Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe fotoradary na ulicach Lublina jeszcze nie działają

Utworzony przez lubliniak, 24 czerwca 2009 r. o 11:50 Powrót do artykułu
kol napisał:
Na Andersa powinien łapać samochody jadące w dół .
Tak dokładnie jest, pomylili siię w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie forum[/qurl] ma mapke fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie forum ma mapke fotoradarow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie w lbnie kupie tanio CB ????????????????? nie ma ch.. zebym placil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=bWNJAQoi6Tc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie forum posiada mapkę fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że radary tak i owszem ale pytanie o próg prędkości, moim zdaniem KRETYNIZMEM byłoby np. ustawienie na 50~60 km/h na Unii Lubelskiej, to w końcu droga przelotowa, tranzytowa! Na takich drogach powinno się dążyć do podnoszenia prędkości maksymalnej a nie jej ograniczania. Niech miasto weźmie się za budowę kładek i przejść podziemnych! Kolejny przykład Nadbystrzycka - po 2 pasy ruchu, 2 jezdnie - i chcą by jechać 50 km/h - kolejny KRETYNIZM. Jestem za ściganiem drogowych młotków, którzy zapierdzielają 140 km/h po mieście ale zwalnianie ruchu na głównych arteriach Lublina to jakaś totalna ZAŁAMKA! Ludzie, to miasto już okrzyknięto miejscem o najgorszej komunikacji w kraju, a po montażu tych fotoradarów będzie jeszcze gorzej! Dołóżcie do tego fatalne ustawienia świateł,np. na rondzie JPII i mamy drogowy koszmar. Nie ma, powtarzam NIE MA miejsca w Polsce tak zakorkowanego jak Lublin, nawet w Warszawie wygląda to lepiej, a u nas zakorkowane: - Nadbystrzycka - Narutowicza - Głęboka - Kunickiego - Krochmalna - Tysiąclecia - Kraśnicka - Wileńska - Filaretów - Poniatowskiego - Sowińskiego - Lipowa - Racławickie - Wieniawska Całe miasto ZAWALONE KORKAMI. Większość głównych dróg ZATKANYCH. Tak nie ma nigdzie. Wiem, bo jeżdżę po całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korki to głównie wina złej synchronizacji sygnalizacji świetlnej na poszczególnych skrzyżowaniach. Na Uni Lubelskiej o ile pamiętam jest ograniczenie do 70 km/h. Chyba że z okazji ustawienia FR prędkośc tę obniżono to 50 km/h. Ciekawe kiedy rządzący kretyni zrumieją, że nie tędy droga. FR nam przybywa a ilości wyapdków jakoś nam nie ubywa więc chyba coś jest nie tak co nie? Ale co tam liczy się łatwa kasa do budżetu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BĘDZIE OBWODNICA? KIEDY BĘDZIE ROZWIĄZANY PROBLEM PRZEDŁUŻENIA PONIATOWSKIEGO DO GŁĘBOKIEJ,KIEDY BĘDZIE ROZWIĄZANY PROBLEM WYJAZDU Z UL.DUCHA. LUBELSCY RAJCY TEŻ MAJĄ JAKIŚ WEWNĘTRZNY RADAR,KTÓRY IM NAJWIDOCZNIEJ BLOKUJE INICJATYWY TWÓRCZE NATOMIAST LUBELSKIEGO PREZYDENTA ZAPAKOWAŁBYM DO JEGO PRYWATNEGO SAMOCHODU,ZATANKOWANEGO ZA JEGO PRYWATNE PIENIĄDZE I PRZEZ CAŁY ROK SKIEROWAŁ W GODZINACH SZCZYTU W /W MIEJSCA -ale czy do niego coś dociera ,baloniki na rondach!!!!! ,Kuronia tam,a może Karskiego tu......Tosą najważniejsze problemy naszych radnych.Proponuję zróbcie sobie panowie z ratusza w tych radarach zdjęcie -mądrze na nich na pewno nie wyjdziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik_spox napisał:
Uważam, że radary tak i owszem ale pytanie o próg prędkości, moim zdaniem KRETYNIZMEM byłoby np. ustawienie na 50~60 km/h na Unii Lubelskiej, to w końcu droga przelotowa, tranzytowa! Na takich drogach powinno się dążyć do podnoszenia prędkości maksymalnej a nie jej ograniczania. Niech miasto weźmie się za budowę kładek i przejść podziemnych! Kolejny przykład Nadbystrzycka - po 2 pasy ruchu, 2 jezdnie - i chcą by jechać 50 km/h - kolejny KRETYNIZM. Jestem za ściganiem drogowych młotków, którzy zapierdzielają 140 km/h po mieście ale zwalnianie ruchu na głównych arteriach Lublina to jakaś totalna ZAŁAMKA! Ludzie, to miasto już okrzyknięto miejscem o najgorszej komunikacji w kraju, a po montażu tych fotoradarów będzie jeszcze gorzej! Dołóżcie do tego fatalne ustawienia świateł,np. na rondzie JPII i mamy drogowy koszmar. Nie ma, powtarzam NIE MA miejsca w Polsce tak zakorkowanego jak Lublin, nawet w Warszawie wygląda to lepiej, a u nas zakorkowane: - Nadbystrzycka - Narutowicza - Głęboka - Kunickiego - Krochmalna - Tysiąclecia - Kraśnicka - Wileńska - Filaretów - Poniatowskiego - Sowińskiego - Lipowa - Racławickie - Wieniawska Całe miasto ZAWALONE KORKAMI. Większość głównych dróg ZATKANYCH. Tak nie ma nigdzie. Wiem, bo jeżdżę po całej Polsce.
BO U NAS JEDNI LATAJĄ ZA BISKUPEM INNI ZA RABINEM-BOJĘ SIE CO BĘDZIE JAK JESZCZE DOJDZIE BATJUSZKA I IMAM? PANOWIE Z RATUSZA ZApoMNĄ ŻE TU JESZCZE MIESZKA BLISKO PÓŁ MILIONA LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie długo w polsce będziemy jeżdzić 20 na godzine i po co zachodnie fury maluchy są za szybkie zamiast zadbać o przyśpieszene zwalniają drogi nawierzchnie obwodnice likwidacja dziur nie dodatkowe fr i ograniczenia nidługo rowerzyści będą płacić mandaty za zbyt szybką jazde kurcze sprzedam samochód kupię górala haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz powinniśmy pojeździć przepisowo to trochę by im zeszło ze spłacaniem za te skrzynki ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto stawia fotoradar na Krochmalnej gdzie są takie dziury w jezdni że zawieszenie mozna zostawić na drodze i nikt tu szybko nie jeździ bo nie ma jak, gratuluje pomysłodawcy wiedzy o stanie drogi? Pytanie drugie to dlaczego fotoradary nie mają służyć dzieciom i ludziom na osiedlach gdzie dużo ludzi się porusza? Postawione są bez uzasadnienia, dwa stoją na Uni Lubelskiej na 4 pasmowej drodze, kolejne dwa na Tysiąclecia gdzie chyba stacja paliw jedna i druga będzie zadowolona bo jak ktoś zwolni to może i zajedzie zatankować. Brak w tym miejscu, szkoły, domków, bloków, sklepów, ludzi, strasznie dziwny ten wybór jak na fotoradar, jakie jest uzasadnienie? Pewnie takie że przechodzi ktoś raz na godzinę przez przejście bo ruch pieszych tam strasznie znikomy. Jak stawiacie fotoradary to dla obywateli z uzasadnieniem aby nam pomagały a nie gdzie komu pasuje itd. Brak wam wstydu, to mówiłem ja Miś. myslacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Korki to głównie wina złej synchronizacji sygnalizacji świetlnej na poszczególnych skrzyżowaniach. Na Uni Lubelskiej o ile pamiętam jest ograniczenie do 70 km/h. Chyba że z okazji ustawienia FR prędkośc tę obniżono to 50 km/h.
.... i reakcji kierowcy na zielone swiatlo.. u nas to wyglada tak: 1. zielone swiatlo 2. ahaa............. trzebabyyyyyyyyy ruuuuuuuuuuuuuuuuszyc.... 3. sprzeglo 4. gdzie ten bieg? = szukanie wlasciwego 5. ruszenie czesto zanim ktos ruszy to przejedzie raptem 3-4 auta i sie swiatlo zmienia... gdyby wiecej ludzi mialo automaty na miasto to by szybciej ruszali.. warto o tym pomyslec drodzy zmeczeni, rozkojazeni kierowcy.. :> druga zmora to jechanie lewym pasem z "zawarotna" predkoscia... juz mam jeden sposob na deb***i "pedzacych" al witosa 50km/h lewym pasem choc maja prawy wolny -> podjezdzam pod d*** trabie lekko, trabie 2 raz.. jak nie skutkuje wyprzedzam prawym pasem (tak wiem, wykroczenie ;>) i hamulec w ziemie :> fajna jest wtedy reakcja.. wcale mi wtedy nie szkoda auta, bo placi ten co laduje we mnie.. a z tylu to silnika nie uszkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wyprzedzać z prawej strony, to nie jest wykroczenie. Poczytaj sobie ustawę prawo o ruchu drogowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym ruszaniem to masz rację też mnie to wkurza, ale jak byś mi jechał na d**** i trąbił to ja bym ci zachamował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
druga zmora to jechanie lewym pasem z "zawarotna" predkoscia... juz mam jeden sposob na deb***i "pedzacych" al witosa 50km/h lewym pasem choc maja prawy wolny -> podjezdzam pod d*** trabie lekko, trabie 2 raz.. jak nie skutkuje wyprzedzam prawym pasem (tak wiem, wykroczenie ;>) i hamulec w ziemie :> fajna jest wtedy reakcja.. wcale mi wtedy nie szkoda auta, bo placi ten co laduje we mnie.. a z tylu to silnika nie uszkodzi
co za burak, rękę dam sobie obciąć, że masz w rejestracji LUB...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac wpisy dostrzegam frustracje kierowcow i sie nie dziwie sam jestem kierowca w najgorzej komunikacyjnie rozwiazanym miescie w polsce - lublinie faktem jest ze radary podnosza 2 rzeczy: wplywy wlasciela (tutaj gmina-miasto lublin) oraz niebezpieczenstwo (to wynika z badan samej policji, postawienie radaru zwieksza ilosc wypadkow od 2 do 7 razy - zalezy od miejsca, czysta psychologia, nie trudno dostrzec dlaczego) skoro faktem jest iz pod pozorem zaklec magicznych, majacych na celu jakoby podniesienie bezpieczenstwa a de facto jego obnizenie, przy daniu miastu dodatkowej kasy, jakies wnioski? czyz ktos kto osukuje swych wyborcow w zywe oczy, manipuluje, a przy okazji lupi bezgranicznie, taka partia winna miec 1% poparcie jak to oszolomy, niestety mozgi w polsce swietnie poddaja sie praniu i efekty widac, czy poprzednia ekipa pis byla dobra? tez lody krecili, ale mniej bezczelnie, widac mieli hamulce ci nie maja zadnych ("po nas chocby potop?"- to obowiazujaca doktryna?) masowe przyjecia do pracy czlonkow po i ich dzieci, czy to do urzedu miasta czy marszlakowskiego zapewne baza pod fakt otrzezwienia spoleczenstwa i czasu przetrwania kadr przez czas pojscia w odstawke nie wiem jaka bedzie przyszlosc, pis pluje na po, jak i sld ale jesli przejeli by wladze robili by dokladnie to samo nasze miasto "stolica kultury" - ktos w urzedzie miasta ma talent do czarnego humoru - to buractwo w miejscu kultury ma petryfikowac takie zaklecia magiczne zakoncze pesymistycznie, bedzie gorzej.... spolecznestwo traktowane jak banda idiotow co gorsza zadowolone z tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak się podniecacie fotoradarami, a nikt nie zwrócił uwagi, że za tych 14 masztów (masztów! bez kamer! bo kamera jest jedna, przechodnia) UM zapłacił 400 000 zł... 28,5 tysiąca za jeden maszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOTYZM władz, deb***izm, chore statystyki! Jak usłyszałem wypowiedź policjanta przed chwilą to myślałem, że wyjdę z siebie i obok stanę! Jakim cudem mógł powstać maszt na Romera skoro tutaj nic się nie dzieje! Nie ma wypadków, nie ma potrąceń, ofiary śmiertelnej nawet ja nie pamiętam a mieszkam tutaj już 24 lata prawie! Z jakich oni statystyk wytrzasnęli te dane o wypadkach?! Taką ściemę i jarzębiniarnię to niech wywalają ludziom o mniej wyposażonym umyśle, że tak to nazwę, a nie mieszkańcom miasta i kierowcom. Kolejny przykład ulica Nadbystrzycka od Politechniki do Jana Pawła, odwalili kawał świetnej równej nawierzchni, i zamiast dążyć tam do zwiększenia ograniczenia do 70, żeby upłynnić ruch oraz zrobić kładki dla pieszych by Ci nie mieli problemów z przechodzeniem. To robią ograniczenie do 50, i stawiają fotoradar, nawet dwa, za ogromne pieniądze. Ta polityka jest chora, zamiast przyspieszyć ruch i rozładować korki na tych tak marnie nielicznych skrawkach dróg w Lublinie to tam stawiają ograniczenia sprawiając, że Lublin i okolice pod względem nieprzejezdności sięgają nie tyle dna na tle Polski..ale już dawno się przez nie przebiły! Każdy fotoradar powinien być zamazany sprayem tak jak to ma miejsce już od dwóch dni na Romera, i tyle w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...