Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa restauracja na Starym Mieście z klimatem lat międzywojennych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 o 21:45 Powrót do artykułu
Piękna reklama
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a obżartus suli... już tam był?
0
zdjęcia masakra
0
Brawo w końcu restauracja gdzie nie będę widział w menu pizzy
0
Super. Brakowalo takiego miejsca. Do zobaczenia !
0
niech się tak nie cieszą. Przyjdzie menadżer śródmieścia to im każe to wszystko zamalować na biało. Taki esteta.
0
O ile dobrze pamiętam, jakiś czas temu była tam restauracja Zipang. Została przeniesiona czy zlikwidowana?
0
spróbujemy, ocenimy...
0
Czas oczekiwania ponad jedna godzina. Badzo male stoliki.
0
Byłam! Klimat jest! Polecam! Kto lubi tamte klimaty zawiedziony nie będzie.
0
Wiec tak. Byłem głodny i kelner mi polecił danie główne, ponoć duże. Zamówiłem i koniec... danie może dla dzieci, porcja mała trzy małe ziemniaczki i żadnej surówki , mało tego mięso nie dało się kroić. Poczułem się oszukany bo zapewniano mnie iż to największe danie. Ciekawe co bym dostał zamawiając inne, pewnie mniej.  Moja ocena 4.5/10 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: