Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co pracować? Mieszkanie za darmo, pieniądze z MOPR i jedzenie z banku żywności. Wypierd.... na zbity pysk nie zdycha pod mostem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może znowu przydałoby się śledztwo, kiedyś było chętnie wszczynane, zadłużenie lokatorów było przedstawiane jakby to był dług ZNK
0
Elektorat Mariana K...
0
Komunizmu nie było za tz.komuny.Jest natomiast teraz w państwie gdzie jest kapitalizm bo jak to inaczej nazwać. Za nic nie płacić .Za mieszkanie ,jedzenie i pomoc z MOPR. Na takich pasożytów niestety muszą pracować inni. Utylizacja.
0
Gdzie mogę zgłosić się po zaświadczenie "o niezaradności życiowej"? Z chęcią poślizgałbym się finansowo na takim kwicie jak banda tych pasożytów.
0
"Rekordzista jest winien już pół miliona zł, drugi na liście ma ok. 220 tys. zł długu, kolejny ponad 130 tys." ... czy ja też mogę zadłużyć mieszkanie w którym mieszkam na takie kwoty ? Chciałbym mieć darmowy hotel przez kilkadziesiąt lat. Czy Gmina Lublin jest mi to w stanie zapewnić ? Bo tym ludziom zapewnia.
0
Niezaradni i niepełnosprawni to jedna sprawa. Drugim zagadnieniem są cwaniacy, którym miasto i opieka opłaca, pomaga itd a oni swoje dochody na czarno mają dla siebie :) Jedno jest pewne brak kontroli nad wydawaniem publicznych pieniędzy a urzędnicy mają wszystko w ....
0
Można podpytać o pomoc w kancelarii Lexa – kancelarialexa.pl. U mnie dług był na poziomie 150 tyś zł, ale z tego co wiem pomagają też w sprawach gdzie komornik ma do ściągnięcia miliony złotych od spółek. Do nich trafiłem z polecenia kolegi który miał problemy z biznesem wtedy gdy uderzył kryzys w Europę. Akurat jego branża mocno ucierpiała. Na szczęście już wyszedł na prostą i bardzo chwali optymalizację zusowską między innymi, którą mu przeprowadzili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: