Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obwodnica Lublina: Billboardy przed ministerstwem

Utworzony przez Che Tyna, 27 grudnia 2010 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Michał napisał:
Mam pomysł na akcję ws. S17 i potrzebna będzie w tym pomoc Dziennika Wschodniego. Na pewno w swojej bazie foto macie zdjęcia z wypadków na tej najniebezpieczniejszej trasie w Polsce a może i w Europie. Trzeba tylko pomyśleć jak je wykorzystać by pokazać jak bardzo potrzebna jest ta droga. Może zamiast apelu na bilbordach powinny zawisnąć tragiczne fotki? Róbmy wszystko by nagłośnić sprawę. Może ktoś ma kontakty lub znajomości w mediach zagranicznych? Trzeba im pokazać, że państwo nie zamierza ratować ludzi ginących dziesiątkami na tej drodze! Michał Basiński dukat@lot.roztocze.com
Bardzo dobry pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@waw Oj, człeniu, jakis TY żałosny... Wyjechało sie zmywac gary w Warszawie, to juz od razu na forum lubelskim trzeba pyszczyć jakim to sie jest - hoho! - wielkomiejskim - z Warsiawki, jaka to pipidówa, ten Lublin...! A idźże się najpierw pisać po polsku naucz i nie rób tu wiecej wiochy ! @Michał: pomysł dobry, ale znajac nasze - pełne hipokryzji społeczeństwo - nie będzie miał szans na realizację. Przypomne tylko reklamę antywypadkową w telewizorni (tę, na której zmarli ostrzegali żywych). Została ona wycofana, bo ponoc była zbyt drastyczna. Ja mam inny pomysł - działania streetartowe przed Ministerstwem Infrastruktury. Zrobiłoby sie multum takich obrysów ludzkich sylwetek, jak robi policja na miejscu wypadku, do tego namalowac stosowne hasła etc. Wysżłoby taniej, a też dałoby do myslenia... Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Marszałkowski w Lublinie w analogiczny sposób traktuje swoją najważniejszą drogę wojewódzką tj. DW835, na której wypadki (często śmiertelne) są na poziomie dziennym, a której stan nie kwalifikowałby nawet do drogi powiatowej. Po kilkudziesięciu latach zastoju wzięli się za remont 13 km, który kosztował 2 razy mniej niż zakładano. I co się stało z zaoszczędzonymi pieniędzmi? Miały iść na kolejny odcinek, ale pewnie zostały już rozdysponowane na inne cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Hetman z PSL koalicjant i cale lubelskie PSL demonstrowało koniec Polski B więc czekam, żeby się wylazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd od UE chce jak najwięcej pieniędzy bo Polska jest najbiedniejszym krajem, a z drugiej strony rząd pokazuje, że ma w du*** najbiedniejsze regiony w Polsce. Moim zdaniem to hipokryzja. UE daje pieniądze na S17 a rząd nie chce ich, ja tego nie rozumiem. Premier jeździ do Brukseli walczyć o pieniądze (czasem mu się nie chce siedzieć i wraca wcześniej do kraju na potyczki polityczne) a jak dają to nie przyjmują bo im nie potrzebne drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsekwentny napisał:
Przecież Hetman z PSL koalicjant i cale lubelskie PSL demonstrowało koniec Polski B więc czekam, żeby się wylazł.
Rząd i PSL najwidoczniej uważają, że już nie ma Polski B i nie trzeba wyrównywać różnic dlatego nie ma potrzeby inwestowania we wschodnią Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@waw Oj, człeniu, jakis TY żałosny... Wyjechało sie zmywac gary w Warszawie, to juz od razu na forum lubelskim trzeba pyszczyć jakim to sie jest - hoho! - wielkomiejskim - z Warsiawki, jaka to pipidówa, ten Lublin...! A idźże się najpierw pisać po polsku naucz i nie rób tu wiecej wiochy ! @Michał: pomysł dobry, ale znajac nasze - pełne hipokryzji społeczeństwo - nie będzie miał szans na realizację. Przypomne tylko reklamę antywypadkową w telewizorni (tę, na której zmarli ostrzegali żywych). Została ona wycofana, bo ponoc była zbyt drastyczna. Ja mam inny pomysł - działania streetartowe przed Ministerstwem Infrastruktury. Zrobiłoby sie multum takich obrysów ludzkich sylwetek, jak robi policja na miejscu wypadku, do tego namalowac stosowne hasła etc. Wysżłoby taniej, a też dałoby do myslenia... Pozdr.
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery. A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lubelak napisał:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery. A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
JAK BYŁEŚ NIEMOWLAKIEM TO MAMUSIA CIĘ KARMIŁA MLEKIEM OD KROWY I TAKIE BYDLE WYROSŁO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani fotki, ani bilbordy nic tu nie pomogą, tu trzeba stanowczych reakcji. Czas na negocjacje już się skończył. Jedynym wyjściem jest blokada, albo w Lublinie, albo w Warszawie. Jak zrobi się kilkunastu kilometrowy korek to może zauważą, jak ta trasa jest ważna. Tylko czy jest ktoś, kto by to sprawnie zorganizował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były lubelaku Powiem Ci krótko. Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności. Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu. Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork?? I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego: Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach. Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna! A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie. Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ?? piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć "Mam 2 pytania do wyborców PO: 1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury? 2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało? http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174/#top" cytat powodujący usmiech na mej twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łącze się w żalu nad głupota i deb***izmem wieśniaków z Lubelszczyzny, będziecie widzieć tą S 17 jak sobie narysujecie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbyś :PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lubelak napisał:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery. A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily.A fabryki faktycznie nie sa nam tu potrzebne,historia pokazala jak zaradne jest mieszczanstwo po zawodowkach w momencie kiedy fabryke zamkneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Były lubelaku Powiem Ci krótko. Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności. Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu. Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork?? I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego: Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach. Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna! A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie. Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Były lubelaku Powiem Ci krótko. Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności. Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu. Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork?? I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego: Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach. Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna! A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie. Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatko ty straszydle, obrzydliwcu.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny. Internet to takie miejsce, gdzie możesz pouczac innych,tu taki potwór jak Ty,taka odrażająca istota jak Ty może się dowartościowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...