Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie dla chaosu w szkole". Nauczyciele, dyrektorzy i rodzice jadą na manifestację do Warszawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 r. o 09:03 Powrót do artykułu
ZROBIC TAK JAK BYLO. !!! 8 KLAS. I UCZYC SIE ZAWODU W SREDNIEJ SZKOLE. ! POPIERAM TEN PROJEKT I TEZ NAUCZYCIELE GO POPIERAJA ! BRAWO P. MINISTER. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudia napisał:
tu nie chodzi o dobro dzieci - bo edukacja jak edukacja, po prostu będzie, tyle że niektórzy nauczyciele stracą pracę, więc protestuja i opowiadają o tym, jak to dobrze dla dzieci, że gimnazjum jest; a ja - nauczyciel - wiem jaka to bzdura; ten protest jest tak samo głupi i niepotrzebny jak czarny marsz
A, po prostu? No tak :D "Po prostu" stracą pracę. Nie no, po co ten protest XD A co jest takiego złego w tych gimnazjach, czy jak zmieni się nazwę tej szkoły to od razu dzieci zaczną się inaczej wychowywać? Pfff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać, że Polska prawie nie ma kadry nauczycielskiej, tylko mnóstwo działaczy politycznych spod znaku ZNP i PO, którym nic nie chce się robić, tylko strajkować. Czas najwyższy aby Ci nieudacznicy poszli na zieloną trawkę, bo nic z nich dobrego nie wyrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjalistka napisał:
Teraz widać, że Polska prawie nie ma kadry nauczycielskiej, tylko mnóstwo działaczy politycznych spod znaku ZNP i PO, którym nic nie chce się robić, tylko strajkować. Czas najwyższy aby Ci nieudacznicy poszli na zieloną trawkę, bo nic z nich dobrego nie wyrośnie.
Popracuj trochę jako nauczyciel, wróc, napisz. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie ci ludzie którzy twierdzą że jak był system 8-letni ZA ICH CZASÓW to było lepiej. Ludzie, wyjdzcie czasami z domów. Doinformujcie się zanim coś napiszecie. Patologie w gimnazjach nie wynikają z braku pracy wychowawców, tylko z obecnego modelu wychowania dziecka. Jeżeli dziecko nie ma wychowania, będzie się zachowywać tak samo w 7,8 klasie podstawówki jak i w gimnazjum. Jedyne co powoduje ta zmiana to ostry zamęt, kolejny już zresztą i utratę pracy przez mnóstwo nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wprost wiele osób wypowiada się za likwidacją gimnazjów. Jestem ciekaw jaka część Państwa uczęszczała do tego typu szkoły. Ja będąc w drugiej klasie jednej z tego typu placówek nie wyobrażam sobie co by się stało gdybym chodził do szkoły podstawowej przez kolejne dwa lata. Dlaczego ? W mojej szkole w klasach 4-6 wielu nauczycieli nie potrafiło mnie zainteresować swoim przedmiotem a nawet jego wytłumaczyć.W gimnazjum zacząłem rozwijać swoje umiejętności z kilku przedmitów i mam nauczycieli, którzy z pasją opowiadają o swoim przedmiocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjalista napisał:
Powiem wprost wiele osób wypowiada się za likwidacją gimnazjów. Jestem ciekaw jaka część Państwa uczęszczała do tego typu szkoły. Ja będąc w drugiej klasie jednej z tego typu placówek nie wyobrażam sobie co by się stało gdybym chodził do szkoły podstawowej przez kolejne dwa lata. Dlaczego ? W mojej szkole w klasach 4-6 wielu nauczycieli nie potrafiło mnie zainteresować swoim przedmiotem a nawet jego wytłumaczyć.W gimnazjum zacząłem rozwijać swoje umiejętności z kilku przedmitów i mam nauczycieli, którzy z pasją opowiadają o swoim przedmiocie.
Gimnazjalista napisał:
Taki z ciebie gimnazjalista jak ze mnie emeryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz do brony!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Broniarz do brony!!!!!!
Co? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze rok temu WRONiarz podpisał pozrozumienie wyborcze z Lewicą przewidujące likwidację gimnazjów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś 4 letnie rózne licea zawodowe,ekonomiczne czy ogólnokształcące lepiej przygotowywały do zawodu czy do dalszej nauki na studiach a te dzisiejsze 3-letnie skrócone o rok przez gimnazja są do bani bo spadł poziom nauczania w liceach i jest mniej wiedzy która do tego zawodu przygotowuje. Moje dwie siostry nie płaczą tylko się cieszą że gimnazjów nie będzie że wraca wszystko po staremu a ich dzieci tym bardziej. Ten cały raban rozchodzi się o to że nauczyciele walczą o miejsca pracy. Gdyby nie było tych zmian szkolnictwie które chce wprowadzić PiS to ich i tak czekały by ich zwolnienia bo mamy niż demograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedyś 4 letnie rózne licea zawodowe,ekonomiczne czy ogólnokształcące lepiej przygotowywały do zawodu czy do dalszej nauki na studiach a te dzisiejsze  3-letnie skrócone o rok przez gimnazja są do bani bo spadł poziom nauczania w liceach i jest mniej wiedzy która do tego zawodu przygotowuje. Moje dwie siostry nie płaczą tylko się cieszą że gimnazjów nie będzie że wraca wszystko po staremu a ich dzieci tym bardziej. Ten cały raban rozchodzi się o to że nauczyciele walczą o miejsca pracy. Gdyby nie było tych zmian szkolnictwie które chce wprowadzić PiS to ich i tak czekały by ich zwolnienia bo mamy niż demograficzny
Może to dlatego że do zawodu przygotowuje techników/zawodówka, a nie liceum? Poza tym uwierz, z planem nauczania wymyślonym w rok ciekawych rzeczy się w liceum/technikum nie dowiedzą. "Gdyby nie było tych zmian szkolnictwie które chce wprowadzić PiS to ich i tak czekały by ich zwolnienia bo mamy niż demograficzny" Argument zupełnie bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożyty i szkodniki, won z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się wezmą do roboty i pilnują dzieci w gimnazjach by nie rosły na łobuzów, Lenie Śmierdzące, chcą kasy za nieróbstwo . Gdyby nie to Towarzystwo to nie trzeba by było likwidować tych szkół. Gdzie się podział patryjotyzm w wychowaniu , gdzie kultura , i przede wszystkim gdzie to wychowanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech się wezmą do roboty i pilnują dzieci w gimnazjach by nie rosły na łobuzów, Lenie Śmierdzące, chcą kasy za nieróbstwo . Gdyby nie to Towarzystwo to nie trzeba by było likwidować tych szkół. Gdzie się podział patryjotyzm w wychowaniu , gdzie kultura , i przede wszystkim gdzie to wychowanie ?
Dlaczego piszesz niektóre wyrazy z dużej litery, to nie są nazwy własne. :D Nie mówiąc już o stawianiu spacji po znakach interpunkcyjnych, przecinkach przed "i", czy "patryjotyźmie". A od tego by dzieci nie rosły na łobuzów są przede wszystkim rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość podstaw programowych było wdrażanych w ostatniej chwili. Do dzisiaj nie do wszystkich przedmiotów są podręczniki i nie dotyczy to tylko gimnazjów, więc gdzie byliście wcześniej? Po co było niszczyć coś co akurat się sprawdzało? Dotychczasowe reformy doprowadziły do tego, że młodzi ludzie mają problem z liczeniem, nie potrafią czytać na głos, nie rozumieją tego co czytają, mają problem z wyciąganiem logicznych wniosków, ale mają dyplomy i świadectwa maturalne. To nie przeszkadza rodzicom, ani tym protestującym nauczycielom? To, że stawiacie zawyżone oceny, aby tylko przelazł z klasy do klasy, też wam nie przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj nie krytykuję prostych, niewykształconych ludzi, wyglądu też się nie czepiam, ale Pan Broniarz wygląda jak kierowca autobusu PKS z lat 80-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Większość podstaw programowych było wdrażanych w ostatniej chwili. Do dzisiaj nie do wszystkich przedmiotów są podręczniki i nie dotyczy to tylko gimnazjów, więc gdzie byliście wcześniej? Po co było niszczyć coś co akurat się sprawdzało? Dotychczasowe reformy doprowadziły do tego, że młodzi ludzie mają problem z liczeniem, nie potrafią czytać na głos, nie rozumieją tego co czytają, mają problem z wyciąganiem logicznych wniosków, ale mają dyplomy i świadectwa maturalne. To nie przeszkadza rodzicom, ani tym protestującym nauczycielom? To, że stawiacie zawyżone oceny, aby tylko przelazł z klasy do klasy, też wam nie przeszkadza?
Aha, a myślisz, że zmiana nagle na system 8+4/5 to też nie jest nieprzemyślana reforma? Kolejna, jak wiele? Myślisz że wszyscy wymyślą nagle w rok cały program nauczania od nowa? Ja myślę, że nie. Co ma stawianie zawyżonych ocen aby uczeń przeszedł z klasy do klasy do tej reformy? Nie wiem, myślę, że nic. Skoro dotychczasowe reformy doprowadzały uczniów do mentliku w ich umiejętnosciach, to ta reforma podziała na to jeszcze bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie milkną echa sobotniej manifestacji Związku Nauczycielstwa Polskiego pod gmachem Sejmu. Przeciw reformie systemu oświaty protestowało ok. 50 tys. osób. O jaką edukację walczyli? Trudno ocenić. Bo najwyraźniej nikomu nie przeszkadzało, że na usypanej z kredy i tektury kupie śmieci jak odpad porzucono biało-czerwoną flagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie milkną echa sobotniej manifestacji Związku Nauczycielstwa Polskiego pod gmachem Sejmu. Przeciw reformie systemu oświaty protestowało ok. 50 tys. osób. O jaką edukację walczyli? Trudno ocenić. Bo najwyraźniej nikomu nie przeszkadzało, że na usypanej z kredy i tektury kupie śmieci jak odpad porzucono biało-czerwoną flagę.
Flag była wbita w stos,ale wiater chyba zrobil swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...