Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowotwory w ofensywie. W woj. lubelskim będzie coraz więcej nowych przypadków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 o 08:27 Powrót do artykułu
Nie chcesz mieć nowotworu? Karm piersią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Św. Rito i św. Judo Tadeuszu, wspierajcie chorych w leczeniu i dajcie zdrowie.
0
Jeśli ktoś w waszej rodzienie chorował na nowotwór, a wy chcecie się od niego uchronić, to zacznijcie stosować suplement OVOSAN.
0
[table] Mój chorujący ojciec zażywał OVOSAN w czasie chemioterapii. Poprawiły mu się wyniki badań i samopoczucie. [/table]
0
Witam, Mam tate chorego na raka. Zona znow ma SM... Lecze ja preparatem opartym na konopiach, ktory nazywa sie sativex. Mysle czy pomoze tez mojemu tacie.... Stad moje pytanie... Czy ktos z Panstwa ma praktyke przy stosowaniu Sativexu przy nowotworach? Slyszalem ze tez pomaga... Jesli natomiast ktos z Panstwa poszukuje moze Sativexu, byc moze bede mogl jakos pomoc, wiem ze ciezko go dostac....prosze sie ze mna kontaktowac- 502058250.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: