Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 września 2014 r.
13:33
Edytuj ten wpis

Najbardziej zadłużone samorządy. Lublin na 7. miejscu

Autor: Zdjęcie autora łm
8 25 A A

Lublin jest na siódmym miejscu w rankingu najbardziej zadłużonych miast w Polsce, który publikuje dwutygodnik "Wspólnota".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ranking powstał na podstawie relacji długu do rocznego dochodu samorządu. Najbardziej zadłużonym województwem w Polsce jest mazowieckie (73,4 proc.), a wśród miast „bryluje” Toruń (86,3 proc.).

Lubelskie jest na 6. miejscu (40,95 proc.). W kategorii miasta wojewódzkie Lublin zajął 7. miejsce (54,99 proc.). Z kolei w kat. miasta powiatowe na 9. miejscu znalazła się Włodawa (62, 01 proc.), a wśród małych miast 12. jest Łaszczów (pow. tomaszowski) - 70,11 proc.

Zwiększające się zadłużenie Lublina to jeden z głównych argumentów wysuwany przez przeciwników Krzysztofa Żuka, obecnego prezydenta miasta. Lubelskie PiS stronę internetową „zegar długu Lublina”, która pokazuje, jak rośnie zadłużenie.

- Kolejny rok prezydentury Krzysztofa Żuka (PO) to dalsze zadłużanie miasta poprzez kolejne kredyty i pożyczki. Najwyraźniej władze miasta nie zdają sobie sprawy, że tak lekko zaciągane kredyty i pożyczki będzie trzeba niedługo spłacić - czytamy na www.dluglublina.pl.


Rankingi najbardziej zadłużonych samorządów:

Województwa:

mazowieckie 73,34 proc.
łódzkie 58,70
opolskie 49,23
kujawsko-pomorskie 48,69
pomorskie 46,80
lubelskie 40,95
małopolskie 39,66
zachodniopomorskie 38,92
wielkopolskie 37,67
dolnośląskie 33,98
lubuskie 31,94
śląskie 31,39
warmińsko-mazurskie 31,09
podkarpackie 27,80
świętokrzyskie 22,49
podlaskie 3,62

Miasta wojewódzkie:

Toruń 86,32
Bydgoszcz 72,40
Poznań 69,41
Łódź 59,25
Wrocław 58,33
Białystok 55,07
Lublin 54,99
Szczecin 53,00
Kraków 52,90
Kielce 52,87
Rzeszów 49,42
Warszawa 48,48
Gdańsk 48,15
Zielona Góra 44,41
Katowice 38,35
Gorzów Wielkopolski 35,64
Opole 35,29
Olsztyn 29,55

Miasta powiatowe

Myślenice małopolskie 106,39
Skarżysko-Kamienna świętokrzyskie 80,10
Sejny podlaskie 76,25
Pisz warmińsko-mazurskie 74,62
Kamień Pomorski zachodniopomorskie 68,88
Pułtusk mazowieckie 67,33
Wieliczka małopolskie 65,95
Gryfino zachodniopomorskie 64,58
Włodawa lubelskie 62,01
Milicz dolnośląskie 61,34
Nowa Sól lubuskie 61,00
Gołdap warmińsko-mazurskie 58,79
Proszowice małopolskie 58,59
Opoczno łódzkie 57,88
Końskie świętokrzyskie 57,66

Małe miasta

Przemków dolnośląskie 98,34
Pełczyce zachodniopomorskie 92,78
Szczawnica małopolskie 83,91
Recz zachodniopomorskie 83,25
Lipiany zachodniopomorskie 81,84
Karlino zachodniopomorskie 78,75
Trzebiatów zachodniopomorskie 78,37
Wieleń wielkopolskie 76,15
Solec Kujawski kujawsko-pomorskie 75,98
Bieżuń mazowieckie 75,74
Świeradów-Zdrój dolnośląskie 75,61
Łaszczów lubelskie 70,11
Lubsko lubuskie 68,72
Jeziorany warmińsko-mazurskie 68,04
Niepołomice małopolskie 66,83
Dziwnów zachodniopomorskie 66,23

Całe zestawienie

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lucjan / 26 września 2014 o 12:09
0

Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.

On mówi przede wszystkim, że im mniej pożyczyłeś, tym mniej będziesz musiał oddać.

Wiem, że to truizm, ale ma swoje oczywiste oraz daleko idące konsekwencje.

Avatar
dziad z fioletovymi uszami / 24 września 2014 o 20:37
0

Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.


Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.

Wreszcie mądra uwaga ! Od siebie dodam, że np.Japonia należy do jednych z najbardziej zadłużonych krajów Świata, a Ukraina do najmniej zadłużonych... Wobec tego w którym kraju woleli byście mieszkać: w Japonii czy na Ukrainie???

Wreszcie mądra uwaga ! Od siebie dodam, że np.Japonia należy do jednych z najbardziej zadłużonych krajów Świata, a Ukraina do najmniej zadłużonych... Wobec tego w którym kraju woleli byście mieszkać: w Japonii czy na Ukrainie???

rozwiń
Avatar
al / 24 września 2014 o 20:13
0

"tefałeny gaziety wybiórcze" "antyPOlską partię" "służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki"

wypisz wymaluj typowy pisowski oszołom sądzący, że ma monopol na wiedzę :) 

wypisz wymaluj typowy pisowski oszołom sądzący, że ma monopol na wiedzę :) 

rozwiń
Avatar
czytelnik / 24 września 2014 o 19:37
0

sam jesteś idiotą pisowski kmiotku tęskniący za zacofanym miastem

Żuk bierze przykład z Zachodu Polski (Poznań, Bydgoszcz) czyli robi bardzo dobrze.

Pokazała historia Polski z kogo trzeba brać przykład.Przy tym się napracuje , a ograniczony PIS

jeszcze go wyśmiewa.Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i liczyć, że manna spadnie z nieba

Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć jak to jest, że można ludziom wmówić, że jeżeli ktoś jest przeciwko czemuś to znaczy, że jest za czymś? Czy już u takich osobników (komentujących jak wyżej) coś takiego jak samodzielne myślenie uległo całkowitemu zatraceniu? Tak bardzo stali się ofiarami wpływu mediom masowego oglupiania typu tefałeny gaziety wybiórcze itp., że zapomnieli jak to jest myśleć samemu? No niech mi ktoś odpowie. Bo jak po raz kolejny czytam jak jeden drugiego wyzywa od pisiorów pisów itp. tylko dlatego, ze ten drugi ośmielił się skrytykować antyPOlską partię, to zaczynam się niepokoić jak długo jeszcze musimy czekać, aż ludzie wreszcie otworzą oczy i postawią przed Trybunał rządzących doprowadzających nasz kraj do ruiny (tak, chodzi o te służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki). No niech ktoś mi odpowie, czy tacy pożyteczni (dla elyty rządzącej "dożynającej watahy") idioci to się po prostu rodzą? czy zanik umiejętności myślenia, to rzecz nabyta?

yle="font-size:18px;">Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć jak to jest, że można ludziom wmówić, że jeżeli ktoś jest przeciwko czemuś to znaczy, że jest za czymś? Czy już u takich osobników (komentujących jak wyżej) coś takiego jak samodzielne myślenie uległo całkowitemu zatraceniu? Tak bardzo stali się ofiarami wpływu mediom masowego oglupiania typu tefałeny gaziety wybiórcze itp., że zapomnieli jak to jest myśleć samemu? No niech mi ktoś odpowie. Bo jak po raz kolejny czytam jak jeden drugiego wyzywa od pisiorów pisów itp. tylko dlatego, ze te... rozwiń
Avatar
PawEłJ / 24 września 2014 o 16:46
0

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

+ np Francuzi będą w strefie produkować części dla przemysłu lotniczego i kosmicznego

Avatar
Krysian / 24 września 2014 o 16:44
0

Żuk musi wygrać tylko ten facet da radę rozruszać Lublin.Z całym szacunkiem dla Muszyńskiego

Avatar
jak / 24 września 2014 o 16:38
0

Przecież nie o zadłużenie samo w sobie chodzi, a o to na co i jak wydawane są pieniądze. Przy takim zadłużeniu w relacji do dochodów ogółem i kosztach realizowanych inwestycji jest to cofanie, a nie rozwój.

Pamiętaj, że ranking powstał w oparciu o dane dostarczane przez zainteresowanych, a w Lublinie od 4 lat kwitnie kreatywna księgowość...

o których inwestycjach piszesz? obwodnica? lotnisko? rower miejski?strefa ekonomiczna? basen olimpijski? to nazywasz cofaniem? jesteś z PiS czy głupi?

o których inwestycjach piszesz? obwodnica? lotnisko? rower miejski?strefa ekonomiczna? basen olimpijski? to nazywasz cofaniem? jesteś z PiS czy głupi?

rozwiń
Avatar
Myślący / 24 września 2014 o 16:37
0

Żuk bierze przykład z Zachodu Polski (Poznań, Bydgoszcz) czyli robi bardzo dobrze.

Pokazała historia Polski z kogo trzeba brać przykład.Przy tym się napracuje , a ograniczony PIS

jeszcze go wyśmiewa.Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i liczyć, że manna spadnie z nieba

Avatar
PawEłJ / 24 września 2014 o 16:35
0

lemingu głupi nic się nie zmieniło. jesteśmy dalej niedorozwinietym regionem. lotnisko służy tylko do wylotów za pracą a nie lataniem na zakupy. nie przybyło miejsc pracy oprócz biedronek i lidlów. 

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

rozwiń
Avatar
tom / 24 września 2014 o 16:31
0

brawo zuk jest super . zagłosuje na ciebie znowu tak jak wszyscy idioci w tym mieście. musimy wygrać i być najbardziej zadłużonym miastem w polsce super .

sam jesteś idiotą pisowski kmiotku tęskniący za zacofanym miastem

Avatar
Lucjan / 26 września 2014 o 12:09
0

Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.

On mówi przede wszystkim, że im mniej pożyczyłeś, tym mniej będziesz musiał oddać.

Wiem, że to truizm, ale ma swoje oczywiste oraz daleko idące konsekwencje.

Avatar
dziad z fioletovymi uszami / 24 września 2014 o 20:37
0

Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.


Taki ranking mówi tyle co nic,

Czy niskie zadłużenie świadczy o dobrej sytuacji gospodarczej regionu/miasta czy braku działań? Myślę, ze na liście są obydwa przypadki obok siebie.

Wreszcie mądra uwaga ! Od siebie dodam, że np.Japonia należy do jednych z najbardziej zadłużonych krajów Świata, a Ukraina do najmniej zadłużonych... Wobec tego w którym kraju woleli byście mieszkać: w Japonii czy na Ukrainie???

Wreszcie mądra uwaga ! Od siebie dodam, że np.Japonia należy do jednych z najbardziej zadłużonych krajów Świata, a Ukraina do najmniej zadłużonych... Wobec tego w którym kraju woleli byście mieszkać: w Japonii czy na Ukrainie???

rozwiń
Avatar
al / 24 września 2014 o 20:13
0

"tefałeny gaziety wybiórcze" "antyPOlską partię" "służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki"

wypisz wymaluj typowy pisowski oszołom sądzący, że ma monopol na wiedzę :) 

wypisz wymaluj typowy pisowski oszołom sądzący, że ma monopol na wiedzę :) 

rozwiń
Avatar
czytelnik / 24 września 2014 o 19:37
0

sam jesteś idiotą pisowski kmiotku tęskniący za zacofanym miastem

Żuk bierze przykład z Zachodu Polski (Poznań, Bydgoszcz) czyli robi bardzo dobrze.

