Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe logo Lublina dla biznesu kosztowało 52 tys. zł

Utworzony przez hehehe, 25 czerwca 2012 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Czy Lublin i Lubelszczyzna posiadają jeszcze jakieś herby, flagi oraz inne tradycyjne, od wieków rozpoznawalne symbole, czy też jako relikt komuny zostały skasowane? Zróbmy z Lublina coś w rodzaju MacDonalda przynajmniej w telewizji i w gazetach, będzie fajnie...((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy rzeszłów lub mielec mają osobną markę dla swojej promocji gospodarczej?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę "U" - jak ulgi dla przedsiębiorców ! Prowadzę firmę w Lublinie od 2000 r i jak do tej pory miasto nie dało mi żadnej ulgi ! Z roku na rok jest coraz gorzej. Kiedyś miałem około 30 pracowników, dziś mam 3... Chyba jednak lepiej już zwijać stąd interes i wyjeżdżać za granicę, albo choćby do innego miasta. W Lublinie są tylko galerie handlowe... Biorąc udział w przetargach z góry wiadomo, kto ten przetarg wygra, bez znajomości i pleców nic tu się nie da załatwić. A ja nikomu nie dawałem i dawać nie zamierzam za "ułatwienia" w wygraniu przetargu lub zdobyciu zlecenia dla mojej firmy. Niesdtety czas się pakować, a walizkę kupi się w najbliższej galerii handlowej, bo tylko takie "przedsiębiorstwa" w Lublinie działają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Czy Lublin i Lubelszczyzna posiadają jeszcze jakieś herby, flagi oraz inne tradycyjne, od wieków rozpoznawalne symbole, czy też jako relikt komuny zostały skasowane? Zróbmy z Lublina coś w rodzaju MacDonalda przynajmniej w telewizji i w gazetach, będzie fajnie... ((
Tak, jest herb miasta Lublin, niestety zostanie przekazany do muzeum, bo teraz jest "novoczesność" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od samej promocji niczego nic jeszcze nnigdy nie powstało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowe logo spowoduje rozmycie komunikatu, utrate spójności przekazu, jest też przy okazji przyznaniem sie do błedu przy wyborze pierwszego logo. Mozna bylo sobie poradzic bez nowej wersji, ale trzebaby przy tym wysilic troche wiecej szarych komórek, bo latwiej przeciez rozpisac przetarg. Czekam na badania ile inwestorow nowe logo przyciagnie do Lublina. Nie można było tych pieniedzy wydac na 'lobbowanie' w sprawe przyspieszenia budowy ekspresowki wawa- lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają na co pieniędzy wydawać sprane głowy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają na co pieniędzy wydawać sprane głowy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...