Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zuk zarzyna lubin, zadłuża, powinien zrezygnować, a nie rozdawać jeszcze frukta znajomkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety, są nadal ludzie tak głęboko zakorzenieni w realiach PRL, że dla nich zawsze wszyscy mają zarabiać tyle samo, wszyscy mają znać zarobki wszystkich, czy się stoi czy sie leży... Przypominam, że komuna upadła dawno temu a Polska nie jest już krajem rozwijającym się, tylko nowoczesnym. I ja jako mieszkaniec Lublina oczekuję własnie nowoczesnego zarządzania miastem. A nie wsamraśności, marazmu i zacofania.   p.s.stawiam, że najbardziej krzyczą Ci, co najmniej albo wcale nie dorzucają do miejskiej kasy
O czym ty"człowiecze"mamrzesz?Polska nowoczesnym krajem?Śmiech!Ja tu krzyczę bo z moich podatków co miesiąc trafia do budrzetu spora suma.A takie nieroby dzielą takie pieniądze między siebie!Polska nowoczesna?To zobacz ile dzieci jest głodnych,ilu ludzi młodych chce pracować!A pracy "niet" GŁÓD,UBUSTWO,DZIADOSTWO!Z opieki rodzinie z dziećmi dają 300zł.na cały miesiąc! Ot Polska rzeczywistość!!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty"człowiecze"mamrzesz?Polska nowoczesnym krajem?Śmiech!Ja tu krzyczę bo z moich podatków co miesiąc trafia do budrzetu spora suma.A takie nieroby dzielą takie pieniądze między siebie!Polska nowoczesna?To zobacz ile dzieci jest głodnych,ilu ludzi młodych chce pracować!A pracy "niet" GŁÓD,UBUSTWO,DZIADOSTWO!Z opieki rodzinie z dziećmi dają 300zł.na cały miesiąc! Ot Polska rzeczywistość!!!! :(
A  za granicą mają na dzieci dużą kasę.W Irlandii to 600zł.na tydzień na jedno dziecko.I kto to pisze że Polska to nowoczesny kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik dostanie trzynastą, a potem czternastą pensję i mu się należy za samo bycie górnikiem. Gdy jeszcze kopalnie przynoszą zysk, to można oko przymknąć, ale gdy są deficytowe, gdy państwo dokłada, to już inna bajka. Dostają po 10 tys. i więcej za to "czy się robi czy się leży" górnikowi się należy. Jak urzędnicy ściągają do Lublina miliony euro unijnych pieniędzy i ktoś to doceni dając nagrody, to szum wielki, gazety się rozpisują.  Szanowni Państwo, nagrodzeni pracownicy Urzędu Miasta!  Należało się Wam. Dziękujemy za dobrą pracę! Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie nie dał. Za to go lubię ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a w czym urzędnik jest gorszy np: od policjanta? I dlaczego miałby nie dostać nagrody pieniężnej jeśli dobrze i sumiennie wykonuje swoją pracę? Absolutnie jestem za tym by ci najlepsi nagrody dostawali.
Śmiechu warte.Nie porównuj policjanta do jakiegoś"gryzipiórka"Policjant jest wszędzie gdzie ktoś potrzebuje pomocy.A wy co?Aby jakieś afery.Petent nie może sprawy załatwić bo wiecznie utrudniacie.Po znajomości wszystko idzie.A w skarbowym jakie przekręty ?Jaja sobie robicie ze zwykłych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukcesy Zuka??? Grabarz. Buahahahahaha... W 60 roku Luplin będzie miał mniej mieszkańców od Rzeszowa. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie nie dał. Za to go lubię ;)
Dał.Pewnie x2.Tylko zapomniał podać do wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... na co lepiej wydać miejską kasę? Na premię dla ludzi, którzy dobrze pracują, pozyskują duże pieniądze dla naszego miasta? Czy na wsamraśny zaścianek, który wyda kasę na pomniki, na opłacenie toczących pianę trolli internetowych i na volvo dla swojego szefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nieodparte wrażenie, że wszystkie te posty antyżukowe pisze jeden i ten sam troll...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik dostanie trzynastą, a potem czternastą pensję i mu się należy za samo bycie górnikiem. Gdy jeszcze kopalnie przynoszą zysk, to można oko przymknąć, ale gdy są deficytowe, gdy państwo dokłada, to już inna bajka. Dostają po 10 tys. i więcej za to "czy się robi czy się leży" górnikowi się należy. Jak urzędnicy ściągają do Lublina miliony euro unijnych pieniędzy i ktoś to doceni dając nagrody, to szum wielki, gazety się rozpisują.  Szanowni Państwo, nagrodzeni pracownicy Urzędu Miasta!  Należało się Wam. Dziękujemy za dobrą pracę! Tak trzymać!
A po co ściągają miliony euro unijnych pieniędzy?Żeby mieć z czego"uczknąć"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... na co lepiej wydać miejską kasę? Na premię dla ludzi, którzy dobrze pracują, pozyskują duże pieniądze dla naszego miasta? Czy na wsamraśny zaścianek, który wyda kasę na pomniki, na opłacenie toczących pianę trolli internetowych i na volvo dla swojego szefa?
Jak pozyskują,to z czego ten ogromny dłóg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nieodparte wrażenie, że wszystkie te posty antyżukowe pisze jeden i ten sam troll...
Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "Boże,spuść nogę i kopnij"kogoś w dupę.Ja po 35-u latach ciężkiej pracy,nie mam premii.A tu takim dają takie pieniądze za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISuarki, zainwestujcie w lepszego trolla, bo ten to chyba jedynie szkołę zbiorczą gminna ukończył (i to pewnie bez wyróżnienia). Drogi trollu: nie "dłóg" - tylko "dług". Nie "uczknąć" - tylko "uszczknąć". A i argumenty, jak ten np., że pozyskiwanie kasy jest złe - też na poziomie podst. niepełne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pozyskują,to z czego ten ogromny dłóg?
Np. jeżeli na inwestycje przeznaczymy miliard, to wkładu własnego trzeb 250 mln zł, by Unia dołożyła 750 tys.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. jeżeli na inwestycje przeznaczymy miliard, to wkładu własnego trzeba 250 mln zł, by Unia dołożyła 750 mln zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy przekroczonym o ponad 24 miliony złotych założonym wcześniej deficycie dochodów nad wydatkami w wysokości ponad 178 milionów złotych takie nagrody mógł przyznać tylko doktor ekonomii, który nigdy nie prowadził własnej firmy, a ze źródłem finansowania tych nagród związany jest tylko listą płac. Nie mam osobiście nic do żadnej z nagrodzonych osób ale do sprawowanych funkcji i owszem, bo jak można na ten przykład nagrodzić skarbnika, który dopuścił do przekroczenia deficytu budżetowego o ponad 24 miliony złotych czyli o niemal 15% w stosunku do wcześniej uchwalonego? A może te nagrody są właśnie za to, że pieniądze idą na lewo i prawo poza jakąkolwiek merytoryczną kontrolą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy przekroczonym o ponad 24 miliony złotych założonym wcześniej deficycie dochodów nad wydatkami w wysokości ponad 178 milionów złotych takie nagrody mógł przyznać tylko doktor ekonomii, który nigdy nie prowadził własnej firmy, a ze źródłem finansowania tych nagród związany jest tylko listą płac. Nie mam osobiście nic do żadnej z nagrodzonych osób ale do sprawowanych funkcji i owszem, bo jak można na ten przykład nagrodzić skarbnika, który dopuścił do przekroczenia założonego wcześniej uchwałą rady miasta deficytu budżetowego o ponad 24 miliony złotych czyli o niemal 15% w stosunku do wcześniej uchwalonego? Jeżeli przekroczenie założonego wcześniej deficytu budżetowego o niemal 15% jest wyrazem niezwykłości i "najlepszszości" w kraju, to chyba tylko dlatego, że kasa szła tam gdzie iść nie była powinna - na przykład do spółek, które nie składają prawem wymaganych sprawozdań finansowych. PO nich to już tylko potop. A może te nagrody są właśnie za to, że pieniądze idą na lewo i prawo poza jakąkolwiek merytoryczną kontrolą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiecie Drodzy Państwo po co trzeba było rozszerzyć strefę płatnego parkowania o prowincjonalne lubelskie osiedla i podnieść stawkę godzinową? Nie było innego wyjścia kiedy w kasie pustka, dług jeden z największych w kraju, a premię przedstawicielom chazarskiego plemienia okupującego Polskę trza dać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...