Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otworzyli ul. Muzyczną i włączyli sygnalizację. Kierowcy utknęli w korkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 maja 2017 r. o 19:38 Powrót do artykułu
POPIERAM!!! Największy ruch odbywa się z północy na południe!!! Zmienić pierwszeństwo! Najwyższy czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zdecydowanie lepiej niż było. Takie mam odczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam również tego "magika" od świateł na al. Tysiąclecia. Światła dla pieszych przy hali targowej w niedziele działają w takim okładzie. Niedziela g.19.05 Piesi 39 s, samochody 19 s. Korek jak cholera pieszych brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tu widać ze budowa nowych ukic nie rozwiązuje problemu korków. JeJKorkist takie prawo, można poczytać o tym w necie. Korki sa od zbyt dużej ilości samochodów. Należy zamykać ulice zostawiajac je tylko dla trolejbusow. Inbej drogi nie ma. Infrastruktura nigdy nie nadąża za potrzebami. Niemcy mają piękne autostrady i stoją w korkach.
 A gdyby tak w ogóle wyeliminować samohody... O! Wtedy korków by ni było wcale! Cudo! :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najelpsze są światła przy wyjeździe do Gali, tak ustawione że tylko 2 samochody przejada . Masakra .... tworza się gigantyczne korki, gdy z bocznych dróg, żadne auto nie wyjezdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mamy zakichanych specjalistów od sygnalizacji! Zamiast ułatwień mamy tylko utrudnienia! Znów wywalono tyle kasy i jest gorzej jak było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem dziś równo o 9:00, odcinek od skrzyżowania Lipowa - Narutowicza (jak już wjechałem w Narutowicza) do wjazdy w Nadbystrzycką - 8 MINUT. Ku..a stoper sobie włączyłem. 300 METRÓW w 8 MINUT. Normalnie o tej porze 2 minuty to był maks, ze względu na światła. Więc wszyscy internetowi profesorowie dr. hab co to wiedzą najlepiej bo jechali w sobotę i nie widzieli - zapraszam w godzinach dojazdu do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jechałem dziś równo o 9:00, odcinek od skrzyżowania Lipowa - Narutowicza (jak już wjechałem w Narutowicza) do wjazdy w Nadbystrzycką - 8 MINUT. Ku..a stoper sobie włączyłem. 300 METRÓW w 8 MINUT. Normalnie o tej porze 2 minuty to był maks, ze względu na światła. Więc wszyscy internetowi profesorowie dr. hab co to wiedzą najlepiej bo jechali w sobotę i nie widzieli - zapraszam w godzinach dojazdu do pracy.
 Trzeba się było przesiąść na rower to byś przejechał w 25 sekund. To nie wina świateł, że korki są mądraliński gamoniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tamtędy z 6 razy i za każdym razem przejeżdżałem bez większych kłopotów, także ten teges, nie wiem o czym niektórzy mówią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie panowie i panie niech na razie puszczą buspas i zmaleją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze by tak dokladnie wymierzyc i Gleboka bedzie mozna poszerzyc bez nadmiernej wycinki ? nawet nie probowaliscie .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 lat jeździłam przez ul.Narutowicza i nie było takich korków jak teraz w sobotę jechałam i stałam od ul.Zana było toi południe uważam że za dużo już tego betonu w mieście macie obwodnice a zostawcie miasto. Zostawcie te miejskie uliczki ty należy porządnie poprawi nawierzchnię.Nie ruszajcie krochmalnej i nie likwidujcie dojazdu z czubów do PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory dojazd ul Nadbystrzycką do Narutowicza między godziną 10 a 12 ruch odbywał się niemalże płynnie. Dzisiaj przekonałem się o inteligencji inżyniera ruchu. Jechałem blisko 30 minut. Korek sięgał prawie do przystanku Na Brzeskiej. Pytam kto jest odpowiedzialny za ten bałagan. Czy nie można by było puścić ruch na próbę o dokonać stosownej korekty? Cz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...