Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe drzewa na pl. Litewskim do wymiany?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 sierpnia 2017 r. o 08:00 Powrót do artykułu
na parking podziemny nie zgodził się konserwator zabytków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont Litewskiego kosztował 50 mln a nie 80 i wg mnie to jedna z bardziej udanych inwestycji w ostatnich latach. A najlepszym na to dowodem są tłumnie odwiedzający świeżo wyremontowany plac, mieszkańcy i turyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis likwidator cukrowni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zorany beret z tego od podziemniego parkigu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk zaorał cukrownię, zaorał Baobaba, zaorze Lublin. Zasadzi emigrantów islamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Betonowy Miś z sikawką za 50 milionów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że odezwała się "kultura ratuszowa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk zaorał cukrownię, zaorał Baobaba, zaorze Lublin. Zasadzi emigrantów islamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jedynie widzę że pisowskie trolle orzą forum kolejnymi głupkowatymi wpisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownię to zaorał Jasiński do spółki z Jurgielem, w skrócie PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie cukrownie w tym tą w Lublinie to polikwidował pis, które dogadał się z Brukselą w sprawie ograniczenia produkcji cukru!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widzę problemu, plac jest na gwarancji i w razie czego wymieni drzewka wykonawca na swój koszt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
litewski jest super, malkontenci cicho siedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasztanowce? ha! już widzę te plamy na kamieniu. piękne będą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowano ważny ciąg komunikacyjny żeby Żukmiał się czym pochwalić. Głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drzewka całkowicie uschnięte, albo usychające. Mnóstwo wydanych pieniędzy w betonowe byle co. Zero cienia, za to łaźnia w miejscu publicznym, w której "stare chłopy" myją sobie nogi. Jak przeszłam to miałam wrażenie, że niektórzy poprzyjeżdżali z jakiejś puszczy i pierwszy raz zobaczyli fontannę i to coś co bardziej przypomina natryski, niż fontannę. Może wystarczyło zrobić nową dużą fontannę, nasadzić mnóstwo drzew, krzewów albo zostawić wszystkie zdrowe drzewa, poustawiać ławki przy naturalnych alejkach i gdzie nie gdzie postawić wodne kurtyny, a nie wszystko w słońcu, drzewa pousychane i brudasy kąpiące się w fontannach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten plac to porazka, wystarczylo zmodernizowac alejki, wymienic fontanne i zostawic stare drzewa. bubel, nagrzewajacy sie w lecie do zaru a w zimie zapewne bedzie lodowisko. beton za taka forse.
 100% racji. Jedna wielka tragedia. Wygląda jak rynek w latach 70-tych, tylko wozow konnych brakuje, za to miejsca na stragany pod dostatkiem. A i ludzie swoim zachowaniem niezwykle pasujący do tego dziwowiska. Zmarnowane miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to normalne, że mogły się nie przyjąć, nie wiem o co ten raban, poza tym zostaną wymienione w ramach gwarancji, czyli nic za to nie zapłacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ekoterrorysci? Nie bronia drzew przed schnieciem? PROTEST ZE SWIECAMI SZYKOWAC NATYCHMIAST !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimat zukowej władzy im nie służy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...