Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najbardziej zadłużone samorządy. Lublin na 7. miejscu

Utworzony przez Marcin, 24 września 2014 r. o 14:53 Powrót do artykułu
A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.
  + np Francuzi będą w strefie produkować części dla przemysłu lotniczego i kosmicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś idiotą pisowski kmiotku tęskniący za zacofanym miastem
   
Żuk bierze przykład z Zachodu Polski (Poznań, Bydgoszcz) czyli robi bardzo dobrze. Pokazała historia Polski z kogo trzeba brać przykład.Przy tym się napracuje , a ograniczony PIS jeszcze go wyśmiewa.Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i liczyć, że manna spadnie z nieba
  Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć jak to jest, że można ludziom wmówić, że jeżeli ktoś jest przeciwko czemuś to znaczy, że jest za czymś? Czy już u takich osobników (komentujących jak wyżej) coś takiego jak samodzielne myślenie uległo całkowitemu zatraceniu? Tak bardzo stali się ofiarami wpływu mediom masowego oglupiania typu tefałeny gaziety wybiórcze itp., że zapomnieli jak to jest myśleć samemu? No niech mi ktoś odpowie. Bo jak po raz kolejny czytam jak jeden drugiego wyzywa od pisiorów pisów itp. tylko dlatego, ze ten drugi ośmielił się skrytykować antyPOlską partię, to zaczynam się niepokoić jak długo jeszcze musimy czekać, aż ludzie wreszcie otworzą oczy i postawią przed Trybunał rządzących doprowadzających nasz kraj do ruiny (tak, chodzi o te służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki). No niech ktoś mi odpowie, czy tacy pożyteczni (dla elyty rządzącej "dożynającej watahy") idioci to się po prostu rodzą? czy zanik umiejętności myślenia, to rzecz nabyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tefałeny gaziety wybiórcze" "antyPOlską partię" "służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki"
  wypisz wymaluj typowy pisowski oszołom sądzący, że ma monopol na wiedzę :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ranking mówi tyle co nic, Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.
 
Taki ranking mówi tyle co nic, Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.
Wreszcie mądra uwaga ! Od siebie dodam, że np.Japonia należy do jednych z najbardziej zadłużonych krajów Świata, a Ukraina do najmniej zadłużonych... Wobec tego w którym kraju woleli byście mieszkać: w Japonii czy na Ukrainie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ranking mówi tyle co nic, Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.
  On mówi przede wszystkim, że im mniej pożyczyłeś, tym mniej będziesz musiał oddać.   Wiem, że to truizm, ale ma swoje oczywiste oraz daleko idące konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...