Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot maluje swoją kamienicę w błysku fleszy (wideo)

Utworzony przez asssan, 21 sierpnia 2008 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Szkoda ze Ślonsk niy mo takigo POSŁA, Ej Januszku jak bydzies poczebowoł hanlagra, to za wołej byda czekoł koło Czarci Łapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha napisał:
[/quote CYT,,A może zastanów się tak naprawdę z czym on walczy. To co zrobił miało przesłanie SYMBOLICZNE,ale jesteś za ciemną Żmiją żeby to zrozumieć." -To nie ja jestem ciemna , ale TY człowieku. Co to znaczy cyt:,,Właśnie z racji tego, że on jest nietykalny pokazuje ludziom, że trzeba walczyć z durnym prawem we własnym interesie." Co to znaczy ,,ON JEST NIETYKALNY"?????????? Czyżby dlatego że ma więcej pieniędzy od NORMALNEGO śmiertelnika- WSZYSTKO MU WOLNO ? Zresztą ,czyżby na zbijaniu palet ,dorobił się aż takiej fortuny??????? (alkohole ,to wielki znak zapytania).Jest POSŁEM NA SEJM, wybranym przez NARÓD (czy jego wybór był uczciwy to też wielki znak zapytania) i powinien swój URZĄD I NARÓD SZANOWAĆ.Ten człowiek nie jest NORMALNY,on właściwie nie musi robić z siebie błazna , on JEST NAJWIĘKSZYM BŁAZNEM NA ŚWIECIE.Ty tego nie pojmujesz ,bo jesteś ciemny... Cyt,,Mądry zrozumie w lot ,głupcowi potrzebny młot"...On zrobi wszystko ,nawet ,jak trzeba będzie to z gołą dupą będzie latał po Krakowskim Przedmieściu ,żeby tylko odwrócić uwagę od najważniejszych spraw w Polsce ,które miały być ,ale nie są realizowane... . Cyt. ,,Najpierw określ czego oczekujesz od rządzących,"-oczekuję tego , co wszyscy --OBIECANEK TUSKA I JEGO PARTII-,,TANIE PAŃSTWO"-mówi Ci to coś? Co nam serwują? ,,DROGIE PAŃSTWO"--podwyżka ,goni podwyżkę-gaz , energia ,paliwa ,mieszkania ,leki itd. Co robi TUSK i JEGO BŁAZEN--wszystko ,aby zająć miejsce PREZYDENTA. Palikot faktycznie uważa ,ze jest nietykalny -niejednokrotnie ubliża prezydentowi naszego kraju-jakby nie było GŁOWIE PAŃSTWA,-wyzywając go od pijaków i chamów (w tym drugim przypadku chwaląc się ,że premier Tusk to popiera cyt:,,- Rozmawiałem z premierem kilka dni temu po tym całym incydencie z prezydentem. Pan premier wyraził uznanie, powiedział, że to dobra robota - dodaje Palikot."..Chyba wyrażnie widać ,na czyje polecenie Palikot robi z siebie IDIOTĘ. Niech się błazen zajmie tym ,czym powinien ,jako szef komisji ,,PRZYJAZNE PAŃSTWO",bo jak dotąd prawie NIC nie zrobił...NA marginesie ,nie jestem zrzeszona w żadnym ugrupowaniu partyjnym,jestem obywatelką tego kraju i wstyd mi ,że taka kreatura reprezentuje Nasze miasto.... CIEMNIAKU-ocknij sie wr A CO ZROBILI KACZYNSCY Z TEGO CO NAOBIECYWALI HE????????????????????????????????????????????????????
A KTO MA WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE : KOALICJA PO I PSL, CZY KACZYŃSCY HE ??????????????????????????????????????? Komu łatwiej przepchnąć ustawy???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caprio napisał:
masz moze jakis problem do Ciecierzyna ??? Palikot lubi robic show jest troche zakrecony ale ma racje w tym panstwie jest za duzo przepisow idiotycznych.
Przecież to sam Palikot stoi na czele komisji od "idiotycznych przepisów", więc niech się weźmie wreszcie do roboty, żeby je w sposób prawny zmniwelować, a nie łamie prawo. On złamie prawo i nic mu nie będzie a ktoś inny zrobi tak samo jak on i wtedy, przepraszam za wyrazenie, "beknie". Bo jednym wolno - w imię prawa (czytaj: show) a innym NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak ucichło, brak argumentów? Jestem z siebie dumna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Architekt żąda 28000 złotych a grzywna maksymalnie za pomalowanie 10000 zł. Logika nakazuje, że pomalować, zapłacić grzywnę i jeszcze się zaoszczędzić. Ciekawy kraj i interesujące przepisy. Ps. Przychodzi chwilami refleksja , dla kogo te przepisy bo napewno nie dla zwykłego obywatela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...