Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2009 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Pani wojewoda "pocałowała klamkę" w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora (tom łm)
0 15 A A

Chorzy, którzy w poniedziałek przyjechali do lekarza specjalisty, srodze się zawiedli. Przyszpitalne poradnie miały wolne. A szpital przy ul. Staszica w Lublinie o tym nie poinformował. Nawet wicewojewoda lubelska pocałowała klamkę.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ofiarą informacyjnego bałaganu w PSK 1 padła nawet wicewojewoda lubelska, Henryka Strojnowska. – Miałam tu zaplanowane spotkanie z konsultantem wojewódzkim ds. medycyny ratunkowej. Niestety, nie wiedziałam o tym, że kierownictwo ma wolne – powiedziała nam wczoraj przed drzwiami szpitala. – Szkoda, że nie ma też żadnej informacji dla pacjentów.

– Termin spotkania był ustalony jeszcze przed urlopem pani wojewody. Najprawdopodobniej zawiodła komunikacja między naszymi sekretariatami i doszło do tego incydentu. Mamy nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość – powiedziała nam Małgorzata Tatara, rzecznik Urzędu Wojewódzkiego.

W poliklinice w szpitalu klinicznym nr 4, w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Centrum Stomatologii Klinicznej informacje o dniu wolnym od pracy były bardzo dobrze widoczne. Choć i tam nie brakowało pacjentów, którzy chcieli dostać się do specjalistów.

– Już sobie wyobrażam, jakie we wtorek będą kolejki do rejestracji – przewidywał jeden z nich.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim

Pride of Poland i narodowy czempionat znowu razem w Janowie Podlaskim 0 0

W przyszłym roku aukcja koni arabskich i narodowy czempionat odbędą się w jednym terminie w stadninie koni w Janowie Podlaskim. Tak zdecydował minister rolnictwa Jan Ardanowski na posiedzeniu rady ds. rozwoju hodowli koni w Polsce.

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów
17 listopada 2018, 19:00

Koncert zespołu Kairos w Bazylice Dominikanów 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 17 listopada o godz. 19 w Bazylice Dominikanów wystąpią Warszawski Chór Międzyuczelniany i Męski Zespół Wokalny KAIROS.

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia]
galeria

Nowi policjanci w lubelskim garnizonie. Złożyli ślubowanie [zdjęcia] 1 0

29 nowo przyjętych policjantów złożyło dziś ślubowanie w lubelskiej komendzie.

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin
22 listopada 2018, 18:00

Koncert "Przemiany" w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 listopada o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert Przemiany z cyklu Zawsze klasyka.

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje

Odchodzący prezydent Puław odwołał wiceprezydenta. Nowy prezydent krytykuje 6 21

Janusz Grobel w ubiegłym tygodniu przyjął rezygnację z pracy wiceprezydent Ewy Wójcik, a w czwartek wręczył wypowiedzenie drugiemu ze swoich zastępców Tadeuszowi Koconiowi. Zrobił to wbrew woli prezydenta-elekta, który przez jakiś czas planował jeszcze zatrzymać przy sobie byłego wójta gminy Janowiec.

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent!

Jedzenie zdrożało, szykują się kolejne wzrosty cen. Nawet o 60 procent! 83 17

Zdrożało masło, pieczywo, niektóre warzywa. Drastyczne wzrosty cen jednak dopiero przed nami. Niektórzy przedsiębiorcy w przyszłym roku mogą dostawać rachunki za energię elektryczną nawet o 60 proc. wyższe. Odczujemy to wszyscy w swoich portfelach.

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi?

"Zgnilec. Obszar zapowietrzony". Nietypowe tablice na ulicach Lublina. O co chodzi? 15 5

Na tablice informujące o zgnilcu amerykańskim pszczół i tzw. obszarze zapowietrzonym można się natknąć w Lublinie, Niemcach, Wólce i Jastkowie. Ognisko tej groźnej choroby odnotowano w podlubelskim Dysie.

Ochroniarze odwieźli ją po dyskotece. Potem została wykorzystana seksualnie?
film

Ochroniarze odwieźli ją po dyskotece. Potem została wykorzystana seksualnie? 8 11

Adrianna wracała z dyskoteki. Podwózkę do domu zaproponowało jej pięciu ochroniarzy. W mieszkaniu, jak twierdzi dziewczyna, została wykorzystana seksualnie. Dlaczego policja nie chciała przyjąć zawiadomienia o gwałcie?

Kto włamał się do sklepu spożywczego w Łukowie? Złodziej słabo zacierał ślady

Kto włamał się do sklepu spożywczego w Łukowie? Złodziej słabo zacierał ślady 0 0

26-latek z Łukowa bez prawa jazdy, ubezpieczenia i po alkoholu spowodował we wtorek kolizję. Okazało się, że kilka dni wcześniej włamał się do sklepu spożywczego.

Transport na terenie Lublina – najważniejsze informacje

Transport na terenie Lublina – najważniejsze informacje 0 0

Chcesz przewieźć jakiś gabarytowy ładunek na terenie Lublina? Przeprowadzasz się, przenosisz firmę albo sprzedajesz nieużywany sprzęt AGD? Transport możesz załatwić naprawdę bardzo szybko, bezpiecznie i tanio. Tak, jak jeszcze nigdy wcześniej. Wystarczy jeden przemyślany krok.

Przestronny salon - pomysły na aranżację

Przestronny salon - pomysły na aranżację 0 0

Duży salon to marzenie każdego człowieka. Jeśli dysponujesz sporą przestrzenią, należysz do grona szczęśliwców, ale pewnie już się zorientowałeś, że sensowne zagospodarowanie metrażu nie jest wcale takie oczywiste i zastanawiasz się, jak efektownie i pomysłowo zaaranżować przestronny salon. Wydaje się, że dużo miejsca to duże pole do popisu - nic nas nie ogranicza, wszystko się zmieści. Problem w tym, by tego wnętrza nie “zagracić”, nie stworzyć efektu ścisku, odbierając salonowi jego pierwotną przestronność. Można łatwo przesadzić z ilością mebli i dekoracji, ale to nie jedyna trudność. Duży salon wymaga sensownego podzielenia go na poszczególne strefy, ponieważ będzie on pełnił wiele funkcji - jadalni, miejsca do relaksu, czytania, oglądania telewizji, przyjmowania gości, niekiedy także pracy. Trzeba ten podział zaplanować tak, by przestrzeń była użyteczna dla każdego z domowników, a jednocześnie reprezentacyjna i atrakcyjna dla odwiedzających nas osób.

Podkrasne: Kierowca z Ukrainy zasnął za kierownicą. Samochód w rowie, pasażerka ranna
galeria

Podkrasne: Kierowca z Ukrainy zasnął za kierownicą. Samochód w rowie, pasażerka ranna 1 1

W środę nad ranem podróżujący drogą krajową nr 17 w miejscowości Podkrasne (gm. Stary Zamość) napotkali utrudnienia w ruchu. Około godz. 4:30 doszło tam do zdarzenia drogowego.

Aleksandra Kutrzepa Quartet. Koncert w Nałęczowie
17 listopada 2018, 19:30

Aleksandra Kutrzepa Quartet. Koncert w Nałęczowie 0 0

Kawiarnia Lipowa w Nałęczowie zaprasza na koncert Aleksandra Kutrzepa Quartet, który odbędzie się 17 listopada o godz. 19.30.

Azoty Puławy oblały egzamin

Azoty Puławy oblały egzamin 4 1

Niemiłym zaskoczeniem okazała się wyjazdowa porażka Azotów Puławy z Piotrkowianinem

Kłęby czarnego dymu nad Lublinem. Pożar w centrum miasta [wideo]
galeria
film

Kłęby czarnego dymu nad Lublinem. Pożar w centrum miasta [wideo] 64 5

Do pożaru doszło wczoraj około godz. 10:30 na budowie hotelu przy ul. Probostwo

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!