Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pawel napisał:
Pani Moniko, trzymam kciuki, podziwiam pani pracowitość i detrminację. A negatywnymi komentarzami proszę się nie przejmować, to takie typowo polskie.
słuchaj gnojku, polskości proszę mi tutaj nie obrażać. Pani Monika ma wlaśnie reprezentować Polskę - tak tą samą znienawidzoną przez ciebie Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy, słyszaki jesteście matołami!! Czy wy nie wiecie, ze w dzisiejszym świecie już nikt nie używa słowa "głuchoniemy"?? Aaaa, tak, używa się, przepraszam.. Używają je słyszaki czyli WY!!!! Mam nadzieję, ze zmienicie to słowo po moim komentarzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika oby tak dalej!!! Walcz o siebie!!! Większość ludzi którzy się tu negatywnie wypowiadają poprostu zazdroszczą...sami ze sobą nic nie robią więc lepiej pogadać źle na innych żeby podnieść swoje EGO hahaaa żałosne!!! Więc się nie przejmuj i DO PRZODU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajnie fajnie, tylko ze Ty wcale piekna nie jestes :/ Myslisz ze beda jakies fory dla niepelnosprawnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, Na Kul-u mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na łyżwach, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Lublin jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
No fajnie fajnie, tylko ze Ty wcale piekna nie jestes :/ Myslisz ze beda jakies fory dla niepelnosprawnych?
hahaha a potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Wszystkie kandydatki będą głuchonieme bo to taki konkurs! Więc jaki sens ma Twój komentarz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny problem z tego robicie. W dodatku nie znacie świata Głuchych, Niesłyszących, Słabosłyszących. POCZYTAJCIE POST "Niedowiary" Śmiać z WAS słyszaków! NIEWIEDZY!... GDZIE TU TOLERANCJA?!!! A tak słodko o "INTEGRACJI" głosicie i piszecie gdzieś tam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko nie przejmuj się tymi opisami ludzie po prostu nie wiedza czym jest niepełnosprawność i nie umieją do takich ludzi podchodzić. Myślą że niepełnosprawnym jest łatwo się poruszać w świecie gdzie jest brak tolerancji i aceptacji niech spróbują choć przez chwilę poczuć się tym kim nie są zobaczą jak to jest i nie jest łatwo. Ja myślę ze ci się uda i staniesz na podium. Masz wielka siłę aby walczyć tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto, daj sobie spokój z tymi wyborami... Bądź realistką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Moniko w imieniu firm Audiocare Aparaty Słuchowe prosiłbym o kontakt. Postaramy się Pani pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia. Pomimo, że nie mieścimy się w Lublinie, a na drugim krańcu Polski lecz jednak codziennie mamy kontak z ludzmi niedosłyszącymi. Im staramy sie pomóc w powrocie do świata dźwięków i Pani postaramy się również w jakiś sposób pomóc. Dane adresowe znajdzie Pani na naszej stronie www.audiocare.pl. Prosze o kontak z Panią Marzeną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...