Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nietypowe prezenty pod choinkę. Jaki prezent kupić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2016 o 17:17 Powrót do artykułu
Pod choinkę to nie miałam nietypowych prezentów, ale na Mikołaja dostałam brak internetu. Tez się liczy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
U mnie firma Hyperion Wschód dostarcza internet według własnego uważania, raz jest raz nie ma. Na moją pisemną skargę nie odpowiada, a ich telefony milczą. Najczęściej brak internetu doświadczam w weekendy i nie ma możliwości złożyć reklamacji. Niestety, umowa jeszcze trwa, ale chyba w końcu miarka się przeleje i rozstanę się z nimi na zawsze. Uważajcie na firmę Hyperion Wschód, zanim podpiszecie umowę na dostarczanie internetu.
0
a może wibrator?...
0
a może lot szybowcem, skok z spadochronem, albo jazda lamborghini wiele ciekawych pomysłów można znaleźć tutaj : ***webep1.com/zobacz/to?a=24244&mp=6501&r=lw2 pozdrawiam
0
Nietypowy, to byłby jakiś święty obrazek, albo coś. Teraz wszyscy kupuja elektronikę. Idziesz do najbliższego media expert i czego nie kupisz, to zawsze trafisz w gusta i niezaleznie od płci i wieku, to jest najlepsze.
0
@gość no może aż tak różowo to nie jest, że w ME kupisz wyszstko dla każdego, ale mnie też bardziej takie sklepy inspirują do prezentów niż jakieś inne
0
W zeszłym roku dostałam multicookera redmonda od rodziców i jestem zadowolona. Zdecydowanie bardziej wolę praktyczne prezenty niż jakieś bibeloty czy ozdoby, które będą tylko kurz zbierały :)
0
jak ktoś dużo pracuje przed komputerem, to można mu pod choinkę sprawić nowe okulary korekcyjne. w zeszłym roku mąż mi zafundował taki prezent ***czteryoczy.pl/ray-ban i muszę przyznać, że bardzo się przydaje ;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: