Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 sierpnia 2009 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Pani wojewoda "pocałowała klamkę" w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora (tom łm)
0 15 A A

Chorzy, którzy w poniedziałek przyjechali do lekarza specjalisty, srodze się zawiedli. Przyszpitalne poradnie miały wolne. A szpital przy ul. Staszica w Lublinie o tym nie poinformował. Nawet wicewojewoda lubelska pocałowała klamkę.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ofiarą informacyjnego bałaganu w PSK 1 padła nawet wicewojewoda lubelska, Henryka Strojnowska. – Miałam tu zaplanowane spotkanie z konsultantem wojewódzkim ds. medycyny ratunkowej. Niestety, nie wiedziałam o tym, że kierownictwo ma wolne – powiedziała nam wczoraj przed drzwiami szpitala. – Szkoda, że nie ma też żadnej informacji dla pacjentów.

– Termin spotkania był ustalony jeszcze przed urlopem pani wojewody. Najprawdopodobniej zawiodła komunikacja między naszymi sekretariatami i doszło do tego incydentu. Mamy nadzieję, że to będzie nauczka na przyszłość – powiedziała nam Małgorzata Tatara, rzecznik Urzędu Wojewódzkiego.

W poliklinice w szpitalu klinicznym nr 4, w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Centrum Stomatologii Klinicznej informacje o dniu wolnym od pracy były bardzo dobrze widoczne. Choć i tam nie brakowało pacjentów, którzy chcieli dostać się do specjalistów.

– Już sobie wyobrażam, jakie we wtorek będą kolejki do rejestracji – przewidywał jeden z nich.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Avatar
~tom~ / 18 sierpnia 2009 o 18:26
0
Sposób zaparkowania samochodu pełen podziwu a gdzie miejsce dla pieszych,poprostu nietykalni
Avatar
czytelnik / 18 sierpnia 2009 o 12:05
0
ALE DOBRE ZA DZIEŃ WOLNY NALEŻY SIĘ DZIEŃ WOLNY ! W TYM SEJMIE TO COŚ TAM COŚ TAM CHYBA WSZYSCY!
Avatar
pacjent / 18 sierpnia 2009 o 05:56
0
"Bo kodeks pracy mówi, że jeśli dzień wolny wypada podczas weekendu, można go sobie odebrać w inny dzień tygodnia."
...to jest możliwe tylko w jednym kraju w galaktyce drogi mlecznej.... zgadnijcie w jakim....
Avatar
P. / 17 sierpnia 2009 o 23:16
0
"W sekretariacie dyrektora szpitala przy Staszica, do którego dzwoniliśmy po wyjaśnienia, dlaczego nie poinformował pacjentów, telefony milczały."
Prawie spadłem ze śmiechu z krzesła jak to przeczytałem, przecież wcześniej jest: "17 sierpnia jest dniem wolnym od pracy". Czy ktoś myśli przy pisaniu artykułu? To jest DZIEŃ WOLNY dla szpitala, a więc sekretariat był pusty (tak jak w każdy inny dzień wolny).
Tylko zastanawia mnie jedno - kiedy dziennikarz rozmawiał z rzecznikiem.... Dzisiaj, w dzień wolny?
Avatar
~anonim~ / 17 sierpnia 2009 o 20:11
0
śmieje sie o kamery na szybko to i ja tak mogę sobie wymyślić coś jak by było można to by do przychodni wjechała tym autem służbowym.
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 19:55
0
A pan kierowca co wozi wojewode to znaków drogowych nie widzi i nie umie czytać co jest na nich namalowane. Panie kierowco pod znakiem parking jest tabliczka ze wskazanym sposobem parkowania ( równolegle do krawedzi jezdni a nie jak pan pod kątem i do tego nie pozostawił pan 1,5m dla pieszych). Pana wykroczenie zasługuje na 200zł i 2pkt karne za "prawidłowe" parkowanie.
Avatar
~Magda~ / 17 sierpnia 2009 o 19:11
0
PRZECIEZ O TYM BYLO WIADOMO X CZASU WCZEŚNIEJ CO ONA ZA GLUPOTY OPOWIADA ZNOWU PRYWATY ROBI A MY PODATNICY PLACIMY. PRZECIEZ NIKT W PARTJI I PRZY KORYCIE KRZYWDY NIE DA SOBIE ZROBIC.... DZIENNIK POWINIEN SIE TYM ZAJAC I WYJASNIC SPRAWE BO NAOGUL SPOTKANIA SA POTWIERDZANE CHYBA ZE PRYWATNIE BEZ KOLEJKI SZYBCIOREM SIE CHCE.
Avatar
puzon20 / 17 sierpnia 2009 o 18:13
0
rak napisał:
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba)

dla ciebie to nic. Tu cjhodzi o zasadę. O ile sobie przypominam, to ta urzędniczka władzy miłościwie panującej już wcześniej została "schwytana" na wykorzystywaniu samochodu służbowego. A teraz to już recydywa: kilka kroków się jaśnie pani nie chciało przejść, tylko bryką zajechała na "spotkanie" ze swoim lekarzem. Internauto tu chodzi o fakt ujawnienia kłamstwa - nie piewszy raz w wykonaniu tej opcji rządzącej. K..wa czy ten nick musi być tak skąplikowany (8 próba) rozwiń
Avatar
100 g. / 17 sierpnia 2009 o 16:47
0
prosimy o c.d. - czy klamkę odkażono ?
Avatar
rak / 17 sierpnia 2009 o 16:08
0
to mi dopiero wiadomości.... Wojewoda przyjechala do przychodni i to powód pisania artykułu... żenujący poziom dziennikarstwa. Czasami się zastanawiam, czy Dziennik rywalizuje z Faktem i SE, czy naprawdę nie ma ważnych rzeczy o których warto pisać?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin 27:26. Zabrakło tak niewiele

UKS Varsovia Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin 27:26. Zabrakło tak niewiele 0 0

MKS AZS UMCS Lublin stoczył wyrównany bój w Warszawie, ale musiał uznać wyższość miejscowej Varsovii. Podopiecznym Patryka Maliszewskiego nie pomogło nawet dziewięć trafień Katarzyny Suszek i Patrycji Szyszkowskiej

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami!
PILNE
film

Oscary 2019: Zimna Wojna z trzema nominacjami! 73 3

Film "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego został nominowany do Oskara. Sam reżyser również otrzymał nominację do prestiżowej nagrody.

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej

Zmiana na stanowisku prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej 0 3

Aleksander Kompa nie jest już prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. To kolejne zmiany w miejskich spółkach w Białej Podlaskiej.

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami
film

Kontrola pokojów zagadek ujawniła, że tylko 83 obiekty na 418 są prowadzone zgodnie z przepisami 0 0

Warszawa. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński przedstawił wyniki kontroli w pokojach zagadek w całym kraju. Skontrolowano 418 tego typu miejsc. Tylko w 83 nie stwierdzono nieprawidłowości. Kontrole rozpoczęły się po tragicznym pożarze w koszalińskim escape roomie, w którym na początku stycznia zginęło 5 nastolatek.

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia]
galeria

Lublin: Przeprowadzka pomogła. Nowy Wydział Komunikacji obsługuje więcej osób [zdjęcia] 7 38

Nawet o sto osób dziennie więcej udaje się obsługiwać miejskiemu Wydziałowi Komunikacji dzięki przeprowadzce do nowej siedziby przy ul. Czechowskiej 19a.

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby

TBV II Start wygrywa w Warszawie. Teraz czas na derby 0 0

TBV Start II Lublin wzmocniony posiłkami z Energa Basket Ligi pokonał na wyjeździe Hutnik Warszawa. W środę o godz. 20 „czerwono-czarni” zmierzą się z U!NB AZS UMCS Lublin

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM
29 stycznia 2019, 17:00

Reportaż filmowy i wernisaż w DK LSM 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na reportaż filmowy i wernisaż wystawy poświęconych Sardynii. Wydarzenie zaplanowano na wtorek, 29 stycznia o godz. 17.

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie
film

Zabił żonę i spalił jej zwłoki? Znaleziono je w rozbitym samochodzie 30 0

Zwłoki Agnieszki Rams zostały znalezione w płonącym, rozbitym na drzewie samochodzie. Okazało się, że 33-latka nie zginęła w wypadku - wcześniej została brutalnie zamordowana.

Gotowanie na 100%! - oszczędnie, wygodnie, zdrowo

Gotowanie na 100%! - oszczędnie, wygodnie, zdrowo 0 0

Gotowanie w domu to oszczędność, głównie na rodzinnym budżecie. Wprawdzie trzeba przeznaczyć nierzadko sporo czasu, na przyrządzanie rozmaitych dań, nawet tych najprostszych, ale efekty zazwyczaj są tego warte. Przede wszystkim liczą się walory smakowe, apetyczny wygląd i właściwości odżywcze. Zdrowe i oszczędne gotowanie jest możliwe, jeśli decydujemy się na wybór odpowiednio dobranych garnków. W jaki sposób odnaleźć się w gąszczu rozmaitych propozycji?

 Nowy szef COZL: Szpital musi na siebie zarabiać

Nowy szef COZL: Szpital musi na siebie zarabiać 0 8

Rozmowa z Piotrem Krawcem, nowym dyrektorem Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada? [wideo]
galeria
film

Przetestowaliśmy nowe Alfa Romeo na torze w Lublinie. Jak wypada? [wideo] 0 5

To nieprawda, że właściciele Alfy Romeo nie mówią sobie dzień dobry, bo rano widzieli się w serwisie. Mówią sobie dzień dobry kilka razy dziennie, bo Alfa to styl. A styl zobowiązuje...

Przytulny pokój dzienny oparty na meblach modułowych

Przytulny pokój dzienny oparty na meblach modułowych 0 0

Jeśli poszukujesz rozwiązania, które sprawi, że Twój pokój dzienny będzie jednocześnie przytulny i funkcjonalny, to z pewnością już wiesz, że najlepszym sposobem na uzyskanie takiego rezultatu są meble modułowe. Jak się z nimi obchodzić i na co zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego rozwiązania? Podpowiadamy, co w trawie piszczy.

"To kara za zdradę braci z Islamskiej Republiki Iranu". Alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim [zdjęcia, wideo]
Fałszywy alarm
galeria
film

"To kara za zdradę braci z Islamskiej Republiki Iranu". Alarm bombowy w urzędzie wojewódzkim [zdjęcia, wideo] 186 31

Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Spokojnej otrzymali na skrzynki mailowe wiadomości o podłożonej w budynku bombie. Wszyscy urzędnicy zostali ewakuowani. Służby nie znalazły materiałów wybuchowych. Dzisiaj urzędy przy ulicy Spokojnej i Lubomelskiej będą nieczynne