Pokazała historia Polski z kogo trzeba brać przykład.Przy tym się napracuje , a ograniczony PIS

jeszcze go wyśmiewa.Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i liczyć, że manna spadnie z nieba

Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć jak to jest, że można ludziom wmówić, że jeżeli ktoś jest przeciwko czemuś to znaczy, że jest za czymś? Czy już u takich osobników (komentujących jak wyżej) coś takiego jak samodzielne myślenie uległo całkowitemu zatraceniu? Tak bardzo stali się ofiarami wpływu mediom masowego oglupiania typu tefałeny gaziety wybiórcze itp., że zapomnieli jak to jest myśleć samemu? No niech mi ktoś odpowie. Bo jak po raz kolejny czytam jak jeden drugiego wyzywa od pisiorów pisów itp. tylko dlatego, ze ten drugi ośmielił się skrytykować antyPOlską partię, to zaczynam się niepokoić jak długo jeszcze musimy czekać, aż ludzie wreszcie otworzą oczy i postawią przed Trybunał rządzących doprowadzających nasz kraj do ruiny (tak, chodzi o te służalcze marionetki tańczące w rytm germańskiej przygrywki). No niech ktoś mi odpowie, czy tacy pożyteczni (dla elyty rządzącej "dożynającej watahy") idioci to się po prostu rodzą? czy zanik umiejętności myślenia, to rzecz nabyta?

yle="font-size:18px;">Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć jak to jest, że można ludziom wmówić, że jeżeli ktoś jest przeciwko czemuś to znaczy, że jest za czymś? Czy już u takich osobników (komentujących jak wyżej) coś takiego jak samodzielne myślenie uległo całkowitemu zatraceniu? Tak bardzo stali się ofiarami wpływu mediom masowego oglupiania typu tefałeny gaziety wybiórcze itp., że zapomnieli jak to jest myśleć samemu? No niech mi ktoś odpowie. Bo jak po raz kolejny czytam jak jeden drugiego wyzywa od pisiorów pisów itp. tylko dlatego, ze te... rozwiń
Avatar
PawEłJ / 24 września 2014 o 16:46
0

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

+ np Francuzi będą w strefie produkować części dla przemysłu lotniczego i kosmicznego

Avatar
Krysian / 24 września 2014 o 16:44
0

Żuk musi wygrać tylko ten facet da radę rozruszać Lublin.Z całym szacunkiem dla Muszyńskiego

Avatar
jak / 24 września 2014 o 16:38
0

Przecież nie o zadłużenie samo w sobie chodzi, a o to na co i jak wydawane są pieniądze. Przy takim zadłużeniu w relacji do dochodów ogółem i kosztach realizowanych inwestycji jest to cofanie, a nie rozwój.

Pamiętaj, że ranking powstał w oparciu o dane dostarczane przez zainteresowanych, a w Lublinie od 4 lat kwitnie kreatywna księgowość...

o których inwestycjach piszesz? obwodnica? lotnisko? rower miejski?strefa ekonomiczna? basen olimpijski? to nazywasz cofaniem? jesteś z PiS czy głupi?

o których inwestycjach piszesz? obwodnica? lotnisko? rower miejski?strefa ekonomiczna? basen olimpijski? to nazywasz cofaniem? jesteś z PiS czy głupi?

rozwiń
Avatar
Myślący / 24 września 2014 o 16:37
0

Żuk bierze przykład z Zachodu Polski (Poznań, Bydgoszcz) czyli robi bardzo dobrze.

Pokazała historia Polski z kogo trzeba brać przykład.Przy tym się napracuje , a ograniczony PIS

jeszcze go wyśmiewa.Najlepiej nic nie robić tylko narzekać i liczyć, że manna spadnie z nieba

Avatar
PawEłJ / 24 września 2014 o 16:35
0

lemingu głupi nic się nie zmieniło. jesteśmy dalej niedorozwinietym regionem. lotnisko służy tylko do wylotów za pracą a nie lataniem na zakupy. nie przybyło miejsc pracy oprócz biedronek i lidlów. 

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

A ja czytałem ostatnio o nowej fabryce paneli fotowoltaicznych, o pracy dla programistów, o wejściu Niemców i Austriaków do Lublina. A za galerie, biedronki i lidle to podziękuj Andrzejowi "Tesco" Pruszkowskiemu. Bo to dzięki jego PZP, panoszą się się w mieście hipermarkety.

rozwiń
Avatar
tom / 24 września 2014 o 16:31
0

brawo zuk jest super . zagłosuje na ciebie znowu tak jak wszyscy idioci w tym mieście. musimy wygrać i być najbardziej zadłużonym miastem w polsce super .

sam jesteś idiotą pisowski kmiotku tęskniący za zacofanym miastem

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 4

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 24 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!