Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy klub muzyczny w budynku po kinie Apollo

Utworzony przez xyz, 17 kwietnia 2015 o 11:17 Powrót do artykułu
W końcu porządny klub w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Apollo czy wyzwolenie?
0
Nie bedzie disko w polu i dobrze, bo jeszcze by sie im ten sprzet holenderski za pare baniek zje@$al :-D
0
najpierw APOLLO później WYZWOLENIE. Drodzy Lubliniacy z......?
0
Chciałam pójść, zobaczyć ale jak już wiem kto jest właścicielem to średnio mam ochotę. Oczywiście chwali się Kuszy to że w wieku 21 lat ma już swój klub, gdzie ja w tym czasie mogę go jedynie hejtowac, ale nigdy nie spotkałam drugiej tak chamskiej osoby.
0
Oglądam zdjęcia z wnętrza i zastanawiam się czy to już wstyd pisać po polsku???
0
Kolejny babilon. Narkomania, płatne kobiety, bójki. Napisy w języku obcym. Tu jest Polska. Mówi się i pisze po Polsku. 
0
Oglądam zdjęcia z wnętrza i zastanawiam się czy to już wstyd pisać po polsku???
Zgadzam się.
0
Wystrój niczego nie urywa... 
0
W końcu porządny klub w Lublinie.
Synku club to może być motocyklowy, klub miłośników psów rasy pekińczyk albo klub samotnych serc. Jeżeli te burdele nazywasz klubami to powiedz mi co z nich wynosisz? 
0
dziadostwo i badziew ...lanserka
0
Z uwagi na wiek ten klub nie jest raczej dla mnie, ale zachodzę w głowe skąd w tym miescie tylu przymulonych dziadów-narzekaczy na wszystko, na to co powstaje (za prywatne pieniadze!) albo nie powstaje. Prymitywnie hejtują wszystko. Nie podoba się to nie chodzić.  Siedzieć we własnych norach do marnej śmierci albo od razu przenieść się na Majdanek!
0
Ale czy to będzie klub katolicki?Czy tam bedzie krzyż?Czy był pokropek czy nie i dlaczego?
0
Czy każda nazwa klubu musi być ANGIELSKA? Czy my żyjemy w Polsce czy gdzie? Już zbrzydła nam ta wszędobylska angielszczyzna i ta pozorowana ekskluzywność która się jej przypisuje.
0
Popieram opinię pana z ksywą ,,gfgg" Dość angielszczyzny,i amerykanizmów.Żyjemy w centrum UE i jako Polacy powinniśmy się posługiwać polsko języcznymi nazwami.Szpan szkodzi wszystkim...
0
naćpani małoloaci w koło, tragedia
0
Ty max ceny nie określany mdłości pokolenia jp2
0
Max to jest grzbiet
0

Dodaj odpowiedź: