Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
19:22
Edytuj ten wpis

Obwodnica Lublina: Billboardy przed ministerstwem

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 38 A A

Przedsiębiorcy z naszego regionu mają plan, jak walczyć o ekspresową "siedemnastkę”. Chcą, żeby warszawskich urzędników kłuło w oczy 15 billboardów przypominających o niezwykle ważnej dla województwa inwestycji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O planach Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny napisał wczoraj "Kurier Lubelski”. My poznaliśmy szczegóły przedsięwzięcia. – Myślimy o dość ostrej akcji – mówi Maciej Maniecki, prezes RPL. – Czasu jest mało, trzeba działać szybko. Prawdopodobnie w czwartek opublikujemy list otwarty w którejś z gazet centralnych. Natomiast od Nowego Roku chcemy wynająć ok. 15 billboardów w okolicach Ministerstwa Infrastruktury i Ministerstwa Finansów.

Jeśli te akcje nie przyniosą efektów, to na 3 stycznia przedsiębiorcy planują manifestację w Warszawie.

– Trzeba zrobić wszystko w obronie tej inwestycji, bo jest ona w interesie wszystkich mieszkańców – podkreśla Maniecki.

Rząd umieścił budowę trasy S17 na odcinku Kurów–Lublin (wraz z obwodnicą Lublina) na liście inwestycji, które "może” zaczną się przed 2013 rokiem (trafiło tam 30 przedsięwzięć z całego kraju). Zaczną się, jeśli będą pieniądze, a tych w kasie państwa brak. Na przebudowę "siedemnastki” jest zapisana unijna dotacja z Programu Infrastruktura i Środowisko. Trzeba wykorzystać ją do połowy 2015 roku, więc żeby zdążyć, trzeba zacząć prace przed 2013 rokiem.

Do wczoraj każdy obywatel mógł napisać do Ministerstwa Infrastruktury w sprawie ograniczenia inwestycji drogowych. Zachęcaliśmy do pisania protestów. Ostateczną decyzję rząd podejmie w najbliższych tygodniach.

Przeciwko planom Warszawy protestuje cały region. "Pragniemy przypomnieć, że Polska nie kończy się na Wiśle, a województwo lubelskie jest częścią naszego kraju. Częścią bardzo zaniedbaną, wymagającą szybkich działań ratunkowych!” – napisali do premiera oraz ministra infrastruktury członkowie Automobilklubu Chełmskiego.

– Jeśli program budowy dróg nie zostanie zmieniony po naszej myśli, to planujemy blokadę ministerstw i happeningi przy wejściach do tych budynków. Dróg nie zablokujemy, bo nie chcemy utrudniać życia kierowcom – zapowiada Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego.

Do walko o "siedemnastkę” przyłączyła się Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze z Tomaszowa Lubelskiego. Po likwidacji połączeń kolejowych z Zamościem i Roztoczem, mieszkańcy liczyli na inwestycje drogowe przed Euro 2012. Przecinająca Roztocze "17” miała stać się drogą ekspresową.

– Z ogromnym rozczarowaniem i smutkiem przyjęliśmy informację o tym, że z tych wspaniałych planów pozostały skrawki – informuje Michał Basiński, prezes LOT Roztocze. – Odebranie nam po raz kolejny szansy na dogodne połączenia transportowe z krajem i Europą to ogromny krok wstecz, na który nasz biedny region nie może sobie pozwolić. (LEW)


Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adfam / 4 lutego 2011 o 19:28
0
Folkatko ty straszydle, obrzydliwcu.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny. Internet to takie miejsce, gdzie możesz pouczac innych,tu taki potwór jak Ty,taka odrażająca istota jak Ty może się dowartościowac.
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:19
0
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 18:10
0
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily.A fabryki faktycznie nie sa nam tu potrzebne,historia pokazala jak zaradne jest mieszczanstwo po zawodowkach w momencie kiedy fabryke zamkneli.
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 17:44
0
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery.

