Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie na budowie zasówają w taki upał normalną ilośc godzin !!! i wiele innych osób również,a damostwo pżeważnie pracuje w klimatyzatorach po 6 godzin i jeszcze im za długo???? skandal!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie że wypowiadają się ci, którzy z pracą w budżetówce nie mieli nic wspólnego no i to załatwia temat - ignoranci wypowiadają sie na tematy o których pojęcia nie mają, ludzie jak pojęcie pracy w budżetówce znacie z gazet to wyluzujcie bo i tak sensu nie zrozumiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Pracownik sądu pracujący 8 godzin? Może gdyby nie odliczyć tych wszystkich przerw na kawę, przerw na lunch, przerw na obiad i tak dalej. Ja miałem nieprzyjemność załatwiania czegoś w czegoś w sądzie, więc wiem jak tam się (nie) pracuje. Nawet nie zliczę ile razy się pomylili pracownicy sądu w różnych wnioskach, mimo, że upału niebyło. A taka biblioteka na UMCS-ie to pracuje tylko 5 godzin dziennie a siedzą tylko na tyłku więc się nie przemęczają. Mnie bardziej ciekawi czy będą odrabiali te 2 godziny, czy zostanie im to darowane, choć przecież wiadomo co postanowią.
Zapraszam do pracy w Sądzie. Na początek (później się okazuje ze na dłużej tzn. minimum 5 lat) pensja 1000-1400 zł. Na początek musisz się nauczyć szybko protokołować, więc pozasuwasz na salę 5 razy w tygodniu po 8 albo więcej godzin bo sesja może się przedłużyć. Nie radzę Sędziemu wspominać, że jest godzina 16.00 bo on chce się wykazać i jego gówno to obchodzi, że nic nie jadłeś, nie piłeś i nie byłeś w WC. Do tego stres i odpowiedzialność, bo rzadko kto wspomina, że protokolant, to też osoba wykonująca akta po rozprawie. Człowieku! Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj!!! Przepracowałam w sądzie ponad 13 lat. Mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, gdyż wysiadł mi kręgosłup m. in. od dźwigania akt sądowych (I tom w Wydziale Karnym to 2 kg). A często się również zdarzało, że trzeba było i szafy przestawiać, żeby zmieścić się w małym pokoiku w 8 osób. Skazanych nie można wziąć do takiej roboty, bo za bardzo by się nadźwigali i jeszcze dysk by im wyleciał (ja mam dwa kręgi zmiażdżone), a poza tym NIE WOLNO ICH ZMUSZAĆ DO PRACY! Skazany ma więcej praw w pierdlu, niż pracownik w Sądzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYTKA napisał:
Zapraszam do pracy w Sądzie. Na początek (później się okazuje ze na dłużej tzn. minimum 5 lat) pensja 1000-1400 zł. Na początek musisz się nauczyć szybko protokołować, więc pozasuwasz na salę 5 razy w tygodniu po 8 albo więcej godzin bo sesja może się przedłużyć. Nie radzę Sędziemu wspominać, że jest godzina 16.00 bo on chce się wykazać i jego gówno to obchodzi, że nic nie jadłeś, nie piłeś i nie byłeś w WC. Do tego stres i odpowiedzialność, bo rzadko kto wspomina, że protokolant, to też osoba wykonująca akta po rozprawie. Człowieku! Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj!!! Przepracowałam w sądzie ponad 13 lat. Mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, gdyż wysiadł mi kręgosłup m. in. od dźwigania akt sądowych (I tom w Wydziale Karnym to 2 kg). A często się również zdarzało, że trzeba było i szafy przestawiać, żeby zmieścić się w małym pokoiku w 8 osób. Skazanych nie można wziąć do takiej roboty, bo za bardzo by się nadźwigali i jeszcze dysk by im wyleciał (ja mam dwa kręgi zmiażdżone), a poza tym NIE WOLNO ICH ZMUSZAĆ DO PRACY! Skazany ma więcej praw w pierdlu, niż pracownik w Sądzie!!
I jeszcze jedno: jakbym miała odebrać wszystkie swoje nadgodziny, to minimum rok czasu miałabym labę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...