Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Czas skończyć z kiczem ,i bałaganem reklamowym w śródmieściu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zniknęła reklama wielkopowierzchniowa i odsłoniła piękno socjalistycznej myśli architektonicznej... co jest gorsze?
0
Lublin to jeden wielki reklamowy syf, okolice zamku wyglądają okropnie, jak jakaś Ukraina itp.
0
Teraz Pedet wygląda jak pustostan - lepiej?, nie INACZEJ
0
czy żuk uaktualnił miejscowy plan zagospodarowania dla terenów pod jego pomniczkiem - areną, czy stadion stoi bezprawnie na podstawie widzimisię urzędasa ?
0
To jest przykład biurokracji i braku wolności gospodarczej. Zawsze musi być zezwolenie armii urzędników którzy wszystko wiedząc najlepiej.
0
historyczne śródmieście Lublina to też okolice Zamku a więc i okolice ul.Ruskiej. To wstyd by w XXI wieku nadal okolica miała charakter tureckiego bazaru.
0
Oo przynajmniej mozna zdjęcia porobić zanim go wyburzą...
0
Chcę miasta bez reklam, jeżeli już to dla wszystkich reklamujących się jedna powierzchnia. Proszę zobaczyc co za śmietnik teraz na stadione przy kresowej. A mogłaby być ciesząca oko przestrzeń. Nachalnie nie oznacza lepszą sprzedaż. Przynajmniej ja to stosuję. To co reklamują w TV również. Reklama wysyłana na poczte - nie czytam. To jest odwrotność do zamierzonego celu. Może marketing powinien pójść po rozum do ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: