Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowotwory w ofensywie. W woj. lubelskim będzie coraz więcej nowych przypadków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Nie chcesz mieć nowotworu? Karm piersią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św. Rito i św. Judo Tadeuszu, wspierajcie chorych w leczeniu i dajcie zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś w waszej rodzienie chorował na nowotwór, a wy chcecie się od niego uchronić, to zacznijcie stosować suplement OVOSAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] Mój chorujący ojciec zażywał OVOSAN w czasie chemioterapii. Poprawiły mu się wyniki badań i samopoczucie. [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Mam tate chorego na raka. Zona znow ma SM... Lecze ja preparatem opartym na konopiach, ktory nazywa sie sativex. Mysle czy pomoze tez mojemu tacie.... Stad moje pytanie... Czy ktos z Panstwa ma praktyke przy stosowaniu Sativexu przy nowotworach? Slyszalem ze tez pomaga... Jesli natomiast ktos z Panstwa poszukuje moze Sativexu, byc moze bede mogl jakos pomoc, wiem ze ciezko go dostac....prosze sie ze mna kontaktowac- 502058250.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...