Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp się rozbuduje. Będzie kino i znane marki

Utworzony przez mhm, 9 marca 2012 r. o 06:52 Powrót do artykułu
234! napisał:
Ubolewam bardzo ze znikna sklepy samochodowe i pewnie warsztaty :/, takiego skupiska sklepow ze swiecza teraz bedzie trzeba szukac.
Nic by się nie stało, gdyby na jednej kondygnacji było CMT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelscy urbaniści...... ich największe "dzieło" to ulica Zana z blaszakiem Komfortu na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek z pola napisał:
Jakie widok z dożonu. Kur.... mać , który z tych urbanistów był na zamku i na tej wierzy i patrzył w strone Lubartowa. Matko dajcie mi tego kmiota to go ch.. zaprowadze i pokaże jaki ma tam widok a potem ... żeby się długo nie męczył. Jak mamy takich kretynów w UM Lublin jak ci urbaniści to nasze miasto nigdy nie będzie nowoczesne tylko zostanie wielkim skansenem. Nie mówie że nie lubie muzeów i chodzenia po statych chałupkach ( skansen już mamy na Sławinku) ale po co robić z peryferii miasta starówke i jakieś tam widoki. Ok skoro tak to wyburzyc wszystko co do horyzontu wodać z wierzy zamkowej i bedą zajebiste widoki. Wierzowce na kalinie co stoją 300m od zamku ,biurowce UM i UW przy Wieniawskiej i Lubomelskiej bo zasłaniają widok na KUL i Wieniawe , wierzowce i bloki na Nałkowskich bo zasłaniają widok na Zalew Zemborzycki i całą resze. A tak wogle to czemu pozwolili na Office Park na Czechowie ( 14 pięter) w odległosci ok 1km od zamku a nie mozna wybudować biurowca w dzielnicy przemysłowej na Bursakach gdzie z Olimpu na zamek jest przwie 1,5km i budynek będzie miał raptem 2 piętra więcej. Pan Dębiec jest obecnie jednym z największych pracodawców w LBN to według polityki UM Lublin trzeba go usadzić bo może zechce zostać Prezydentem i wszystkich dupków z UM usadzi. Chamstwo i drobnomieszczanstwo płynie szeroką wodą z Ratusza.
zgadzam się w 100% ale ------ "wieżowce" od "wieża"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu miasto nepotyzmu napisał:
Biurowiec mógłby, bowiem zakłócić linię horyzontu, widzianą z donżonu Zamku Lubelskiego. W tym ratuszy to jacys k.... de.....le pracuja? Czlowiek chce stawiac nowoczesny biurowiec a oni cos o widoku z donzonu p...a chyba za duzo nowoczesnych biurowcow wtym tubtinie jest i miasto ma podobno przyciagac firmy by lubelscy absolwenci mogli w nich pracowac tylko gdzie te firmy sie ulokuja w starych kamienicach?
Oczywiście że deb***e. Ostatnio poszedłem do tzw. Zarządu Dróg uzgodnić wjazd na działkę. Zblazowany gość (podobno kierownik) oświadczył mi że mimo że działka sąsiaduje z dwoma drogami publicznymi to na zrobienie wjazdu nie pozwolą. Tak naprawdę to te kmioty już dawno zapomniały że mają SŁUŻYĆ obywatelom. To elektorat Chyżego Ruja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
atomex napisał:
A co z zajefa... siecią "NEW YORKER" ????????
Nowe marki w pełnym składzie : Bershka ,ZARA ,New Yorker ,C&A, Pull and Bear ,najprędzej pojawią się w Galerii Zamek ,BOŻEE NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ !!! bo już od tych croppów i housów to rzygać się chce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdaczeni urbaniści to zasrane kretyny! Ten biurowiec w pierwotnym planie byłby dumą naszego miasta,ale wiocha musiała zaprotestować.Podobnie Bryłowski szmaciarz pokazał swoją wiochę! "Po co nam budynek wyższy niż rektorat UMCS?"-CHOĆBY PO TO ABY REPREZENTOWAŁ NAJWIĘKSZE MIASTO WSCHODNIEJ POLSKI-teraz jeśli powstanie będzie pewnie takiej wysokości jak dotychczasowe wieżowce. A przez kogo?-przez zasraną wiochę pierniczonych urbanistów! PRECZ Z WIOCHĄ Z NASZEGO MIASTA! PRECZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie niedługo będzie wiecej marketów i miejsc rozrywki niz miejsc pracy :] Idoci we władzach nie wiedzą ze jak meiszkncy nei zarobią to i nie wydadzą wiec po co budowac "miejsca rozrywki" jak niedługo nikogo nei będzie na nie stac "]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PioterHiszpan napisał:
W lublinie niedługo będzie wiecej marketów i miejsc rozrywki niz miejsc pracy :] Idoci we władzach nie wiedzą ze jak meiszkncy nei zarobią to i nie wydadzą wiec po co budowac "miejsca rozrywki" jak niedługo nikogo nei będzie na nie stac "]
Rozgryzłeś ich normalnie. Ale Supercow al rescate! Mam rozwiązanie. Ja będę pracował w Olimpie, a ty w Plazie - ja będę wydawał pieniądze w Plazie, a ty w Olimpie. I szafa gra.
Ostatnio edytowany 11 marca 2012 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...