Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Propaganda narodowych trolli jest na prawdę imponująca. Jak nie wyszło staromodne łgarstwo to będą wmawiali społeczeństwu spisek wszystkich świętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Kiedy wracała ze sklepu zaczepił ją były chłopak. Doszło między nimi do przepychanki – wyjaśnia Gołębiowski. - Dziewczyna wpadła w krzaki i się podrapała. Później sama podarła sweter i opowiedziała współlokatorom historię o napadzie. Jednym z atakujących miał być Meksykanin, który wcześniej „śledził” jej koleżankę. 29-latka musi się teraz liczyć z zarzutami, dotyczącymi zawiadomienia o fikcyjnym przestępstwie." Nie no sory ale brzmi to jak z tekst z komiksu. Po przesłuchaniu meksykanina od razu stwierdzono "on mówi prawdę, tamci kłamią" i nagle postanowili wyznać swoje grzechy? W obliczu poprawności politycznej i wszelkich przegięć, które już wielokrotnie miały miejsce w skandynawii, gdzie nawet kobiety same się gwałcą, artykuł ten jest dla mnie średnio wiarygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Kiedy wracała ze sklepu zaczepił ją były chłopak. Doszło między nimi do przepychanki – wyjaśnia Gołębiowski. - Dziewczyna wpadła w krzaki i się podrapała. Później sama podarła sweter i opowiedziała współlokatorom historię o napadzie. Jednym z atakujących miał być Meksykanin, który wcześniej „śledził” jej koleżankę. 29-latka musi się teraz liczyć z zarzutami, dotyczącymi zawiadomienia o fikcyjnym przestępstwie." Nie no sory ale brzmi to jak z tekst z komiksu. Po przesłuchaniu meksykanina od razu stwierdzono "on mówi prawdę, tamci kłamią" i nagle postanowili wyznać swoje grzechy? W obliczu poprawności politycznej i wszelkich przegięć, które już wielokrotnie miały miejsce w skandynawii, gdzie nawet kobiety same się gwałcą, artykuł ten jest dla mnie średnio wiarygodny.
W koncu jestes kompletnym kretynem i polaczkiem rasista, wiec nikogo to nie dziwi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazano jej kłamać aby nie doprowadzić do zamieszek antyislamskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Wieniawie mieszka dziwny typ i chyba tez na tej ulicy co ta sytuacja była GRZEGORZ mu na imię, rozdawał kiedyś ulotki. Teraz to antyislamista z KORWiNa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być idiotą, żeby rzucać się na kogoś przez ciemniejszy kolor skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A matołki w to wierzyły. Śmiech na sali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na przyszłość proszę informować że sprawa dotyczy miejscowości a nie wielce szanownego Pana Generała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak policji nie wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ty głupi ciałem jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałbym maksymalną karę wynikająca z kk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowa o zeszłotygodniowych wydarzeniach na ul. Popiełuszki -> https://www.youtube.com/watch?v=ZNq-iKc4Huo https://www.facebook.com/piotr.trembowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisałem tydzień temu,że coś mi tutaj nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a KOPERNIK była kobietą. To jak w Niemczech i Norwegii. Od 5 lat żaden islamista nie dokonał tam żadnego przestępstawa, a zgłoszenia napadów i gwałtów są fałszywe i są ścigane na mocy prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja, jaki wstyd. Dobrze ze policja sie spisala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kandydatka typu "mama malej Madzi z Sosnowca". Zakrzywia rzeczywistosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trawie ciapatych, ale tego Meksyka mi szkoda, nie dośc że stracił czas odprowadzając tempą polke pod chate pewnie za swoje pieniądze a ona nie dała mu sie puknąc, to jeszcze zgarnął łomot od 2 jełopów którzy zamiast wpierw spytac go po co czeka to zaczeli bic, zwłaszcza ten młodszy typ z wyrokiem powinien uzywac mozgu zeby nie trafic do kicia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym podal ich za pomówienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobili hałasu na imigrantów a okazało się wszystko kłamstwem, że laska kłamała. Syf i Wstyd. Wypadało by przeprosić honorowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...