A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
[/quote]
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, ... rozwiń
Avatar
folkatka / 29 grudnia 2010 o 13:18
0
Chciałbyś :PPP
Avatar
waw / 28 grudnia 2010 o 23:43
0
łącze się w żalu nad głupota i deb***izmem wieśniaków z Lubelszczyzny, będziecie widzieć tą S 17 jak sobie narysujecie !
Avatar
łączmysię / 28 grudnia 2010 o 13:29
0
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174/#top"

cytat powodujący usmiech na mej twarzy [/font][/size]
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174... rozwiń
Avatar
folkatka / 28 grudnia 2010 o 12:26
0
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Wa... rozwiń
Avatar
Mike_Lub / 28 grudnia 2010 o 12:21
0
Ani fotki, ani bilbordy nic tu nie pomogą, tu trzeba stanowczych reakcji. Czas na negocjacje już się skończył. Jedynym wyjściem jest blokada, albo w Lublinie, albo w Warszawie. Jak zrobi się kilkunastu kilometrowy korek to może zauważą, jak ta trasa jest ważna. Tylko czy jest ktoś, kto by to sprawnie zorganizował?
Avatar
adfam / 4 lutego 2011 o 19:28
0
Folkatko ty straszydle, obrzydliwcu.Ty nigdy nie będziesz miała rodziny. Internet to takie miejsce, gdzie możesz pouczac innych,tu taki potwór jak Ty,taka odrażająca istota jak Ty może się dowartościowac.
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:19
0
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
adam / 4 lutego 2011 o 19:18
0
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
[/quote]
[quote name='folkatka' timestamp='1293535577' post='412472']
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 18:10
0
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily.A fabryki faktycznie nie sa nam tu potrzebne,historia pokazala jak zaradne jest mieszczanstwo po zawodowkach w momencie kiedy fabryke zamkneli.
Hajke Waltz faktycznie tak powiedziala,ale nie jest tajemnica jakich ludzi ta pani reprezentuje w Polsce,w kazdym cywilizowanym kraju infrastruktura jest budowana zgodnie z przeznaczeniem dla ogolu a nie dla wybranej grupy,nie moze byc tak ,ze decyzje w takich sprawach sa upolityczniane,niestety ty jako byly lubelak znawca zagadnienia "obornika" nie miales dane doswiadczyc ulamka wiedzy niezbednej aby takie rzeczy ogarnac,dmuchajac klej w piewnicy lub za stodola na zawsze skazales sie na wykluczenie,wiec zycze ci aby jaja ci zgnily... rozwiń
Avatar
facio / 1 stycznia 2011 o 17:44
0
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, to jest był i będzie region rolniczy i koniec. Hania Walz również dobrze wypowiedziała się na ten temat. A pozatym Warszawa też nie ma obwodnicy i jakoś nikt tam nie robi takiej afery.

A na koniec panie folkatka - to właśnie tacy ludzie jak Ty są żałości, siedzi taki i tylko mordą kłapie, ludzie reprezentujący coś sobą i mający chęć osiągnięcia czego i spełnienia się zawodowo opuszczą ten smutny jak pizad region, i nie boją się opuścić domku mamusi i tatusia i wyjadą za swoją przyszłością, a taki głąb jak ty będzie całe życie tylko krakał i zarabiał 1500 zł i marudził jak mu źle. Swoją drogą to w Warszawie wstyd się przyznać że się pochodzi z Lubelskiego bo każdy jak się dowie to mowi " a to u was tak śmierdzi obornikiem i wrony zawracają".
[/quote]
[quote name='były lubelak' timestamp='1293534135' post='412454']
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze. Mieliście swojego Palikota który tylko umiał latać z wibratorem i wóde na wiecach pić, a teraz psioczycie. Nic nie zostało tu zrobione przez cztery ostatnie lata i teraz też nie będzie, bo niby po co - co tu jest ??? poza lasami i burakami - nic ! Jaki normalny inwestor postawi tu fabrykę, ... rozwiń
Avatar
folkatka / 29 grudnia 2010 o 13:18
0
Chciałbyś :PPP
Avatar
waw / 28 grudnia 2010 o 23:43
0
łącze się w żalu nad głupota i deb***izmem wieśniaków z Lubelszczyzny, będziecie widzieć tą S 17 jak sobie narysujecie !
Avatar
łączmysię / 28 grudnia 2010 o 13:29
0
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174/#top"

cytat powodujący usmiech na mej twarzy [/font][/size]
[size="4"][font="Comic Sans MS"]a może piszmy na innych forach np mazowieckich co ??
piszmy do posłów senatorów radnych jak bedziemy i m przypominac to cos bedzie z tego bedzie ich to boleć

"Mam 2 pytania do wyborców PO:
1. ile protestów wyslaliście do ministerstwa infrastruktury?
2. jak to jest być dymanym przez ryżego mając jednocześnie poczucie ze sie na niego głosowało?
http://forum.dziennikwschodni.pl/obwodnica-lublina-billboardy-przed-ministerstwem-t42174... rozwiń
Avatar
folkatka / 28 grudnia 2010 o 12:26
0
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Warszawce, bądź dumny ze opuściłeś Lublin - widocznie nie masz czym innym się szczycić. Jesteś załosnym workiem pełnym kompleksów, co właśnie udowodniłeś w swoim poście. Wstyd przyznac się w Wawie że się pochodzi z Lubelskiego...? No popatrz się, ja zawsze sie przyznaję, a znam troche ludzi stamtąd, zawsze zapraszam do siebie, zawsze reklamuję moje miasto jak tylko mogę. Tak nawiasem mówiac- skoro wstydzisz się przyznac skąd pochodzisz, to - co podajesz jako miejsce swojego urodzenia? Paryż czy Nowy Jork??
I jeszcze jedno. Na samym początku wyplułeś z siebie cos takiego:
Weź przennoburaczany chamie się zamknij, bo miał racje to co napisał o LBN. Co wam się wydaję, że jesteście pępkiem świata, że Lubelskie jest najważniejsze.

Pomijając juz to, że to TY jestes najgorszym burakiem i zwykłym chamem, to walka o S17 jest po prostu walką o lepsza przyszłość naszego regionu. Jest walka o to, by takiue buraki jak Ty nie miały okazji do wylewania swoich rzygowin na forach.
Tyle lat bylismy olewani prze kolejne rządy, rozwalili nam przemysł, do tego doszły kolejne ekipy nieudolnych preziów - Pruszona i Wasyla. Dlatego mamy to, co mamy. I dlatego wierze, że mozemy podnieść sie z tych kolan, ale do tego ta trasa jest nam potrzebna!
A tak nawiasem mówiąc- Lubelszczyzna nie jest jedynym regionem który walczy o drogi u siebie.
Może napiwsz na forum krakowskim albo jakimś innym to, co napisałeś nam.
Były lubelaku

Powiem Ci krótko.
Nie będe się z Tobą sprzeczać o to, kto z nas jest bardziej wsiowy. To ponizej mojej godności.
Nie będe znizac sie od poziomu Twojej kultury i Twojego umysłu. Ty pokazałes na co Cie stać, m.in. atakując mnie ad personam, nazywając mnie głąbem. Przy okazji - ja wcale nie kłapię ze jest mi tu źle. Jest cięzko, owszem, ale ja kocham Lublin, i nigdy stąd nie wyjadę, chocby i stu takich cętkowanych patafianów jak Ty miałoby mnie atakowac z tego powodu.
Siedź se w tej zakichanej Wa... rozwiń
Avatar
Mike_Lub / 28 grudnia 2010 o 12:21
0
Ani fotki, ani bilbordy nic tu nie pomogą, tu trzeba stanowczych reakcji. Czas na negocjacje już się skończył. Jedynym wyjściem jest blokada, albo w Lublinie, albo w Warszawie. Jak zrobi się kilkunastu kilometrowy korek to może zauważą, jak ta trasa jest ważna. Tylko czy jest ktoś, kto by to sprawnie zorganizował?