Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w skandynawii jakos mają i opony z kolcami, i coroczne, ciągle sniezyce. dziwnym trafem i ich asfalt ma się dobrze, i co roku nie czytamy o tym, jak snieg na koniec listopada sparalizowal wieksze miasta. dlaczego chociazby nie ma nakazu jezdzenia z lancuchami? wtedy moze dałoby się uniknąc takiej katastrofy jaką był dzisiejszy dzien... kto usprawiedliwi nieobecnosci w pracy i na uczelniach z powodu zamowienia zbyt malej ilosci plugow (niecale 50 na takie duze miasto? lublin powinien sie liczyc z tym, ze moga wystapic sniezyce i miec przygotowaną wieksza ilosc sprzetu. to miasto wojewodzkie, a nie jakas miescina! wstyd! inne wieksze miasta poradzily sobie ze sniegiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Odnoście WORD-u zostały odwołane egzaminy http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101129/LUBLIN/861355823
egzaminy odwołano dzisiaj a o jutrze nic nie jest napisane..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos jest zorientowany??? czy juz wpuszczają auta od strony Rzeszowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja. Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi miło napisał:
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość" Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaja napisał:
Mila AniU, nie pamietasz, jak wlasnie PO po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich w 2005 roku NIE DAWALO W OGOLE RZADZIC PISowi? rozumiem, ze przezywalismy z powodu DWUKROTNEJ przegranej TUSKA , ALE CO ONI WYGADYWALI W MADIACH - OPLUWALI NON STOP KACZYNSKICH... TEN SPEKTAKL NIENAWISCI DO pisu TRWAL I TRWA NADAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieróbstwo+wasyl napisał:
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość" Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieróbstwo+wasyl napisał:
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk (..)
Nie straszny mi on. A myślisz, że chcąc powstrzymać kataklizm komunikacyjny wyjdzie na ulice? Może nawet chwyci szpadel w dłoń i pokaze, że jemu taka nędzna zima nie straszna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że drogowcy nie zainwestowali w odkupienie piasku z Plaży spod Olimpu. Było bym teraz czym pracować. Pozdrawiam Amber
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy. Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panzer napisał:
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja. Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
Żarliwą modlitwą wspieram Was w tych ciężkich chwilach kiedy ciemność pokazała swe niecne oblicze! Nie dajmy się oszukać, to sprawka złych mocy nieczystych, 1000 pługów nie dałoby rady. Do różańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi miło napisał:
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
ja nie mam napedu na 4 kola i tez jezdze 70km/h bo jezdzic trzeba umiec nie wystarczy miec prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy. Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
ty niech plugi opuszcza bo jak beda jezdzisz z podniesionym to tylko kilometry bede puste robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...