Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okrucieństwo. Kto zabija gołębie w centrum Lublina?

Utworzony przez Bartosz, 21 listopada 2012 r. o 19:42 Powrót do artykułu
Nie tylko w centrum.. Byłam świadkiem jak ludzie łapali gołębie na obiad. Wabili je na balkonie a pożniej cap i na stół! Chamstwo się szerzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg stwożył zwierzeta, po to byśmy je jedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka bieda, że ludzie łapią gołebie i robią z nich obiad? No shit...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU, Qurwa nie chcę jeść gołębi,więc jak żyć ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdopodobnie zemsta za to że gołębie ob.srywają kasztankę pod marszałkiem Józwą.A i sam Józef jest pobrudzony przez gołębie odchody.A może to któryś z lubelskich pseudopiłsudczyków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jak zwykle - jak widziałeś to przyjdź, najlepiej z podejrzanym od razu. A monitoring to co - pic na wodę fotomontaż?? Panowie od monitoringu, jak już siedzicie na du*** przed monitorami to czasami w nie popatrzcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marcinie,szacun dla Pana za reakcję!Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Marcin, a Mariusz Ten pan nie pierwszy raz już występuje w słusznej sprawie, szacun Pastorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam czy gołąb jest zwierzęciem bo według mnie to nie jest i nie podlega on ochronie. Gołąb jest ptakiem i raczej należy uznać że zalicza się do szkodników bo nic pożytecznego nie czyni a raczej przeciwnie powoduje dużo szkód i kłopotów dla człowieka. Idąc tym tokiem dogłębnego rozumowania ja się pytam czy gołębie nie powinny być usunięte z miast. Niech sobie przebywają w lasach. Jest tam wiele ptaków niebieskich, nie muszą siać ani orać a na pewno będą żyć. Dlaczego człowiek w mieście ma mieć kłopoty przez gołębie. Czy mało mamy teraz kłopotów i zmartwień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Majkowski, tylko Maikowski. Znam go, on jest pastorem i sie tyle razy wypowiadał w waszej gazecie, ze byscie sie nauczyli pisac jego nazwisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę, że to robią wyszkolone szwadrony wróbli bojowych. Zwłaszcza w sezonie zimowym, gdy pożywienia jest mało, a jeden taki obsraniec dachowy potrafi zjeść tyle co 5 wróbelków, to by było uzasadnione. To się nazywa walka o przetrwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdychają, latające szczury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gołębi jest pycha rosół a jaki zdrowy...nie żartuje spytajcie rodziców. Leczy niektóre choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie naszego społeczeństwa równa się dzikiemu wschodowi,co widać czytając choćby te komentarze.Wytępić ptaki,psy,koty-oto cel życia.Mentalnie nigdy nie dorównamy zachodowi.W Paryżu byście na ulicę nie wyszli,tam gołębie i wróble przylatują do ludzi na ręce,mnóstwo parków,psy biegają z dziećmi.A tu jakbym do ciemnej nory wchodził,totalny prymityw."Chłop żywemu nie przepuści,jak się żywe napatoczy,nie przepuści mu a jużci!"-święte słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazio grześkowiak się kłan napisał:
Postępowanie naszego społeczeństwa równa się dzikiemu wschodowi,co widać czytając choćby te komentarze.Wytępić ptaki,psy,koty-oto cel życia.Mentalnie nigdy nie dorównamy zachodowi.W Paryżu byście na ulicę nie wyszli,tam gołębie i wróble przylatują do ludzi na ręce,mnóstwo parków,psy biegają z dziećmi.A tu jakbym do ciemnej nory wchodził,totalny prymityw."Chłop żywemu nie przepuści,jak się żywe napatoczy,nie przepuści mu a jużci!"-święte słowa
co mnie Paryż obchodzi ? Tam gołębie srają czekoladą czy takim samym gównem jak w Polsce ? Wypowiedz się - widzę że jesteś w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto zagłady! Jeszcze pamiętamy podpalenie osiołka w szopce pod ratuszem! Teraz gołębie, potem ... psy i koty a następnie dzieci, chej, dawaj na majdanek uruchomimy znów krematoria obozowe i spalimy wszystko co żywe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PosranaWiochaLublin napisał:
Lublin to miasto zagłady! Jeszcze pamiętamy podpalenie osiołka w szopce pod ratuszem! Teraz gołębie, potem ... psy i koty a następnie dzieci, chej, dawaj na majdanek uruchomimy znów krematoria obozowe i spalimy wszystko co żywe!
Kozi Gród z Koziołka Matołka na cały świat słynie i nie dziw się,że tak się dzieje w tej mieścinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego jest za duzo na tym placu, co 2 tygodnie miasto wyzuca pieniadZe w guwna golebi na piulsudzkim i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...