Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okładka informatora ZOOM szokuje radnych PiS

Utworzony przez nie z PIS-u, 17 lutego 2013 r. o 15:03 Powrót do artykułu
Radny Tułajew powinien założyć Urząd Kontroli Prasy i Widowisk i każda publikacja przed drukiem powinna być przez niego sprawdzona. Wtedy nie byłoby wpadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tego typu przedstawianie sztuki w naszym mieście jest niezrozumiałe dla większości mieszkańców." jak widać po ankiecie, jednak ZROZUMIAŁE! więc wielebny tułajew niech się zajmie wyjaśnianiem historii swojego nazwiska i nie wypowiada się w imieniu mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tego typu przedstawianie sztuki w naszym mieście jest niezrozumiałe dla większości mieszkańców." jak widać po ankiecie, jednak ZROZUMIAŁE! więc wielebny tułajew niech się zajmie wyjaśnianiem historii swojego nazwiska i nie wypowiada się w imieniu mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Znowu ten Tułajew? Czy jemu się cokolwiek podoba? Czy on może się zająć czymś pożytecznym a nie pierdołami? On już nawet śmieszny nie jest...
Temu pajacowi podobają sie tylko kościółki. Ciekaw jestem tylko czy ten na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Roztocze nie przypomina mu czegoś? Bo cała Polska się z tego kościółka śmieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcom Lublina gratulujemy radnego Tułajewa!! Skąd w takim fajnym mieście taki oszołom?? Przecież jeśli on ma dzieci to będą się z nich w szkole śmiać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew DO ROBOTY a nie doszukujesz się nie wiadomo czego. Nie za to ci płacą nierobie. A jak coś niestosownego widzisz w tym obrazku to może z tobą jest coś nie tak? Jak masz takie bzdury gadać tu w Lublinie to już lepiej do Smoleńska jedź z Macierewiczem brzozę mierzyć pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez pana Tułajewa podejrzliwie patrzę na sofkę w kącie. Tyle intymnych chwil z nią spędziłem... a teraz... A teraz już jakby nie tak, coś się we mnie zmieniło. Pękło. Dobrze, że nie mam dzieci, nie muszę się obawiać o tylnią kanapę w samochodzie. Choć z tą tylnią kanapą to też już nigdy nie będzie tak, jak było. Coś się we mnie zmieniło. Pękło. Noc, noc jakoś przeżyjemy. Ja mam karimatę, konkubina koc podłoży Drzwi do pokoju w którym jest łóżko zaprzemy krzesłem. Choć krzesło... krzesło może być w teamie z kanapą. Jak żyć? Panie Tułajewie, jak żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ on ma perwersyjne myśli , wszędzie to widzi ? może on chory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okładce nie widzę nic wulgarnego ani że tak powiem sprośnego .Wiadomo nie od dziś, że aby coś się wybiło musi szokować albo przywoływać nam skojarzenia z czymś szokujący (chodź nie wszyscy muszą się dopatrywać tego samego). Ja tam nie jestem tą okładka urażony ani w żaden inny sposób zniesmaczony. Dla mnie to jest po prostu przysłowiowe robienie z igły widły i zajmowanie sie "pierdołami". Myślę że radni Lublina (i nie tylko) powinni się wziąć za poważniejsze rzeczy by naprawdę "żyło się lepiej". P.S. Dodam że uważam się za katolika i co tydzień staram się być w kościele a co do polityki to uważam że od PiS do PO to jedni drugich są warci. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PiS-owcom wszystko musi kojarzyć się z prezesem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan radny sam posiada taki "kanapowy" interes i myśli, ze wszystkie tak wyglądają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierre dZiOOM może sobie robić z gó..na dzieło sztuki, ale za prywatne pieniądze. Dotacje z kasy miejskiej na wydawanie tego gniota POwinny być zlikwidowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisior ujrzał pisiora i zbulwersowany wielce a to tylko kanapa była, lecz pisior widzi co zechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Jarąsław Kączyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fazi napisał:
strach pomyśleć z czym się kojarzą radnym bułki z przedziałką (które jeszczcze co dodaje pikanterii jedzą dzieci) i czy w poniedziałek nie zostaną wycofane z obrotu, biedni lubelscy piekarze niedługo wzory ich produktów będą musieli zatwierdzać w siedzibach partii.. Niech żyje nam socjalizm!!!!!!!!!!
Kolego masz rację! a ogórki, banny.. bagietki (hardcore!) ??! ja już nie mówię o publicznym lizaniu loda! Kyrje elejson! toż to zgorszenie ! od dziś zakaz sprzedaży więcej niż 2 gałek w (a tfu!) - WAFLU! a wcześniej wymienione owoce/warzywa muszą być sprzedawane w papierowych torbach! i nie wolno sprzedawać ich dzieciom do 18.. a co mi tam do 21 roku życia! i proszę o wycofanie z numerów domów/ rejestracji samochodowych numeru liczby 69.., wnioskuję również o przepis egzekwujący noszenie bielizny przez psy gdyż moje niewinne oczęta narażone są na zbereźne widoki psich jajec! hmm.. co by tu jeszcze... - spox - jak coś wymyślę to dam znać ! Czuj czuj czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p@# napisał:
Przez pana Tułajewa podejrzliwie patrzę na sofkę w kącie. Tyle intymnych chwil z nią spędziłem... a teraz... A teraz już jakby nie tak, coś się we mnie zmieniło. Pękło. Dobrze, że nie mam dzieci, nie muszę się obawiać o tylnią kanapę w samochodzie. Choć z tą tylnią kanapą to też już nigdy nie będzie tak, jak było. Coś się we mnie zmieniło. Pękło. Noc, noc jakoś przeżyjemy. Ja mam karimatę, konkubina koc podłoży Drzwi do pokoju w którym jest łóżko zaprzemy krzesłem. Choć krzesło... krzesło może być w teamie z kanapą. Jak żyć? Panie Tułajewie, jak żyć?
O grzeszna Istoto ! Zaprawdę powiadam Ci - kanapa Twoja myśli zbereźne przywiedzie i sumienie Twoje zanieczyści jako psowie wszelacy trawniki fekaliami swemi zanieczyszczają! A ciężki będzie los i dusza potępiona każdego, który tapczana o kształcie umiłowanym, prostokątnym stawiać ponad kanapę grzeszną - jad w duszę sączącą nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli tak: widzimy penisa, ale udajemy, że to "sztuka" i dlatego penisa nie widzimy. Typowe dla zakłamanych lemingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierre dzi qoo tass napisał:
Pierre dZiOOM może sobie robić z gó..na dzieło sztuki, ale za prywatne pieniądze. Dotacje z kasy miejskiej na wydawanie tego gniota POwinny być zlikwidowane.
..a coz to uprawnia Ciebie do nazywania informatora kulturalnego "gniotem"? Tylko opinia radnych PiS, czy tez moze wlasne przemyslenia? A miales chociazby w reku jeden egzemplarz ZOOM i wiesz o czym to traktuje? Nie wybiegles troche przed orkiestre i lekkomyslnie oparles swoja opinie o "przemyslenia" radnego Tulajewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alf napisał:
czyli tak: widzimy penisa, ale udajemy, że to "sztuka" i dlatego penisa nie widzimy. Typowe dla zakłamanych lemingów.
Czy tak wygląda penis? Kazdy widzi to co chce zobaczyć lub co mu jest bliskie i o czym ciągle mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO JEST JAK SIĘ NA NICZYM NIE ZNA JEDEN TFU RADNY Z DRUGIM, WSZYSTKO KOJARZY IM SIĘ Z PŁCIOWOŚCIĄ, GEJAMI, TO SĄ CHORZY LUDZIE...NA ALE JAK NIE TRZEBA SIĘ WYSILĄĆ BY ZDOBYĆ KASĘ NA CHLEB, UTRZYMANIE RODZICÓW, NIKT Z NCIZEGO NIE ROZLICZA, TO MOŻNAZAJMOWAĆ SIĘ PIERDOŁAMI!!!AJKBY TAK TRZEBA BYŁO ZAROBIĆ NA SIEBIE W MIEŚCIE I REGIONIE BEZROBOCIA I BRAKU PERSPEKTYW TO BY SIĘ SKOŃCZYŁY SZOPKI!!OSTATNIO NAWET PIECHOCIŃSKI Z PARTII PSL, O ZGROZO W-CE PREMIER JEST SPECJALISTĄ OD ZWIĄZKÓW PARTNERSKICH I ROZRODCZOŚCI!!POLACY TO JEDNAK CHORY NARÓD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...