Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan o. napisał:
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. Odwiedź moją stronę
Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało 10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało 10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.
no pleć głupot , w kazdym wiekszym miescie tak jest po nocy... w krk , wawie , czy tam wrocku jak wracasz po nocy do domu , w okolicach starych kamienic szczegolnie , łatwo jest dostac w mazak .... nie jest to żadna nowosc ani tajemnica, takze lublin nie jest jakas enklawa bandycka. Mowiac ze studiuje tutaj element , obrazasz mnostwo osob ... nie bede Cie przekonywal ze tak nie jest , bo uwazam ze nie warto. Zgodze sie z jednym... o zarzadcach ... prosze mi powiedziec , w jaki sposob sa prowadzone dzialania w miescie studenckim,ktore maja na celu zapewnienie bezpieczenstwa studentom ? Czy bezpieczenstwa maja strzec te pożal sie Boze patrole uniwersyteckie z policjantami po zawodowkach ? ktorzy jak cos sie dzieje to uciekaja pierwsi a jedyne co potrafia to wstawiac studentom na miasteczku mandaty za picie piwka pod akademikami ?, prosze ... błagam... powiedzcie mi w jaki sposob to ma "ubezpieczyc" studentow ? Dlaczego miasteczko nie posiada wlasnej autonomii ? , nie jest odgrodzone od tego elementu ? przykladowo , wejscie dla osob uprawnionych badz tez tylko z legitymacja. To sa moje dosyc luznie spostrzezenia , gdyz studiuje na medycynie , a nasze miasteczko Bogu dzieki jest dosyc spokojne , ale tez z czego widzialem pare razy , policja jak sie tam pojawia , co sie dzieje baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko , to jedyne co potrafia zrobic , to wlepic mandaty studentom jak pija piwko na takiej łaczce , dlaczego nie zajmuja sie rzeczami ktore naprawde moglyby poprawic bezpieczenstwo ? Ktos bierze za władanie tym miastem gruba kase ... apeluje do tych osob... zrobcie cos z tym ... spotkajcie sie ze studentami .... porozmawiajcie ... bo nie ma co udawac ze wszystko jest ok , bo jezeli studenci powiedza "dosc", zaczna robic szum wokol tego , to bedzie afera na poł kraju. Wtedy studenci tak czy siak dostana to co chca , a władze , jedynce co dostana , to po tyłku pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś, a zwłaszcza ten deb*** w todze który wydał ten wyrok, jest mi w stanie odpowiedziec na pytanie "jakie obrażenia można chciec zadac za pomocą pchnięcia noża w klatkę piersiową bez zamiaru pozbawienia życia". O ile mi po 5 latach studiów medycznych wiadomo, to rana penetrująca każdego ze znajdujących się tam organów może by zabójcza... Ciekawe, ile z tych organów wymieniłby ten bandyta? Obstawiam że skończyłoby się na sercu i płucach, ewentualnie jeszcze aorta. Ale on nie chciał ich pociąc ani broń boże wykrwawic, tylko tak tylko drasnąc, toż to nieszkodliwe. Tak samo serca, jak i płuc, o aorcie nie wspominając... Po wyrokach w ostatnich tego typu sprawach widzę, że w myśl logiki sędziowskiej dopiero dwu i więcej krotne uderzenie nożem jest traktowane jako ZAMIAR POZBAWIENIA ŻYCIA. I tylko wtedy może by sądzone jako usiłowanie zabójstwa. To już w ogóle jakiś medyczny fenomen, na zajęciach z urazówki ani żadnej innej chirurgii nie słyszałem o mechanizmie chroniącym przed śmiercią od PIERWSZEGO ciosu nożem niezależnie od miejsca w które było zadane. Co więcej, tenże tajemniczy mechanizm po pierwszym ciosie ulega wyłączeniu sprawiwszy, że następnym ciosem można już zabic. Jakieś pole elektromagnetyczne, siłowe... Może jakiś fizyk mnie oświeci. Wskazówka: jak ktoś wam kiedyś ożeni kosę, to dla świętego spokoju o wysoki wyrok dla niego profilaktycznie nadziejcie się na nią drugi raz. Autora pierwszego posta zasmucę: mam w rodzinie prawników i wiem, że podwyższenie kwalifikacji z ciężkiego uszkodzenia ciała na usiłowanie zabójstwa jest ogromna rzadkością. P.k. (podniesienie kwalifikacji) w przeciwieństwie do zwykłej zmiany wyroku wymaga więcej posiedzeń, czasu i analiz. Tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bennet napisał:
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...
ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ? To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywołane uzasadnienie wyroku, jeśli je zacytowano bez błędów, świadczy o tym że sędzia powinien być co najwyżej dozorcą na bezpłatnym parkingu dla rowerów (nie uchybiając dozorcom).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ SZOT Z ZAWODU BARMAN??????hahahaha dobre, to jak się popracuje miesiąc w melinie to już się ma ZAWÓD barmana? kurcze....a niby tyle ludzi niewykształconych..... a tu proszę....śmieci wyniesiesz, szklanki pomyjesz i już jesteś Z ZAWODU BARMAN:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~realista~ napisał:
ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ? To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie
\ Chyba o to chodziło, że za niski :| CIEMNOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat za pobicie i usiłowanie zabójstwa i zawiasy dla jego pomocników, to jest śmieszne mam tylko nadzieje że może prokurator lub ofiary odwołają się od wyroku, no i oczywiście mam nadzieje że ten nożownik nie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...