Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O czym musisz pamiętać zbierając grzyby

Utworzony przez grzybiarz, 12 września 2010 r. o 17:14 Powrót do artykułu
O ku*** spisaniu testamentu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzybiarz napisał:
O ku*** spisaniu testamentu!
dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O czym musisz pamiętać zbierając grzyby" ... że zając czai się za drzewem i tylko czeka, kidy się pochylisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieranie grzybów przez osoby, które kupiły sobie atlasik grzybów i patrząc na obrazki zbierają je - jest śmieszne. Ludzie, się nie znacie, to nie zbierajcie! Po co się zabić, gdy sromotnika się weźmie za kanię albo pieczarkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, grzybiarz! z ciebie taki znawca jak z koziej d**y trąba, skoro według ciebie można pomylić sromola z kanią lub pieczarką. Ty widziałeś kiedyś takiego muchomora? Przecież sromotnik jest zielonkawy i zazwyczaj myli się go z gołąbkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Ty, grzybiarz! z ciebie taki znawca jak z koziej d**y trąba, skoro według ciebie można pomylić sromola z kanią lub pieczarką. Ty widziałeś kiedyś takiego muchomora? Przecież sromotnik jest zielonkawy i zazwyczaj myli się go z gołąbkami!
chyba cos Ci sie pomieszalo koluniu, sromotnika myli się z czerwonym muchomorem i kurką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bijta się ludziska o gąskę albo pieczarkę.. Nie rozumiem całego zamieszania. W końcu grzyby nie maja większych walorów zdrowotnych. Jedyna zaleta to smak, i /wątpliwa dla niektórych/ przyjemność zbierania. Po co ryzykować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich walorach zdrowotnych można mówić w przypadku grzybów?! Jeśli już to mówimy, że grzyby nie mają wartości odżywczych tylko walory smakowe. Ten kto kocha las, przyrodę i świeże powietrze to z przyjemnością może nie tylko spacerować, ale też zbierać grzyby (pod warunkiem, że je zna!!!) oraz inne dary lasu. Ja to uwielbiam-raj dla duszy i ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
bijta się ludziska o gąskę albo pieczarkę.. Nie rozumiem całego zamieszania. W końcu grzyby nie maja większych walorów zdrowotnych. Jedyna zaleta to smak, i /wątpliwa dla niektórych/ przyjemność zbierania. Po co ryzykować ?
A jadłeś kiedyś kanie smażone na masełku? Zakładam, że obca Tobie ta przyjemność. Co z tego, że walorów odżywczych toto nie ma żadnych... skoro tak niebiańsko smakuje? Po co ryzykować? Dla radości mojego podniebienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
A jadłeś kiedyś kanie smażone na masełku? Zakładam, że obca Tobie ta przyjemność. Co z tego, że walorów odżywczych toto nie ma żadnych... skoro tak niebiańsko smakuje? Po co ryzykować? Dla radości mojego podniebienia
Z całym szacunkiem dla Twojego podniebienia. Ja, jeśli mam wybierać miedzy pyszna niewątpliwie kanią, a teoretycznym zatruciem, rozwaleniem wątroby..nie mówiąc o tym najgorszym..to wole się powstrzymać od tej przyjemności. A tak przy okazji: znacie sposoby na prawidłowe rozpoznanie tego grzyba? Pomijając wizytę u grzyboznawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...