Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwarcie lotniska Lublin: Relacja na żywo

Utworzony przez fok, 17 grudnia 2012 r. o 06:32 Powrót do artykułu
FR 9524 to numer tego lotu...śledzimy oczywiście na flightradar24.com,,,,,już leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tam się pojawili panowie w czarnych sukienkach?????!!!!! Czy w zaściankowym Lublinie nie ma rozdzielenia państwa od kościoła?? Te deb***na władza jeszcze na tym lotnisku kaplicę zbudowała - ŻENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mełgiewską do końca, później skręcamy na Lotników Polskich - na Świdnik, dojeżdżamy do niego, później ul Żwirki i Wigóry, przejeżdżamy cały Świdnik ul Niepodległości, na końcu skręcamy w prawo i przez tory, a dalej już znaki pokierują na lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie w prawo, a w lewo, strony mi się pomyliły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
wlasnie ja tez nie wiem jak dojechac, czy od melgiewskiej czy od swidnika duzego? jak jechac dokladnie? ktos moze napisac?
ul. Mełgiewska dalej przez centrum świdnika w kierunku Mełgwi, we Franciszkowie dopiero w kierunku lotniska (na trasie duzo oznakowiań dot. lotniska). Generalnie to dojazd od strony Mełgwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luuudzieeeee z gazet i telewizji!!! SPOTTERZY nie spottersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No urzedasy mają dzisiaj swoje 5 minut, ale od nowego roku to podatnicy będą mieli swoje 50 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi o tę gorkę dla spotterów .Czyli mełgiewską do końca i dalej na Świdnik czy już mam koniec lotniska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest lepsze miejsce.Na wprost pasa startowego od strony Mełgwi .Tam jest droga dojazdowa od szosy jakieś 30m i jesteś nad samym torem lotu samolotów.Samolot przelatuje około 100m nad tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin --jak dojechać.Jadę od strony Mełgiewskiej ( castorama ) i jak dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jacek Sobczak oraz Krzysztof Grabczuk przygotowali się już do odlotu."w drogę na co jeszcze czekacie z biletem w jedną stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze celnicy beda chocby odrobinke uprzejmi i nawet "dzień dobry" czasem odpowiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha odleciala, to zrozumiem, ale Komorowski i Tusk dali ciała. Pokazali jak im koło .... lata Lublin i jego mieszkańcy. Nie mogliby raz na kilka lat wsunac tylka do samolotu ktory bezpośrednio po 20 min. laduje na imprezie otwarcia? Wstyd Panie Komorowski, wstyd! Pan opowiadasz o wspólnej Polsce? A za co Panu płaca jesli nie za reprezentowanie jedności narodowej..., takze z moich lubelskich podatków? Rozumiem, u nas chłód jej, ale za to Pan killka kalorii straci... Sama korzyść wizach kosa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby raz na kilka lat wsunac tyłka do samolotu ktory bezpośrednio po 20 min. laduje na imprezie otwarcia? Wstyd Panie Komorowski, wstyd! Pan opowiadasz o wspólnej Polsce? A za co Panu płaca jesli nie za reprezentowanie jedności narodowej..., takze z moich lubelskich podatków? Rozumiem, u nas chłód jest, ale za to Pan killka kalorii straci... Sama korzyść wizach kosa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam nadzieje ze celnicy beda chocby odrobinke uprzejmi i nawet "dzień dobry" czasem odpowiedzą
No coś w tym jest, mi kiedyś na Cyprze to celnik rzucil paszport jak psu, mimo, że poleciałem tam na urlop a nie do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten do Londynu to leci przez Zadębie czy przez Kalinówke ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Boeing 727-800 linii Ryanair" jak coś to B738 lub 737 800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wylądował czy się rozbił, bo z radaru zniknął jakieś 5 minut temu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ten RYR? znikną na flight radar. Wylądował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie gdzie jest??? Zniknął!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...