Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2010 r.
14:55
Edytuj ten wpis

Pierwszy atak zimy i całkowity paraliż Lublina (zdjęcia, wideo)

Komentarze 75

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 30 listopada 2010 r. o 14:28
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
ty niech plugi opuszcza
bo jak beda jezdzisz z podniesionym to tylko kilometry bede puste robic
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
... rozwiń
Avatar
gość / 30 listopada 2010 r. o 14:26
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
ja nie mam napedu na 4 kola i tez jezdze 70km/h
bo jezdzic trzeba umiec
nie wystarczy miec prawo jazdy
Avatar
p / 30 listopada 2010 r. o 11:53
[quote name='panzer' timestamp='1291053819' post='394367']
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja.
Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
[/quote]
Żarliwą modlitwą wspieram Was w tych ciężkich chwilach kiedy ciemność pokazała swe niecne oblicze! Nie dajmy się oszukać, to sprawka złych mocy nieczystych, 1000 pługów nie dałoby rady. Do różańców!
Avatar
Łukasz / 30 listopada 2010 r. o 08:18
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
Avatar
Amberif / 29 listopada 2010 r. o 21:04
Szkoda, że drogowcy nie zainwestowali w odkupienie piasku z Plaży spod Olimpu. Było bym teraz czym pracować.

Pozdrawiam
Amber
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 r. o 20:28
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk (..)
[/quote]


Nie straszny mi on. A myślisz, że chcąc powstrzymać kataklizm komunikacyjny wyjdzie na ulice? Może nawet chwyci szpadel w dłoń i pokaze, że jemu taka nędzna zima nie straszna!
Avatar
to sam0 / 29 listopada 2010 r. o 19:21
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[/quote]
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją &q... rozwiń
Avatar
kaczka / 29 listopada 2010 r. o 19:20
[quote name='kaja' timestamp='1291042536' post='394126']
Mila AniU, nie pamietasz, jak wlasnie PO po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich w 2005 roku
NIE DAWALO W OGOLE RZADZIC PISowi? rozumiem, ze przezywalismy z powodu DWUKROTNEJ przegranej TUSKA , ALE CO ONI WYGADYWALI W MADIACH - OPLUWALI NON STOP KACZYNSKICH...
TEN SPEKTAKL NIENAWISCI DO pisu TRWAL I TRWA NADAL
[/quote]
Avatar
nieróbstwo+wasyl / 29 listopada 2010 r. o 19:14
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne m... rozwiń
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 r. o 19:10
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
Avatar
gość / 30 listopada 2010 r. o 14:28
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
ty niech plugi opuszcza
bo jak beda jezdzisz z podniesionym to tylko kilometry bede puste robic
[quote name='Łukasz' timestamp='1291101506' post='394866']
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
[/quote]
... rozwiń
Avatar
gość / 30 listopada 2010 r. o 14:26
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
ja nie mam napedu na 4 kola i tez jezdze 70km/h
bo jezdzic trzeba umiec
nie wystarczy miec prawo jazdy
Avatar
p / 30 listopada 2010 r. o 11:53
[quote name='panzer' timestamp='1291053819' post='394367']
LUBELACY wystawcie święte obrazki w okna i gromnice . To napewno przegoni mróz i roztopi śnieg , nie trać cie wiary , tylko w modlitwie nadzieja.
Wszak to Wy jesteście przyczółkiem PISu i ostoją światłości .
[/quote]
Żarliwą modlitwą wspieram Was w tych ciężkich chwilach kiedy ciemność pokazała swe niecne oblicze! Nie dajmy się oszukać, to sprawka złych mocy nieczystych, 1000 pługów nie dałoby rady. Do różańców!
Avatar
Łukasz / 30 listopada 2010 r. o 08:18
Co wy się tak czepiliście drogowców? Miejcie pretensje do włodarzy, że tak mało pieniędzy zarezerwowali na zimę. Chłopaki z chęcią pojeżdżą więcej bo na tym zarabiają, ale miasto musi oszczędzać, żeby w styczniu nie zostać z brakiem kasy.

Druga rzecz, że jest dużo deb***i którzy nie pozmieniali jeszcze opon na zimowe. Wiem bo ojciec prowadzi serwis samochodowy. Wczoraj na placu ustawiła się najdłuższa kolejka w tym roku.
Avatar
Amberif / 29 listopada 2010 r. o 21:04
Szkoda, że drogowcy nie zainwestowali w odkupienie piasku z Plaży spod Olimpu. Było bym teraz czym pracować.

