Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa dwupasmówka na Jana Pawła prawie gotowa

Utworzony przez drB, 9 października 2008 o 07:13 Powrót do artykułu
Jak zwykle prowizorka. To chyba nasza specjalność. ( Na dalsze roboty kasę da Watykan- myślę???)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakby nie mogli pomyśleć wcześniej o małym rondzie dla autobusów, a tak mamy prowizorkę, dobrze chociaż że nie zawracają na rondzie na Kraśnickich bo powiększyło by to korki na mimo wszystko drodze krajowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie Ty rondo na Kraśnickich uświadczysz, nie licząc tego z Racławickimi ?? Prowizorki rządzą, niemniej jednak uważam, że trochę się pozmienia po położeniu warstwy ścieralnej. Ale problem autobusów zostanie chyba do momentu wybudowania Centrum Czuby przez Casta Invest. Przypuszczam, że oni będą zobligowani do zmajstrowania jakiegoś przystanku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się nikt nie dziwi temu co tam robią. Pewne polskie powiedzonko bardzo dobitnie to wyjasnia. PROWIZORKA WIEKI PRZETRWA. Amen
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zwykle.....szybko powstaje kolejny "bubel" drogowy!!!!! Pierwszy to "rondo - klomb" przy ul. Bursztynowej i Wyżynnej, drugi to rondo przy zbiegu ul. Jana Pawła i Armii Krajowej, no i trzeci to ten łącznik z Al.Kraśnickimi. Nie pomyślano o pieszych i ich bezpieczeństwie na przejściach. Już teraz trudno jest przejść przez ul. a co dopiero gdy ruszy ruch na dwóch pasach jezdni!!!!! Kogo będą obchodzić znaki ograniczenia szybkości???? Warto było o tym pomyśleć wcześniej i zbudować kładki....a hałas???? gdzie ekrany dźwiękochłonne???? Pogoń za pieniądzem przyćmiła umysły niektórym włodarzom miasta i architektom!!!!!!!!!!!!!Policja powinna wystawiać swoje patrole na tej trasie od chwili jej otwarcia!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pojadą samochody ciężarowe nową ulicą i staną 2 km przed rondem na Krochmalnej, taki będzie korek!!! A właściwie jak mają jechać: przez Krochmalną czy Nowy Świat, bo obie ulice są już pełne. Najpierw trzeba było zrobić przedłużenie Krańcowej do Wrotkowskiej,a póżniej otwierać nową JP II. Czy w tym mieście nikt nie myśli ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co by nie zbudowali,to bedzie zle,ile mozna narzekac
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu się przyspiesza, a od miesiąca zamknięty jest (ukończony) wjazd przy wiadukcie "Poniatowskiego", z Al Solidarności w kierunku Al. Racławickich-chyba czekamy do Trzech Króli. Rrównoległy do niego zjazd z wiaduktu "Poniatowskiego" wkierunku Chełma otwarto dawno bez żadnej pompy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Osiedle Poreba protestuje przeciwko budowie tej trasy!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: