Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko równie ograniczony idiota na skończonego chama może mówić Janusz. Janusz, Janusz, Januszek, Jancio, Janusz......Do psychiatry brachu. A te pożyczki z raju na Cyprze to bierze z kasy podpieprzonej i tobie głupku z państwowych firm, z twoich podatków , z twojej kieszeni, jeszcze nie kumasz. Janusz, Janusz....
Św.jamaica napisał:
Jego życie, jego długi i jego dochody. Wara wam szczeniaki od Janusza. Zainteresujcie sie lepiej finansowymi przekrętami kościoła watykańskiego. Tam dopiero są ciekawe rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Nie wszyscy chyba zauważyli, ale Palikot opublikował JEDYNIE oświadczenie majątkowe. Twierdzenia typu "żyje na kredyt" z tego co wiem są wymyślone są przez twórcę artykułu. Nie wiem na jakiej podstawie padło takie stwierdzenie, chyba redaktor przeraził się wielkości tych kredytów, ale gdy porówna się je z wielkością jego majątku(która w końcu nie została podana w artykule) to sprawa wygląda trochę inaczej. Poza tym wątpię, by te kredyty były kredytami konsumenckimi. Podoba mi się wniosek, że jak ktoś pożycza 1 czy 2 mln euro to musi być krętaczem. Przerażę cię jeszcze bardziej i powiem, że nie ma żadnej instytucji finansowej która udziela kredytu na 1 czy 2 mln bez sprawdzenia czy pożyczający może go spłacić.
W oświadczeniu majątkowym poseł ma obowiązek wpisać cały majątek. CAŁY MAJĄTEK. Z oświadczenia Palikota wynika, że pożyczki przewyższają to co ma. Banki mógłyby odmówić kredytu, ale poseł pożycza pieniądze przede wszystkim z firm pochowanych w rajach podatkowych i od brata. I problemu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lublinianie nie wstyd wam?[/quote] [quote name='malone' post='296129' date='1.06.2010, 23:06:32']bardzo wstyd ze mamy takiego "polityka" powiem więcej to HAŃBA ze ktoś taki wygrywa na lubelszczyźnie wybory na szefa PO, jak to świadczy o tej partii - brak słów -grupa cwaniaków i krętaczy trzymająca władzę. (BO CHYBA NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE WIERZY ZE SĄ JAKIEŚ INSTYTUCJE FINANSOWE NA WYSPACH CURA CAO, KTÓRE POZYCZAJĄ 1 CZY 2 MLN USD I NIE WYMAGAJĄ ODDANIA TEJ KWOTY) tego nie powinni nawet kupić przygłupy popierające peło
ŚWIĘTE SŁOWA SZKODA ZE NAS TAK MAŁO TO WYBORY MIAŁ BY Z GOWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Św.jamaica napisał:
Jego życie, jego długi i jego dochody. Wara wam szczeniaki od Janusza. Zainteresujcie sie lepiej finansowymi przekrętami kościoła watykańskiego. Tam dopiero są ciekawe rzeczy.
O proszę , odezwał się wdupołaz Januszka. Ciekawe ,czemu twój idol wścibia ciągle nos w nie swoje sprawy, a jego tknąć nie można ? Ile ci płaci za ochronkę pacanie ? A może jesteś jego ,,panienką"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w swoim programie w trakcie swoich wygłupów powiatowy nieopatrznie[a może,i czyżby zamierzenie?]wycisnął z Palikota prawdę.Na trzykrotne zapytanie rozweselającego"dlaczego wy politycy ciągle kłamiecie?",wyraźnie zaskoczony i zmieszany Palikot odpowiada-"a dlaczego wszyscy oczekują abyśmy robili zaraz coś dla polski,przecież my robiąc coś dla siebie -robimy dla polski.I w tym jest zawarty cały program PO.Bo Polska to nie prawie 40 mln.,lecz niewielką grupa wybrańców wraz z rodzinami i kolesiami.Reszta ma tylko podziwiać ich wspaniałe interesy i zadowalać się okruchami z pańskiego stołu.Bo grabież i wyprzedaż majątku,uchwalanie korzystnych ustaw,płacenie podatków w rajach podatkowych i inne kręcenie lodów to jest właśnie ich praca dla ichni polski.Ja się tylko pytam tych prawie 40-stu mln., dokąd będą jeszcze na sobie eksperymentować?Ci wybrańcy już po raz trzeci- tylko pod różnymi postaciami robią coś dla polski i skutek ciągle ten sam.Osobiście czerwoną kartkę pokazałem im za lata 91-93[likwidacja zakładów,dzika prywatyzacja,rosnące bezrobocie],a 97-2001[niekorzystna prywatyzacja oraz skuteczne schładzanie gospodarki przez co otrzymaliśmy mniejsze kontyngenty w rynku wspólnotowym] i obecne[załamanie eksportu i upadek stoczni po przez sztuczne umacnianie złotego przez pierwsze półtora roku,spadek PKB,wzrost bezrobocia] utwierdzają mnie tylko w słuszności.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDPalikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...