Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W VIII LO tez tak było ze trzeba płacić za ochronę i komitet i wpisują w obiegówkę ;) były przypadki, ze nie wydali świadectwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodziłem 4 lata temu do 8 Lo i nic takiego nie miało miejsca, ale wtedy była jeszcze normalna dyrekcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro rada rodziców podejmuje decyzję o zatrudnieniu ochrony to niech rada rodziców płaci z zebranych składek. Zamoy schodzi na psy pod nowa dyrekcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisowce na 500+ za darmo mają, a tu karzą płacić rodzicom na utrzymywanie szkoły, zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za swoich czasów też się spotkałam z taką praktyką. Powodem do nie otrzymania świadectwa był nieuregulowany komitet rodzicielski (opłata dobrowolna). Tak wiec wiele się nie zmieniło. Proceder kwitnie od lat, a kuratorium nie zauważa problemu, bo po co? Liczy się hajs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ortografia wsrod komuszkow jednak nadal nie jest modna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczniem jeszcze innego technikum i jest tak samo xd Bardzo dobrze, że walczycie o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot czasy,chcieliście kapitalizmu,to do roboty pora zapie,,,,,,na rasę panów,zbierać puszki,łapać mgłę smoleńską w butelki i cieszyć się dupokracją,może niech ksiądz wam pomoże,bo ma z was darmowych parabasów tzw wolontariat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde to az takie niebezpieczne czasy nastaly i taka patologia do Zamoha chodzi,ze potrzebna jest ochrona.Jak w "Młodych Gniewnych" conajmniej:).Kończyłen tą szkołę w połowie lat 90-tych,które były naprawdę duuzo niebezpieczniejsze i jakosc bez ochrony sie obyło,lol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna instytucja w której byle sekretarczyna ma mniemanie o sobie i wydaje jej się, że jest ważniejsza od swojego szefa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek i tak ciężko było nagrać na dyktafon w smartfonie tą zołzę z sekretariatu? Teraz to tylko słowo przeciwko słowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
XXI wiek i tak ciężko było nagrać na dyktafon w smartfonie tą zołzę z sekretariatu? Teraz to tylko słowo przeciwko słowu.
 A tatuś gdzie pracowała w UB czy już w SB zaKODowany matole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ukończyłem szkołę średnią z 15 lat temu i dalej nie mam dyplomu technika, bo na jakiś komitet nie zapłaciłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WEG napisał:
Marian napisał:
XXI wiek i tak ciężko było nagrać na dyktafon w smartfonie tą zołzę z sekretariatu? Teraz to tylko słowo przeciwko słowu.
A tatuś gdzie pracowała w UB czy już w SB zaKODowany matole?
 Czyli jak ktoś walczy o swoje to jest już powiązany ze wszystkimi opcjami które wymieniłeś? Nie rozśmieszaj mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...