Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani wojewoda \"pocałowała klamkę\" w szpitalu

Utworzony przez Gość, 17 sierpnia 2009 r. o 13:06 Powrót do artykułu
PO burżuazja się wozi za naszą kasę. Skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA DZWONIĘ OD KILKU GODZIN DO DSK I NIC WARTO BYŁO POINFORMOWAĆ O WOLNYM DNIU.... TAK DBAJĄ O SWOICH PACJENTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...jakieś tam spotkanie..." to co nasza władza nawet nie wie z kim i po co ma się spotkać?!?!?!?!?!?! wstyd i beznadzieja, szkoda nawet dalej to komentować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież Stroinowska kłamie. jak może ktoś się umawiać w Akademii skoro AM nie pracuje. Po prostu pojechała tam sie leczyć w godzinach pracy. Wszyscy wiemy że wybiła sobie bark czy co innego i sie leczy. Teraz pewnie znajdzie jakiegos jelenia, którego zmusi aby powiedzieć że sie z nią umówił. Tak samo jak zmusza do klamstwa dyrektorów UW. Kontrola ZUS i UW do roboty , co boicuie sie niby demokraci. Dziennikarze sprawdzić to !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... jakieś tam spotkanie..." ????? Pani wojewoda nie ma pojęcia na jakie spotkania chodzi Oto przykład polskich urzędników . ŚMIECH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały." Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny). Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia." ...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...