Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Wykończyć Rydzyka!

Utworzony przez NIE PO !, 23 grudnia 2007 r. o 16:26 Powrót do artykułu
WYKOŃCZYĆ TAK !! ALE PALIKOTA ZA SWOJĄ GŁUPOTĘ !! WSTYD ze lubelszczyzna ma tagiego posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIM JEST W ZASADZIE TEN PALIKOT??? SKĄD SIE WZIĄŁ I SKĄD MA TAKIE PIENIADZE??? DLA MNIE ODPOWIEDZ JEST JEDNOZNACZNA TO ZŁODZIEJ I CHOCHSZTAPLER BO ŻADKO KTO JEST W STANIE DOROBIĆ SIĘ TAKIEJ KASY!!!! NOTABENE SKORO JEDNYM Z JEGO REPREZENTANTÓW JEST NIEJAKI SŁOTWIŃSKI (BRUDAS I PÓŁGŁÓWEK) TO NIE MAM PYTAŃ CO DO INTELIGENCJI PALIKOTA!!! Z RESZTA JAKI JEST KAŻDY WIDZI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIM JEST W ZASADZIE TEN PALIKOT??? SKĄD SIE WZIĄŁ I SKĄD MA TAKIE PIENIADZE??? DLA MNIE ODPOWIEDZ JEST JEDNOZNACZNA TO ZŁODZIEJ I CHOCHSZTAPLER BO ŻADKO KTO JEST W STANIE DOROBIĆ SIĘ TAKIEJ KASY!!!! NOTABENE SKORO JEDNYM Z JEGO REPREZENTANTÓW JEST NIEJAKI SŁOTWIŃSKI (BRUDAS I PÓŁGŁÓWEK) TO NIE MAM PYTAŃ CO DO INTELIGENCJI PALIKOTA!!! Z RESZTA JAKI JEST KAŻDY WIDZI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile osób od "ojca rydzyka" zagłosowało na PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście nie cała Platforma jest taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja podziwiam Palikota za Rydzyka i za komendantów policji. Jest dla mnie gościem za to co zrobił, że się nie boi, ma w d.... koniunkturalizm. A wy jesteście żałośni, bo głupio wam, że ktoś mający coś do powiedzenia i dostęp do mediów potrafi głośno poruszać niepopularne tematy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Lubelszczyzna została tak mocno ukarana?zamiast o planach inwestycji w naszym regionie cały czas czytamy o skandalach tego pana {słynny wibrator, rozwalenie koalicji głosowanie poprawek do budżetu i wiele, wiele innych}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a w interesie PO powinno być " wykończenie " Palikota!!!!!!!! Nie jestem zwolennikiem Rydzyka , ale to co bredzi Palikot zbiera na wymioty.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny człowiek, który niczego się nie boi. Czarny nie popuści, szczególnie w mieście KULu. Radujcie się Pisowcy- to w waszym interesie, aby się z Polski B nie śmiano. Pamietajcie, że Monachomachia Krasickiego jest o Lublinie, czyli wstecznictwo, obskurantyzm i najwięcej kościołow.Zeby tak jeszcze wziął się za administrację w Urzędzie Wojewódzkim. Ileż tam jest półgłówków i ćwierćinteligentów, których decyzje administracyjne uchylają w Warszawie. Większość to pozostałość po czarnych. Taki St. Zdzichu. Toż on się nawet do SLD zapisze, aby zostać na stołku. Tak trzymaj Janusz i rozgoń te układziki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, tak trzymać panie pośle!! Pogonić tą hienę w sutannie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Jedyny człowiek, który niczego się nie boi. Czarny nie popuści, szczególnie w mieście KULu. Radujcie się Pisowcy- to w waszym interesie, aby się z Polski B nie śmiano. Pamietajcie, że Monachomachia Krasickiego jest o Lublinie, czyli wstecznictwo, obskurantyzm i najwięcej kościołow.Zeby tak jeszcze wziął się za administrację w Urzędzie Wojewódzkim. Ileż tam jest półgłówków i ćwierćinteligentów, których decyzje administracyjne uchylają w Warszawie. Większość to pozostałość po czarnych. Taki St. Zdzichu. Toż on się nawet do SLD zapisze, aby zostać na stołku. Tak trzymaj Janusz i rozgoń te układziki.
Bo nic innego robić nie umie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Polska B człowieku ?. Lubelszczyzan to conajmniej Polska D jak nie dalej w alfabecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot, popieram. niestety obawiam się że z trzech P - Palokot, Popieram, Po pozostaną tylko dwa - podskoczyć i popierdzieć. Chłopie te palanty (i nowu P ) zeżrą Cię zapijając Twoim sznapsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Dobrze, tak trzymać panie pośle!! Pogonić tą hienę w sutannie!!!
Śmierdzisz ubekiem przez ekran monitora, ale mimo to zyczę Ci spokojnych Świąt Bozego Narodzenia. Mnie jak do tej pory ta "hiena" nic nie zeżarła a ubeków i ormowców mam po dziury w nosie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot ustawił sobie forum na swoim blogu w sposób zupełnie jednostronny. Dopuszcza do głosu wyłącznie opinie popierające albo skrajnie głupie. Natomiast tych, którzy są wstanie wykazywać jego pustkę ideową i intelektualną mielizna jego pseudo sądów, tych oczywiście zablokował. To zwykły cenzor i kabotyn. Boi się po prostu miarodajnych i wyważonych opinii. Teza o wykończeniu Rydzyka demaskuje go i jego środowisko jako pozornych zwolenników wolnego słowa. To mali dyktatorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że jest jeszcze ktoś kto nie boi się tego kontrowersyjnego redemptorysty.Dlaczego nie ma takiej siły,aby tego sukienkowego rozliczyć z wszelkich dotacji,z pieniędzy które zbierał na konkretny cel (stocznia) i wiele innych. On,jako osoba niby duchowna,powinien być pod szczególną kontrolą.Rydzyk przynosi wstyd kościołowi i całemu narodowi. Rydzykowi stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno słowo przychodzi mi na myśl o tym człowieku (Palismrodzie) : IDIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tolerancja napisał:
Mnie jak do tej pory ta "hiena" nic nie zeżarła a ubeków i ormowców mam po dziury w nosie.
Jeśli mając 19 lat mogę śmierdzieć ubekiem lub ormowcem to niech tak będzie. Ta "hiena" bez żadnego skrępowania doi biednych emerytów i rencistów, którzy myślą, że w ten sposób Bogu służą - tymczasem służą tylko chorym wymysłom tego maniaka. Pieniądze na stocznię poszły??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cos zarzucasz to podaj dowody, chyba ze sa z blogu jasnie panujacego posla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Jedyny człowiek, który niczego się nie boi. Czarny nie popuści, szczególnie w mieście KULu. Radujcie się Pisowcy- to w waszym interesie, aby się z Polski B nie śmiano. Pamietajcie, że Monachomachia Krasickiego jest o Lublinie, czyli wstecznictwo, obskurantyzm i najwięcej kościołow.Zeby tak jeszcze wziął się za administrację w Urzędzie Wojewódzkim. Ileż tam jest półgłówków i ćwierćinteligentów, których decyzje administracyjne uchylają w Warszawie. Większość to pozostałość po czarnych. Taki St. Zdzichu. Toż on się nawet do SLD zapisze, aby zostać na stołku. Tak trzymaj Janusz i rozgoń te układziki.
Jedyny człowiek, który w dwa miesiące pogrążył lubelsczyznę. A opluwanie Rydzyka, wibropokaz , miłość do gejów i sld to naprawdę nie są wyczyny godne posła nawiększej partii w parlamencie. Nie wiem czym tu się podniecać. Chyba nie za takie show zebrał tyle głosów. Niech lepiej pokaże co mądrego zrobi dla Lublina bo póki co skacze po wszystkich kwiatkach tylko nie tych istotnych. A czas leci. A ty tępy kolego masz chyba jakieś kompleksy z tym KULem, co nie dostałeś się do technikum??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...