Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2009 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Pani wojewoda "pocałowała klamkę" w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora (tom łm)
0 15 A A

Chorzy, którzy w poniedziałek przyjechali do lekarza specjalisty, srodze się zawiedli. Przyszpitalne poradnie miały wolne. A szpital przy ul. Staszica w Lublinie o tym nie poinformował. Nawet wicewojewoda lubelska pocałowała klamkę.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ofiarą informacyjnego bałaganu w PSK 1 padła nawet wicewojewoda lubelska, Henryka Strojnowska. – Miałam tu zaplanowane spotkanie z konsultantem wojewódzkim ds. medycyny ratunkowej. Niestety, nie wiedziałam o tym, że kierownictwo ma wolne – powiedziała nam wczoraj przed drzwiami szpitala. – Szkoda, że nie ma też żadnej informacji dla pacjentów.

– Termin spotkania był ustalony jeszcze przed urlopem pani wojewody. Najprawdopodobniej zawiodła komunikacja między naszymi sekretariatami i doszło do tego incydentu. Mamy nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość – powiedziała nam Małgorzata Tatara, rzecznik Urzędu Wojewódzkiego.

W poliklinice w szpitalu klinicznym nr 4, w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Centrum Stomatologii Klinicznej informacje o dniu wolnym od pracy były bardzo dobrze widoczne. Choć i tam nie brakowało pacjentów, którzy chcieli dostać się do specjalistów.

– Już sobie wyobrażam, jakie we wtorek będą kolejki do rejestracji – przewidywał jeden z nich.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 r. o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 r. o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 r. o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 r. o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 r. o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 r. o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 r. o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 r. o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 r. o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 r. o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 r. o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 r. o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 r. o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 r. o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 r. o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 r. o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 r. o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 r. o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 r. o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 r. o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

Znaleźli chłopca w wannie w ostatniej chwili. Był już nieprzytomny

12-latek zatruł się czadem. Został od razu zabrany do szpitala.

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę
galeria

Tego dnia przyjdą mieszkańcy osiedla i wspólnie ubiorą wielką choinkę

Za kilka dni na terenie LSM będzie już ubrana choinka. Mają to zrobić sami mieszkańcy, a dołączyć może każdy.

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Piotr Paluch (Błękitni Obsza): Bez atmosfery nie ma wyników

Rozmowa z Piotrem Paluchem, trenerem Błękitnych Obsza

Katolicki Uniwersytet Lekarski
zdjęcia
galeria

Katolicki Uniwersytet Lekarski

Od października 2023 roku KUL chce kształcić przyszłych medyków. W środę uczelnia podpisała porozumienie o współpracy w tej sprawie z kilkoma lubelskimi szpitalami. Wsparcie finansowe zapowiada Ministerstwo Zdrowia.

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał
Nowe zeznania
galeria

Myśliwy zastrzelił dziecko. Dariusz Ch. nie pomógł chłopcu, tylko odjechał

Oskarżony nie miał prawa strzelać – ocenił biegły łowczy, zeznający w procesie Dariusza Ch. Były policjant i myśliwy odpowiada za zastrzelenie ucznia szkoły w Kluczkowicach. Przed sądem tłumaczył, że pomylił go z dzikiem.

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Początek pracy nad nowym spojrzeniem na Tomaszów Lubelski

Obwodnica to nie wszystko. Otwarta niedawno droga ma zabrać ciężarówki z centrum, ale to nie koniec zmian o jakich myśli miasto. Właśnie pyta mieszkańców na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu programu rewitalizacji.

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Jak przygotować się na zwiększone wydatki na święta?

Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocne zawsze wiążą się z dużymi wydatkami. Zanim jednak wpadniesz w wir czynności związanych z organizacją świąt, odpowiednio się do nich przygotuj. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zakupy świąteczne nie były nadmiernym obciążeniem domowych finansów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!