Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otwierają skrzyżowanie na Poczekajce

Utworzony przez hmm, 6 grudnia 2013 o 14:47 Powrót do artykułu
Otworzyli, czy im orkan przeszkodził tym razem ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak naprawdę to sterownik był tylko poszedł na inną budowę, teraz mam nadzieję, że Panu Kieliszkowi wypieki nie zejdą z twarzy przez całą zimę...tak podniecał społeczeństwo, że od października będziemy jeździć przez skrzyżowanie.
0
myślałem że oni wyremontują cały ten odcinek do skrzyżowania z Armii Krajowej a tu d.pa mijasz skrzyżowanie i dalej doły, dlaczego tyle czasu to trwało.......????? PADAKA i POPELINA!!!(tak samo jak te buspasy na tym nowym rondzie na Jana Pawła)
0
Zdjęcia z obecnego stanu drogi na Poczekajce: http://tiny.pl/q9nr3
0
Zdjęcia z obecnego stanu drogi na Poczekajce   Spadaj qrwo!!!! Nie naciągaj ludzi oszuście!  
    Spadaj qrwo!!!! Nie naciągaj ludzi oszuście!
0
Koszty przerosły oczekiwania. Modernizacja francuskiego ronda plus bus pasy na J.Pawła II, remont mostu nad ułanów i krzyżówka AK i Kraśnickiej + sterownik świateł to jakaś paranoja haha:D. Szmal był zarezerwowany w budżecie miasta na ukonczenie w tym roku Armii Krajowej. Most na ułanów w  całości wcześniej ukończony w obie strony. A most na  filaretów miał w tym momencie jedną nitkę w strone od j.pawla II do zana i tak miało pozostać do następnego roku. Kosztem partackiej i szybkiego wykonawstwa filaretów pożal sie boże np. pasy dla pieszych na wysokości bariery mostu wszyscy zadowoleni no i ma sie rozumieć Plan Wykowany przed czasem.haha. A tu dalej fale dunaju i brak przyczepnośći i znak tam trzeba teraz 30kmh pi..nąć. Panie Kieliszek wstyd po same jaja.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: