Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2009 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Pani wojewoda "pocałowała klamkę" w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora (tom łm)
0 15 A A

Chorzy, którzy w poniedziałek przyjechali do lekarza specjalisty, srodze się zawiedli. Przyszpitalne poradnie miały wolne. A szpital przy ul. Staszica w Lublinie o tym nie poinformował. Nawet wicewojewoda lubelska pocałowała klamkę.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ofiarą informacyjnego bałaganu w PSK 1 padła nawet wicewojewoda lubelska, Henryka Strojnowska. – Miałam tu zaplanowane spotkanie z konsultantem wojewódzkim ds. medycyny ratunkowej. Niestety, nie wiedziałam o tym, że kierownictwo ma wolne – powiedziała nam wczoraj przed drzwiami szpitala. – Szkoda, że nie ma też żadnej informacji dla pacjentów.

– Termin spotkania był ustalony jeszcze przed urlopem pani wojewody. Najprawdopodobniej zawiodła komunikacja między naszymi sekretariatami i doszło do tego incydentu. Mamy nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość – powiedziała nam Małgorzata Tatara, rzecznik Urzędu Wojewódzkiego.

W poliklinice w szpitalu klinicznym nr 4, w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Centrum Stomatologii Klinicznej informacje o dniu wolnym od pracy były bardzo dobrze widoczne. Choć i tam nie brakowało pacjentów, którzy chcieli dostać się do specjalistów.

– Już sobie wyobrażam, jakie we wtorek będą kolejki do rejestracji – przewidywał jeden z nich.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!