pewnie wszystko pięknie upłynnili ma ktos jakiś pomysł jak odzyskać kase od tych prezesów bo przecież to oni odpowiadają swoim majątkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje wszystkim-ŁĄCZMY SIĘ !!! MOŻE UDA SIĘ TO SKOŃCZYĆ!!!Skierujmy sprawę do reportera jak tak moze być, przecież to jest jeden wielki układ, nawet sądy wiedzą, ze tak jest a mimo to każdy się boi wychylić-jakie prawo dziś mamy- Ja też toczę sprawę z LPBO od września ubiegłego roku o zapłatę faktury i nic.... mam całą dokumentację złożoną w aktach dowodowych a mimo to sąd dalej nie wie co z tym zrobić...gdybym ja była tak wysoko w hierahii to sprawdziła bym konta bankowe dzieci i rodzin tych prezesów skąd mają takie oszczędności... Czekam na kontakt... pozdrawiam w razie potrzeby podam adres e-mail, ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...