Pozdrawiam
Amber
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 r. o 20:28
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk (..)
[/quote]


Nie straszny mi on. A myślisz, że chcąc powstrzymać kataklizm komunikacyjny wyjdzie na ulice? Może nawet chwyci szpadel w dłoń i pokaze, że jemu taka nędzna zima nie straszna!
Avatar
to sam0 / 29 listopada 2010 r. o 19:21
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[/quote]
[quote name='nieróbstwo+wasyl' timestamp='1291054453' post='394385']
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją &q... rozwiń
Avatar
kaczka / 29 listopada 2010 r. o 19:20
[quote name='kaja' timestamp='1291042536' post='394126']
Mila AniU, nie pamietasz, jak wlasnie PO po przegranych wyborach parlamentarnych i prezydenckich w 2005 roku
NIE DAWALO W OGOLE RZADZIC PISowi? rozumiem, ze przezywalismy z powodu DWUKROTNEJ przegranej TUSKA , ALE CO ONI WYGADYWALI W MADIACH - OPLUWALI NON STOP KACZYNSKICH...
TEN SPEKTAKL NIENAWISCI DO pisu TRWAL I TRWA NADAL
[/quote]
Avatar
nieróbstwo+wasyl / 29 listopada 2010 r. o 19:14
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne miasta sobie poradzily, Rzeszów sobie poradzil, Bialystok, a Lublin jak zwykle musial okazać swoją "wiejskość"

Samochody Żuk nie boją się zlych dróg - ODŚNIEŻANIA ULIC NIE BEDZIE
[quote name='Bardzo mi miło' timestamp='1291054238' post='394379']
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
[/quote]
A jeżeli na drodze stanie Ci Krzysztof Żuk, to na nic sie nie zda twój napęd na wszystkie osie. Z jego majestatem może się równać tylko ta niedojda Wasyl, jego bratnia dusza - też libi niszczyć miasto dla zabawy, też doktor, i też jest we wladzach miasta.To dzięki tym panom mamy taki chaos komunikacyjny, bo śniegu nie bylo nie wiadomo ile, inne m... rozwiń
Avatar
Bardzo mi miło / 29 listopada 2010 r. o 19:10
Mam napęd na 4 koła i jeżdze 70 km/h nawet jak mi tir zastawi droge to pod prąd.
Zobacz wszystkie komentarze 75

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Studniówka Szlachetnej Paczki w Lublinie. Wystąpi m.in. Ala Tracz

Uczestniczki 5. edycji The Voice Kids – Lena Tylus i Julka Bieniek a także reprezentantka Polski na Eurowizji Junior Ala Tracz wystąpią jutro w Lublinie, podczas Studniówki Szlachetnej Paczki.

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?
Złota Setka

Farbotka czyli ekskluzywne ręcznie szyte torebki ze Świdnika. Które są najpopularniejsze?

Rozmowa z Julią Farbotką, założycielką sklepu i pracowni z ekskluzywnymi ręcznie szytymi torebkami ze Świdnika.

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż
z kraju
film

12-latek ranił dwóch chłopaków? Policja zabezpieczyła nóż

Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice (woj. śląskie). 15- i 17-latek z Wodzisławia Śląskiego zostali ugodzeni nożem. Nastolatkowie zostali przetransportowani do szpitali. Jak informuje policja, prawdopodobnym sprawcą jest 12-latek. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej
30 września 2022, 17:00

Spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem w Dosłownej

W piątek, 30 września o godz. 17 w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie autorskie z Przemkiem Staroniem.

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Będzie demonstracja w Warszawie? Samorządowcy z ruchu Tak dla Polski ostrzegają

Najpierw demonstracja przed siedzibą premiera, później wyłączanie latarń. Takie działania zapowiadają samorządowcy ze stowarzyszenia Tak dla Polski, jeśli nie dogadają się z rządem. A chodzi o duże pieniądze.

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski
dużo zdjęć z niedzielnego meczu
galeria

Czekały na to pokolenia kibiców. Motor Lublin żużlowym mistrzem Polski

Dwanaście punktów straty z pierwszego meczu udało się odrobić żużlowcom Motoru Lublin w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi. Lublinianie sięgnęli po złoto Drużynowych Mistrzostw Polski po raz pierwszy w historii.

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?
zdjęcia
galeria

Pięknie z zewnątrz i od środka. Kiedy otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa?

Dawny Syndykat Rolniczy w Hrubieszowie jest już po remoncie. – Mogę śmiało powiedzieć, że to obecnie najpiękniejszy budynek w naszym mieście – mówi burmistrz Marta Majewska i zdradza, kiedy przy ul. 3 Maja nastąpi oficjalne otwarcie Hrubieszowskiego Centrum Dziedzictwa.

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego
galeria

Jacek Ziółkowski (Motor Lublin): Nie dokonaliśmy niemożliwego

Rozmowa z Jackiem Ziółkowskim, menadżerem Motoru Lublin

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje
film

3-latek przygnieciony przez automatyczną bramę. Dziecko nie żyje

Nie żyje 3-letni chłopczyk, który został przygnieciony przez bramę automatyczną. Do tragicznego wypadku doszło w gminie Ksawerów w województwie łódzkim. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

Skrzydłowe MKS FunFloor Lublin będą miały łatwiej

W meczu z KPR Gminy Kobierzyce na boisko wróciła Daria Szynkaruk. To kolejna po Oktawii Płomińskiej zawodniczka, która wraca do zespołu po urazie.

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Lublin. Szykują wiatę za 72 tysiące złotych. Gdzie stanie?

Na początku przyszłego miesiąca powinien się zacząć montaż nowej wiaty na przystanku komunikacji miejskiej obok szpitala przy al. Kraśnickiej. Zarząd Transportu Miejskiego zapłaci za nią niemal 72 tys. zł.