Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na plac Litewski wejdziemy w drugiej połowie lipca albo później. Wszystko przez procedury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Nie wiem jak innym, ale mnie osobiście te reklamy budimexu za plecami Piłsudskiego (w miejscu gdzie zwykle wiszą flagi narodowe jakoś) jakoś nie bardzo się komponują - wydaje mi się że po prostu nie wypada Panowie .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To jest Miś na miarę naszych możliwości."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś za 48 baniek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiory 53 dni ???? Dajcie mi tydzień nieroby a zrobię to sam i za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym odbiorem to trochę smrodek ! A gdzie byli z nadzoru budowlanego w czasie prac ! Przecież takowy jest ! Czy dopiero teraz sprawdzać np. toaletę ? nie było na to czasu !Myślę, że inspektor/lub inspektorzy nadzoru wzięli kasę za nic ! Płaci im się, że wszystko w czasie trwania budowy jest zrobione z godnie z projektem ! Wyobraźmy sobie, że coś nie gra z jakimś kablem lub innym mechanizmem już wbudowanym w plac ! I co teraz rozkuć , wykuć dziurę i szukać ! To nie gospodarność i to wielka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niegospodarność i tyle za prawie pół stówy lifting z chińskim kamieniem, powiatową fontanną i kiblem CSK słynnym na pół Polski.O "niegospodarności" mówi pół Lublina jeszcze w fazie projektowej. Jeżeli państwo nie istnieje już tylko teoretycznie odpowiedzialni powinni ponieść odpowiedzialność karną. Pomijam kwestię, że wyrzucenie komunikacji spod poczty i obciążenie nimi ciasnych Hempla i Narutowicza to zbrodnia, która przyczyni się również do wymierania deptaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobie wam odbiór w tydzień. Tylko czy nie zamkną mnie za dumping?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam. 53 dni to znaczy, że tyle wynosi maksymalny czas na odbiory. Jestem przekonany, że na czas mistrzostw U-21 plac będzie cieszył mieszkańców i gości. Oczywiście poza urodzonymi malkontentami i zwolennikami rozdawnictwa dla tych którym się nie chce lub nie potrafią i oczywiście piskami, bo oni potrafią tylko negować i opluwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech otworzą jak najpóźniej, gdyż cała Polska będzie się śmiała z kibelka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydział inwestycji UM Lublin i wszystko jasne! Znowu dali ciała, jak ze wszystkim. Plac na ukończeniu a nieudacznicy będą teraz dopinać pozwolenie na ustawienie pomnika. Wczoraj się o nim dowiedzieli. Mieli cały rok na to. Jak zwykle leży nadzór na realizacją inwestycji. Skąd oni biorą tych inspektorów nadzoru? Pewnie 100% decyduje cena, to i kadra inżynieryjna nadzorująca prace z najniższej półki. Jeśli Plac Litewski nie będzie otwarty na Euro U-21, to będzie kompromitacja na cały kraj. Kiedy wreszcie Prezydent usunie ten beton z wydziału inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydano bezmyślnie ponad 48 mln zł na zabetonowanie, kostkę i kolorowe sikawki.... Tymczasem nie wybudowano podziemnego parkingu na którym miasto mogłoby jeszcze zarabiać. 48 000 000 zł !!! A teraz będą stawiać zapomniane pomniki. To się nazywa gospodarność i wizja. Benny Hill by się popłakał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech chociaż poszerzą chodnik wzdłuż placu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 milionów za zalanie cementem, cena astronomiczna. Tym powinien zająć sie prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Komisja musi sprawdzić czy wszystko jest zgodne z zleceniem............", a ja myślałem, że komisja odbiera roboty wykonane.............. a inspektor nadzoru inwestorskiego sprawdza i pilnuje pn. "wszystko jest zgodne ze zleceniem". Ten zastępca dyrektora to jakiś MATO........... z po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
50 milionów za zalanie cementem, cena astronomiczna. Tym powinien zająć sie prokurator
50 milionów minus 85% dotacji = faktyczny koszt placu 7,2 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decyzja o zmianie formy pomnika nieznanego żołnierza zapadła dopiero z poczatkiem 2017 roku a więc już w trakcie realizacji robót prowadzonych na Placu, a każda zmiana na zabytku wymaga odrębnego pozwolenia na budowę, więc dopiero teraz ci "nieudacznicy" mogli rozpocząć uzyskiwanie niezbędnych dokumentów i dopinać całość zagospodarowania Placu. Jak nie masz orientacji to nie obrażaj ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Komisja musi sprawdzić czy wszystko jest zgodne z zleceniem............", a ja myślałem, że komisja odbiera roboty wykonane.............. a inspektor nadzoru inwestorskiego sprawdza i pilnuje pn. "wszystko jest zgodne ze zleceniem". Ten zastępca dyrektora to jakiś MATO........... z po
MATO...... to jesteś TY, inspektor nadzoru stwierdza zgodność wykonania robót z projektem i pozwoleniem na budowę, a odbiory na zgodność ze zleceniem prowadzi właśnie "komisja" odbiorowa upoważniona przez Prezydenta. Nie wiesz, to się właśnie dowiedziałeś MATO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wydział inwestycji UM Lublin  i wszystko jasne! Znowu dali ciała, jak ze wszystkim. Plac na ukończeniu a nieudacznicy będą teraz dopinać pozwolenie na ustawienie pomnika. Wczoraj się o nim dowiedzieli. Mieli cały rok na to. Jak zwykle leży nadzór na realizacją inwestycji. Skąd oni biorą tych inspektorów nadzoru? Pewnie 100% decyduje cena, to i kadra inżynieryjna nadzorująca prace z najniższej półki. Jeśli Plac Litewski nie będzie otwarty na Euro U-21, to będzie kompromitacja na cały kraj. Kiedy wreszcie Prezydent usunie ten beton z wydziału inwestycji? decyzja o zmianie formy pomnika nieznanego żołnierza zapadła dopiero z poczatkiem 2017 roku a więc już w trakcie realizacji robót prowadzonych na Placu, a każda zmiana na zabytku wymaga odrębnego pozwolenia na budowę, więc dopiero teraz ci "nieudacznicy" mogli rozpocząć uzyskiwanie niezbędnych dokumentów i dopinać całość zagospodarowania Placu. Jak nie masz orientacji to nie obrażaj ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GESZEFCIARZE ... ulice im sprzatac a nie place remontowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina Plac Tiananmen z Chin. Tylko chinczycy swój pewnie zrobili za 1/10 ceny lubelskiego betonarium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...