Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na zdjęciu z krematorium jest lublinianka

Utworzony przez Paw, 18 września 2008 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Przecież to tylko dziecko. Nawet nie pomyślała, żeby kogoś tym obrazić. PARANOJA i co teraz sąd i poprawczak ooo to jest dobre. Co się dzieje z tym krajem. Ludzie morderców, złodziei i pedofilów nie jest w stanie odszukać policja mając 1000 zdjęć, ale małą dziewczynkę znaleźli, bo top afera na skalę międzynarodową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Brawo policja!!! To naprawdę wielki sukces na froncie walki z przestępczością - jesteśmy z was (nie Was) dumni!!! Teraz wypnijcie piersi do medali!!
umiesz czytać ? "Policja szukała dziewczyny na zlecenie prokuratury" czyzbys kiedys chcial dostac sie do policji i nie wyszlo? zakompleksiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz prokuratura i sąd rodzinny ma co robić. Napietnują dziecko do 10-tego pokolenia. Ja wysiadam z tego kraju. Mam tylko nadzieje, że sędzia bedzie madrzejszy, chociaż nadzieja kurczy mi się z dnia na dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie skojarzyłam. Dla chętnych artykuł http://serwisy.gazeta.pl/metroon/2029020,43996,5452587.html Gdy Styks wpadł na pomysł wybudowania krematorium, wdzięcznie nazywanego spopielarnią, tuż obok obozu na Majdanku, jakoś nie zauwazyłam świetego oburzenia prokuratury. A taki pomysl, który narodził się w głowach dorosłych ludzi jest bardziej szkodliwy niz zdjęcie dziecka, mało świadomego historii. Czyżby oburzenia nie było z powodu nazwisk jakie się przewijaja w KRS, dotyczącym Styksu. Można sobie sprawdzić jakie tam widnieja nazwiska i wszystko będzie jasne. Jakimś dziwnym trafem te same nazwiska pojawiaja się w innych firmach jak fundacja Dom Pogodnej Starości , firma zajmująca się nieruchomościami. Dziwny zbieg okoliczności prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka ma 9 lat. Nie powinna być ciągana na Majdanek (nie ma 14 lat). Dlaczego ona ma być ciągana przed Sąd Rodzinny? Za co? To opiekunowie (rodzice, szkolna wycieczka) powinni odpowiadać. Prokuraturę chyba pocięło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dziennikarz nie miał odwagi podpisać się pod tym artykułem imieniem i nazwiskiem. Nie miał tez odwagi obiektywnie ocenić sytuacji. Suche fakty i tyle, bo po co sie narażać. Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AK MOżNA JESZCZE ROZPOWSZECHNIAć TO ZDJęCIE MóWIąC żE TO JEST ZłE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Widzę, że dziennikarz nie miał odwagi podpisać się pod tym artykułem imieniem i nazwiskiem. Nie miał tez odwagi obiektywnie ocenić sytuacji. Suche fakty i tyle, bo po co sie narażać. Żenada!!!
Bo rolą dziennikarza nie jest oceniać sytuacji, tylko ją przedstawić. Potrzeba ci od razu oceny sytuacji bo nie potrafisz myśleć? Są gazety i dla takich: Super Express, Fakt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie "pin", że to Ty masz problemy z myśleniem. Obiektywnie to można zaprezentować nekrolog. A gdy sie porusza jakiś temat, to należy uwzględnić różne jego aspekty. Ta lublinianka to dziecko a nie dziewczyna i jeżeli dziennikarz podając szczegóły boi sie dodać własny komentarz to szkoda. Powinien jeszcze napisać hymn pochwalny na cześć prokuratury i policji za to, że się zajęła tą sprawą. Nie zauważyłam by prokuratura z własnej woli zajęła sie podwójnymi planami zagospodarowania przestrzennego na Rudniku. Tam jakoś nikt przestępstwa się nie dopatruje ale tutaj i owszem. A Tobie dam dobrą radę pin, " nie myśl bo się zmęczysz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I żeby nie było wątpliwości, nie pochwalam tego typu zachowań. Szum jaki zrobiono wokół tego zdjęcia jest wystarczajacą karą dla tego dziecka i przestrogą dla dorosłych. Nie wystarczy zabrac dzieciaki w takie miejsce. Trzeba je przedtem przygotowac do tego. W umyśle dziecka nie mieści sie fakt, że zamordowano tylu ludzi. Pytanie będzie: " a dlaczego?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...