Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 kwietnia 2009 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Pięć lat więziena za pchnięcie nożem radnego Zinczuka (wideo)

0 10 A A

Na taką karę skazał dziś Sąd Okręgowy w Lublinie Piotra H. za zaatakowanie nożem grupki mężczyzn, w której był radny z Lublina. Prokurator chciał wyroku trzy razy dłuższego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zarys / 29 kwietnia 2009 o 10:42
0
5 lat za pobicie i usiłowanie zabójstwa i zawiasy dla jego pomocników, to jest śmieszne mam tylko nadzieje że może prokurator lub ofiary odwołają się od wyroku, no i oczywiście mam nadzieje że ten nożownik nie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie.
Avatar
bzyku / 28 kwietnia 2009 o 23:00
0
~realista~ napisał:
ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie

\


Chyba o to chodziło, że za niski :| CIEMNOTO
Avatar
bzzzzz / 28 kwietnia 2009 o 22:59
0
MICHAŁ SZOT Z ZAWODU BARMAN??????hahahaha dobre, to jak się popracuje miesiąc w melinie to już się ma ZAWÓD barmana? kurcze....a niby tyle ludzi niewykształconych..... a tu proszę....śmieci wyniesiesz, szklanki pomyjesz i już jesteś Z ZAWODU BARMAN:D
Avatar
jan o. / 28 kwietnia 2009 o 15:59
0
Przywołane uzasadnienie wyroku, jeśli je zacytowano bez błędów, świadczy o tym że sędzia powinien być co najwyżej dozorcą na bezpłatnym parkingu dla rowerów (nie uchybiając dozorcom).
Avatar
~realista~ / 28 kwietnia 2009 o 15:48
0
bennet napisał:
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...

ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie

ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie rozwiń
Avatar
Medicus / 28 kwietnia 2009 o 15:47
0
Czy ktoś, a zwłaszcza ten deb*** w todze który wydał ten wyrok, jest mi w stanie odpowiedziec na pytanie "jakie obrażenia można chciec zadac za pomocą pchnięcia noża w klatkę piersiową bez zamiaru pozbawienia życia". O ile mi po 5 latach studiów medycznych wiadomo, to rana penetrująca każdego ze znajdujących się tam organów może by zabójcza... Ciekawe, ile z tych organów wymieniłby ten bandyta? Obstawiam że skończyłoby się na sercu i płucach, ewentualnie jeszcze aorta. Ale on nie chciał ich pociąc ani broń boże wykrwawic, tylko tak tylko drasnąc, toż to nieszkodliwe. Tak samo serca, jak i płuc, o aorcie nie wspominając...

Po wyrokach w ostatnich tego typu sprawach widzę, że w myśl logiki sędziowskiej dopiero dwu i więcej krotne uderzenie nożem jest traktowane jako ZAMIAR POZBAWIENIA ŻYCIA. I tylko wtedy może by sądzone jako usiłowanie zabójstwa. To już w ogóle jakiś medyczny fenomen, na zajęciach z urazówki ani żadnej innej chirurgii nie słyszałem o mechanizmie chroniącym przed śmiercią od PIERWSZEGO ciosu nożem niezależnie od miejsca w które było zadane. Co więcej, tenże tajemniczy mechanizm po pierwszym ciosie ulega wyłączeniu sprawiwszy, że następnym ciosem można już zabic. Jakieś pole elektromagnetyczne, siłowe... Może jakiś fizyk mnie oświeci.

Wskazówka: jak ktoś wam kiedyś ożeni kosę, to dla świętego spokoju o wysoki wyrok dla niego profilaktycznie nadziejcie się na nią drugi raz.

Autora pierwszego posta zasmucę: mam w rodzinie prawników i wiem, że podwyższenie kwalifikacji z ciężkiego uszkodzenia ciała na usiłowanie zabójstwa jest ogromna rzadkością. P.k. (podniesienie kwalifikacji) w przeciwieństwie do zwykłej zmiany wyroku wymaga więcej posiedzeń, czasu i analiz. Tyle...
Czy ktoś, a zwłaszcza ten deb*** w todze który wydał ten wyrok, jest mi w stanie odpowiedziec na pytanie "jakie obrażenia można chciec zadac za pomocą pchnięcia noża w klatkę piersiową bez zamiaru pozbawienia życia". O ile mi po 5 latach studiów medycznych wiadomo, to rana penetrująca każdego ze znajdujących się tam organów może by zabójcza... Ciekawe, ile z tych organów wymieniłby ten bandyta? Obstawiam że skończyłoby się na sercu i płucach, ewentualnie jeszcze aorta. Ale on nie chciał ich pociąc ani broń boże wykrwawic, tylko tak... rozwiń
Avatar
bennet / 28 kwietnia 2009 o 15:42
0
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...
Avatar
stud.medyk / 28 kwietnia 2009 o 14:32
0
lala napisał:
Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.

no pleć głupot , w kazdym wiekszym miescie tak jest po nocy... w krk , wawie , czy tam wrocku jak wracasz po nocy do domu , w okolicach starych kamienic szczegolnie , łatwo jest dostac w mazak .... nie jest to żadna nowosc ani tajemnica, takze lublin nie jest jakas enklawa bandycka.

Mowiac ze studiuje tutaj element , obrazasz mnostwo osob ... nie bede Cie przekonywal ze tak nie jest , bo uwazam ze nie warto.

Zgodze sie z jednym... o zarzadcach ... prosze mi powiedziec , w jaki sposob sa prowadzone dzialania w miescie studenckim,ktore maja na celu zapewnienie bezpieczenstwa studentom ?
Czy bezpieczenstwa maja strzec te pożal sie Boze patrole uniwersyteckie z policjantami po zawodowkach ? ktorzy jak cos sie dzieje to uciekaja pierwsi a jedyne co potrafia to wstawiac studentom na miasteczku mandaty za picie piwka pod akademikami ?, prosze ... błagam... powiedzcie mi w jaki sposob to ma "ubezpieczyc" studentow ?
Dlaczego miasteczko nie posiada wlasnej autonomii ? , nie jest odgrodzone od tego elementu ? przykladowo , wejscie dla osob uprawnionych badz tez tylko z legitymacja.
To sa moje dosyc luznie spostrzezenia , gdyz studiuje na medycynie , a nasze miasteczko Bogu dzieki jest dosyc spokojne , ale tez z czego widzialem pare razy , policja jak sie tam pojawia , co sie dzieje baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko , to jedyne co potrafia zrobic , to wlepic mandaty studentom jak pija piwko na takiej łaczce , dlaczego nie zajmuja sie rzeczami ktore naprawde moglyby poprawic bezpieczenstwo ?
Ktos bierze za władanie tym miastem gruba kase ... apeluje do tych osob... zrobcie cos z tym ... spotkajcie sie ze studentami .... porozmawiajcie ... bo nie ma co udawac ze wszystko jest ok , bo jezeli studenci powiedza "dosc", zaczna robic szum wokol tego , to bedzie afera na poł kraju. Wtedy studenci tak czy siak dostana to co chca , a władze , jedynce co dostana , to po tyłku
pozdrawiam

no pleć głupot , w kazdym wiekszym miescie tak jest po nocy... w krk , wawie , czy tam wrocku jak wracasz po nocy do domu , w okolicach starych kamienic szczegolnie , łatwo jest dostac w mazak .... nie jest to żadna nowosc ani tajemnica, takze lublin nie jest jakas enklawa bandycka.

Mowiac ze studiuje tutaj element , obrazasz mnostwo osob ... nie bede Cie przekonywal ze tak nie jest , bo uwazam ze nie warto.

Zgodze sie z jednym... o zarzadcach ... prosze mi powiedziec , w jaki sposob sa prowadzon... rozwiń
Avatar
lala / 28 kwietnia 2009 o 13:28
0
jan o. napisał:
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]


Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.


Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?. rozwiń
Avatar
jan o. / 28 kwietnia 2009 o 13:07
0
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
zarys / 29 kwietnia 2009 o 10:42
0
5 lat za pobicie i usiłowanie zabójstwa i zawiasy dla jego pomocników, to jest śmieszne mam tylko nadzieje że może prokurator lub ofiary odwołają się od wyroku, no i oczywiście mam nadzieje że ten nożownik nie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie.
Avatar
bzyku / 28 kwietnia 2009 o 23:00
0
~realista~ napisał:
ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie

\


Chyba o to chodziło, że za niski :| CIEMNOTO
Avatar
bzzzzz / 28 kwietnia 2009 o 22:59
0
MICHAŁ SZOT Z ZAWODU BARMAN??????hahahaha dobre, to jak się popracuje miesiąc w melinie to już się ma ZAWÓD barmana? kurcze....a niby tyle ludzi niewykształconych..... a tu proszę....śmieci wyniesiesz, szklanki pomyjesz i już jesteś Z ZAWODU BARMAN:D
Avatar
jan o. / 28 kwietnia 2009 o 15:59
0
Przywołane uzasadnienie wyroku, jeśli je zacytowano bez błędów, świadczy o tym że sędzia powinien być co najwyżej dozorcą na bezpłatnym parkingu dla rowerów (nie uchybiając dozorcom).
Avatar
~realista~ / 28 kwietnia 2009 o 15:48
0
bennet napisał:
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...

ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie

ale durny post... trzymajcie mnie , to co za pchniecie nozem powinien dostac upomnienie ?
To jest przeciez usilowanie zabojstwa , powinni mu dosrac ze 2x wiecej, moze by sie te ćwiercmózgi nauczyły ze nozem to sie chleb kroi , a nie ludzi , a jak nie wie co zrobic z nim , niech w d*** go sobie wepchnie rozwiń
Avatar
Medicus / 28 kwietnia 2009 o 15:47
0
Czy ktoś, a zwłaszcza ten deb*** w todze który wydał ten wyrok, jest mi w stanie odpowiedziec na pytanie "jakie obrażenia można chciec zadac za pomocą pchnięcia noża w klatkę piersiową bez zamiaru pozbawienia życia". O ile mi po 5 latach studiów medycznych wiadomo, to rana penetrująca każdego ze znajdujących się tam organów może by zabójcza... Ciekawe, ile z tych organów wymieniłby ten bandyta? Obstawiam że skończyłoby się na sercu i płucach, ewentualnie jeszcze aorta. Ale on nie chciał ich pociąc ani broń boże wykrwawic, tylko tak tylko drasnąc, toż to nieszkodliwe. Tak samo serca, jak i płuc, o aorcie nie wspominając...

Po wyrokach w ostatnich tego typu sprawach widzę, że w myśl logiki sędziowskiej dopiero dwu i więcej krotne uderzenie nożem jest traktowane jako ZAMIAR POZBAWIENIA ŻYCIA. I tylko wtedy może by sądzone jako usiłowanie zabójstwa. To już w ogóle jakiś medyczny fenomen, na zajęciach z urazówki ani żadnej innej chirurgii nie słyszałem o mechanizmie chroniącym przed śmiercią od PIERWSZEGO ciosu nożem niezależnie od miejsca w które było zadane. Co więcej, tenże tajemniczy mechanizm po pierwszym ciosie ulega wyłączeniu sprawiwszy, że następnym ciosem można już zabic. Jakieś pole elektromagnetyczne, siłowe... Może jakiś fizyk mnie oświeci.

Wskazówka: jak ktoś wam kiedyś ożeni kosę, to dla świętego spokoju o wysoki wyrok dla niego profilaktycznie nadziejcie się na nią drugi raz.

Autora pierwszego posta zasmucę: mam w rodzinie prawników i wiem, że podwyższenie kwalifikacji z ciężkiego uszkodzenia ciała na usiłowanie zabójstwa jest ogromna rzadkością. P.k. (podniesienie kwalifikacji) w przeciwieństwie do zwykłej zmiany wyroku wymaga więcej posiedzeń, czasu i analiz. Tyle...
Czy ktoś, a zwłaszcza ten deb*** w todze który wydał ten wyrok, jest mi w stanie odpowiedziec na pytanie "jakie obrażenia można chciec zadac za pomocą pchnięcia noża w klatkę piersiową bez zamiaru pozbawienia życia". O ile mi po 5 latach studiów medycznych wiadomo, to rana penetrująca każdego ze znajdujących się tam organów może by zabójcza... Ciekawe, ile z tych organów wymieniłby ten bandyta? Obstawiam że skończyłoby się na sercu i płucach, ewentualnie jeszcze aorta. Ale on nie chciał ich pociąc ani broń boże wykrwawic, tylko tak... rozwiń
Avatar
bennet / 28 kwietnia 2009 o 15:42
0
Oto mamy znowu przykład durnego wydania wyroku przez Wymiar (NIE)Sprawiedliwości...Ciekawe,jaki zapadłby wyrok , gdyby nożownik zaatakował kogoś z rodziny sędziego lub jego znajomych? Pięć lat za zadanie ciosów nożem...Śmiech na sali....Brawo niektórzy sędziowie, tak trzymajcie, a przestępców będzie coraz więcej...
Avatar
stud.medyk / 28 kwietnia 2009 o 14:32
0
lala napisał:
Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.

no pleć głupot , w kazdym wiekszym miescie tak jest po nocy... w krk , wawie , czy tam wrocku jak wracasz po nocy do domu , w okolicach starych kamienic szczegolnie , łatwo jest dostac w mazak .... nie jest to żadna nowosc ani tajemnica, takze lublin nie jest jakas enklawa bandycka.

Mowiac ze studiuje tutaj element , obrazasz mnostwo osob ... nie bede Cie przekonywal ze tak nie jest , bo uwazam ze nie warto.

Zgodze sie z jednym... o zarzadcach ... prosze mi powiedziec , w jaki sposob sa prowadzone dzialania w miescie studenckim,ktore maja na celu zapewnienie bezpieczenstwa studentom ?
Czy bezpieczenstwa maja strzec te pożal sie Boze patrole uniwersyteckie z policjantami po zawodowkach ? ktorzy jak cos sie dzieje to uciekaja pierwsi a jedyne co potrafia to wstawiac studentom na miasteczku mandaty za picie piwka pod akademikami ?, prosze ... błagam... powiedzcie mi w jaki sposob to ma "ubezpieczyc" studentow ?
Dlaczego miasteczko nie posiada wlasnej autonomii ? , nie jest odgrodzone od tego elementu ? przykladowo , wejscie dla osob uprawnionych badz tez tylko z legitymacja.
To sa moje dosyc luznie spostrzezenia , gdyz studiuje na medycynie , a nasze miasteczko Bogu dzieki jest dosyc spokojne , ale tez z czego widzialem pare razy , policja jak sie tam pojawia , co sie dzieje baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko , to jedyne co potrafia zrobic , to wlepic mandaty studentom jak pija piwko na takiej łaczce , dlaczego nie zajmuja sie rzeczami ktore naprawde moglyby poprawic bezpieczenstwo ?
Ktos bierze za władanie tym miastem gruba kase ... apeluje do tych osob... zrobcie cos z tym ... spotkajcie sie ze studentami .... porozmawiajcie ... bo nie ma co udawac ze wszystko jest ok , bo jezeli studenci powiedza "dosc", zaczna robic szum wokol tego , to bedzie afera na poł kraju. Wtedy studenci tak czy siak dostana to co chca , a władze , jedynce co dostana , to po tyłku
pozdrawiam

no pleć głupot , w kazdym wiekszym miescie tak jest po nocy... w krk , wawie , czy tam wrocku jak wracasz po nocy do domu , w okolicach starych kamienic szczegolnie , łatwo jest dostac w mazak .... nie jest to żadna nowosc ani tajemnica, takze lublin nie jest jakas enklawa bandycka.

Mowiac ze studiuje tutaj element , obrazasz mnostwo osob ... nie bede Cie przekonywal ze tak nie jest , bo uwazam ze nie warto.

Zgodze sie z jednym... o zarzadcach ... prosze mi powiedziec , w jaki sposob sa prowadzon... rozwiń
Avatar
lala / 28 kwietnia 2009 o 13:28
0
jan o. napisał:
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]


Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?.


Lublin nie jest bezpieczny,a studiuje tu najgorszy w kraju element.Ostatnio władze miasta,łącznie z radnymi,ubolewali,że z Lublina wyparowało
10tys. studentów.A jak ma być inaczej w sytuacji gdy mamy takich "zarządców'?. Ostrzegam rodziców dzieci,którzy chcą posłać swoje pociechy na studia w Lublinie - zastanówcie się jakie to dziecko wróci po tych studiach - jako ćpun,alkocholik,czy deb*** po Uniwersytecie,a może nożownik?. rozwiń
Avatar
jan o. / 28 kwietnia 2009 o 13:07
0
Facio ugodził ofiarę nożem w okolice serca a sąd doszedł do wniosku, że mężczyzna "nie chciał zabić"? A czego "chciał" nożownik? Nawiązać znajomość, zapytać o drogę, kupić bilet MPK? Głupi jaki ten sąd? Wyrok jest do dupy i z pewnością upadnie w drugiej instancji. [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 2 0

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 22 3

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 13

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 29 11

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!