Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele wyjdą na ulice. 1000 osób w Lublinie może stracić pracę przez reformę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Nauczajcie a nie bawcie się w politykę państwo nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reforma jest niezwykle potrzebna aby wyjść z twarzą po błędach Poprzednich Ministrów Edukacji poczynając od min. Handke, który wprowadził gimnazja i niemalże całkowicie zniszczył szkolnictwo zawodowe. Należy zmienić także podstawy programowe bo jedna godzina fizyki lub chemii w LO lub technikum to skandal. Po czymś takim jak Politechniki mają kształcić przyszła kadrę inżynieryjną. Krzyk o utracie pracy to mit! Niech ZNP powie ilu nauczycieli emerytów nie ma rozwiązanych umów o pracę i nadal pracuje na całych etatach. Pozdrawiam Nauczyciel z długim stażem (30 lat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana!!! nie narzekać, chcieliście-macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomych nauczycieli, głosowali za PiS. Za złe słowo na PiS utopiliby w łyżce wody. Teraz sra|ją w gacie żeby ich nie zwolnili. Chcieli dobrej zmiany, to mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam nauczycieli, którzy są nam niezbędnie potrzebni jak stolarze, szewcy, sprzedawcy, hydraulicy, kierowcy, itd., itp., ale gdy ja straciłem pracę podobnie jaki tysiące innych ludzi w innych zawodach nikt nie organizował protestów. Wszyscy powinni być RÓWNI! Nie po to uczyliście się i uczyliście innych, żeby nie dać sobie rady ze znalezieniem pracy w innym zawodzie. Trzeba się przekwalifikować tak jak to robią tysiące innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zasadzie wzajemności nic mnie to nie obchodzi i ani trochę im nie współczuje tak jak oni nie interesowali się zwalnianymi w tysiącach pracownikami likwidowanych zakładów produkcyjnych. Przyszła ich kolej i tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda że "tysiące pracowników likwidowanych zakładów produkcyjnych" nie urządzali protestów, więc nie dziwcie się że ich zwolnili. Ktoś za nich miał protestować? Każdy walczy o swoje, oni jedyni potrafią ruszyć tyłek i wyjść na ulice a nie siedzieć w domu i tylko narzekać że zwolnili, że nikt się nimi nie zajął, że nikogo to szczerze nie obchodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był ZNP kiedy zamykano szkoły albo zmienione zostały na szkoły prowdzone przez Stowarzyszenia??? Wtedy nie wychodzili na ulice - a teraz wielkie larum - moze czas pogonic komusze ZNP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Reforma jest niezwykle potrzebna aby wyjść z twarzą po błędach Poprzednich Ministrów Edukacji poczynając od min. Handke, który wprowadził gimnazja i niemalże całkowicie zniszczył szkolnictwo zawodowe. Należy zmienić także podstawy programowe bo jedna godzina fizyki lub chemii w LO lub technikum to skandal. Po czymś takim jak Politechniki mają kształcić przyszła kadrę inżynieryjną. Krzyk o utracie pracy to mit! Niech ZNP powie ilu nauczycieli emerytów nie ma rozwiązanych umów o pracę i nadal pracuje na całych etatach. Pozdrawiam Nauczyciel z długim stażem (30 lat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
znp to bolszewicka organizacja zdelegalizować a działaczy do obozu pracy
A Ciebie to chyba kościół wychował?
 A ciebie pewnie jakiś komuch co sie modił do Stalina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, jestem nauczycielem z 30 stażem i nigdzie się nie wybieram! Kiedy wprowadzano gimnazja nikt z głosem nauczycieli liceów się nie liczył! Ograniczono liczbę godzin, zwolniono dobrze zapowiadających się nauczycieli bo gimnazjów zatrudniały organy prowadzące czyli gminy...projekt"Gimnazjum" od początku był skazany na porażkę dydaktyczną i wychowawczą i tylko głupota rządzących nie pozwalała się do tego przyznać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele na ogół są okropni są przekonani o własnej nieomylności i mądrości, wkurzają mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 40 lat. Ciekawe czy dożyję momentu, kiedy towarzysz Broniarz odspawa się od stołka, a ta komunistyczna organizacja zostanie zlikwidowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nauczyciele wyjdą na ulice"- myślałem,że szkoły są dla uczniów. Oni natomiast chcą udowodnić,że szkoły są dla nich. Po to aby mieli zatrudnienie. Osobliwy sposób myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prawdziwym problemem oświaty jest upolitycznienie, które za czasów PO i PSL doszło do granic absurdu: o zatrudnieniu woźnej w szkole decydował burmistrz, starosta. A co mówić o nauczycielach? Dyrektorzy to ludzie z nadania partyjnego. Nie mieli nic do gadania oprócz: tak jest! Identycznie jest w nauczycielskiech związkach zawodowych. Proszę zobaczyć: ludzie na zdjęciu do artykułu już dawno osiągnęli wiek emerytalny, ale trzymają się stołków by nadal rozdawać etaty dla swoich. Podobnie w Nauczycielskiej S. Od kilku lat blokują etaty, zabierają nadgodziny. To jest prawdziwy problem!
To jest prawdziwy problem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, nauczycielka ze stażem 31, nie mam zamiaru protestować! Gimnazja trzeba absolutnie zlikwidować i wrócić do komunistycznego modelu-8 letnia podstawówka, 4 letnie LO, 5 letnie technikum, plus egzaminy na studia-obowiązkowo, oraz egzaminy do LO-też obowiązkowo. Młodzież o niższym IQ-do zawodówek. To, co się teraz wyprawia w oświacie to granda! Debile, którzy ledwo czytają ze zrozumieniem, ktôrzy nie są w stanie języka obcego przyswoić-stają się magistrami! Pan Broniarz niech w końcu zamknie mordę i przyzna, co takiego on i jego związek zrobił dla polskiej oświaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak mają dobrze to przychodź pracować w szkole!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam upolitycznienie dyrektorów szkół. Idealny przykład I LO w Puławach. Dyrektor była radna sejmiku, publicznie poklepywana PO plecach przez byłego ministra skarbu Karpińskiego, teraz liże tyłki pis. Ewenement w skali kraju,bpodwojna dyrektor, bierze 150 tys. brutto na rok. Oświadczenie majątkowe do wglądu na BIP starostwa w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31 lat stażu i nie wie, że w Polsce nigdy nie było komunizmu. Tragedia pani uczycielko. Socjalizm owszem był ale nie komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka z 31 letnim stazem pisze "MORDE"-moze ta pani uczy etyki i religi?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...