Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłaty za e-dziennik nielegalne

Utworzony przez Rodzic, 17 listopada 2014 o 14:49 Powrót do artykułu
W Bychawie w Gimnazjum nr 1 pobierana jest opłata i nikt nic z tym nie robi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Babisz nie odwracaj kota ogonem tylko weż się do roboty i sam skontroluj to czym niby zarządzasz!!!! Nie pal głupa, że niby nie ma oficjalnych skarg to nie ma kontroli. To na chuj to całe Kurwatorium???? Rozwiązać tę przechowalnię kolesi a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyć właśnie na e-dzienniki!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co wiem to opłata za dostęp do e- dziennika jest dla chętnych rodziców a kasa idzie na firmę prowadzącą dziennik. Niektóre dzienniki są bezpłatne. Ja jako rodzic na bieżąco sprawdzam każdą lekcję . 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
te e-dzienniki działają mniej więcej tak jak serwery do przekazywania wyników wyborów. Najbardziej psy wieszają nauczyciele.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
teraz sie okazuje że opłaty nielegalne ??? to jakieś jaja są szanowni państwo.w tym roku zapłaciłam w dwóch szkołach za dostęp do e dziennika i to po 25 zł od dziecka jak dobrze pamiętam. w szkole podstawowej nr.40  i technikum elektonicznym na Wojciechowskiej. pytam gdzie to zgłosić żeby ktoś to wyjaśnił i kto odda mi pieniądze??     podkreślam że były to pieniądze oddzielnie zbierane a nie w ramach rady rodziców!!!!!!!!!!!!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cenzura usunęła wszystkie komentarze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proszę zwrócić uwagę o jakich pieniądzach jest mowa; w akiej szkole niech będzie np.600 dzieci po 25 zł za każde tj. jakieś 15 000 zł .czy komuś udałoby sie policzyć jakie to pieniądze w skali kraju????????????? kto zrobił skok na naszą kasę pytam i kto na to pozwolił??  wierzycie że kuratorium nie wiedziało ???????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w jedej ze szkół cieszyliśmy się bezpłatnym e-dziennikiem miesiąc. Potem wersja demo.   Oto mail od Dyrekcji:   Szanowni Państwo Dotychczas mieliście możliwość pełnego korzystania z e – Dziennika Mobireg. W szczególności mieliście podgląd obecności dziecka na każdych zajęciach. Również w pełnej wersji podawana była szczegółowa informacja na temat ocen cząstkowych, tj. po najechaniu myszką na ocenę ukazywała się informacja za co dziecko tę ocenę otrzymało. Niestety ze względu na duży koszt abonamentu dla wszystkich uczniów Rada Rodziców opłaciła Pakiet Standard, w którym obecności pokazywane są sumarycznie w danym miesiącu lub semestrze oraz widoczne są oceny dziecka, ale nie ma dostępu do opisu jaką umiejętność oceniano. Każdy rodzic może samodzielnie dokupić wybrane uprawnienia. Na stronie głównej e-Dziennika należy wybrać opcję „Uprawnienia w pakietach”. Zapoznać się z ofertą i ewentualnie dokonać wyboru. Rodzice, którzy zrezygnują z dodatkowych uprawnień będą mieli wgląd do ocen i zestawień sumarycznych frekwencji.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: