Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Angielska policja nadaje się do jedynie do zelowania butów. Jak przez 30 lat w Polsce nigdy mi się nic nie stało, to w Anglii dwa razy włamali mi się do samochodu i tyle razy tez oberwałem na ulicy, Sprawcy -- nn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To policyjne bydło zaczyna się już rozprzestrzeniać na Europę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój Boże ! jaki głęboko wierzący , a tu nie dali poświętować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla naszej dziewczyny!Wreszcie powraca skuteczność, ta która była za czasów chłopaków z ZOMO.Wtedy żaden przestępca nie umknął przed sprawiedliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Brawo dla naszej dziewczyny!Wreszcie powraca skuteczność, ta która była za czasów chłopaków z ZOMO.Wtedy żaden przestępca nie umknął przed sprawiedliwością.
O ZOMO to nie wspominaj bo to byli badnyci ich skuteczność polegała na tym, że mocni byli na "ścieżkach zdrowia" kiedy stali w dwóch szpalerach i naparzali tymi swoimi 70tkami jak leci. Przetrwałem taką to coś na ten temat wiem. A swoją drogą gratulka dla policjantkui.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek się zdziwił jak przypadkowo się zapakował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tej policjantki!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w rodzinie wszyscy uczciwie pracowali i nigdy Zomo się nikogo nie czepiło.Musiałeś być chuliganem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielska policja gościła kolegów z Polskie.................chyba z POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n@j napisał:
O ZOMO to nie wspominaj bo to byli badnyci ich skuteczność polegała na tym, że mocni byli na "ścieżkach zdrowia" kiedy stali w dwóch szpalerach i naparzali tymi swoimi 70tkami jak leci. Przetrwałem taką to coś na ten temat wiem. A swoją drogą gratulka dla policjantkui.
Mistrzu jak uważasz że ci byli Zomowcy byli takimi jak ich nazwałeś to powiedz to - byłym Zomowcom - pracującym jeszcze w szeregach policji i to na wysokich stołkach i może któryś z nich zadecydował o wyjeździe tej policjantki. A widok poszukiwanych bądź złodzieja polaka za granicą to żadne nowum.Tam ich jest ich pełno i wszyscy o tym wiedzą i pewnie dzięki ich wyjazdowi spadły włamania itp. Na pochwałę na pewno zasługuje jej reakcja /o ile to wszystko jest prawdziwe/ a nie odwrócenie się plecami i udawanie że nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieraz oberwałem od chłopaków w Lublinie czy Krakowie.Teraz juz wiem po latach ,że jednego nie można im odmówić-mieli honor i potrafili strzec prawa!Co prawda było ono kulawe,ale zawsze to prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...