Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś do następnej klasy nie zdawali słabi uczniowie,a za PiS-u zostawiają na drugi rok do powtórki nawet PRYMUSÓW.Czyżby nikt  nie miałby być mądrzejszy od JEGO WYSOKOŚCI PREZESA??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nas czeka???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nas czeka???????
Która Korea Północna czy Południowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która Korea Północna czy Południowa?
Ta od bomby WODOROWEJ i tego ostrzyżonego ''KARAKANA'' i tej pani z TV w rożowym co meczy ją'' ORGAZM''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z 3-latkami(nie mówiąc o 2,5-latkach) dla których zabraknie miejsc w przedszkolach? O tym PiS nie pomyślał- ciemnogród;-) polityka prorodzinna-kpina, brak słów-kto ich wybrał-brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z 3-latkami(nie mówiąc o 2,5-latkach) dla których zabraknie miejsc w przedszkolach? O tym PiS nie pomyślał- ciemnogród;-) polityka prorodzinna-kpina, brak słów-kto ich wybrał-brak słów
TO WINA ''samorządów''!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja jako nauczyciel się bardzo cieszę z tej nowej ustawy dla 6-cio latka. Byłam w szoku jak w tym roku przyszło mi uczyć pierwszaków zajęć komputerowych a one nawet jednej literki we wrześniu nie znały!!! Szok. Wcześniej w tzw "zerówce" przecież uczyło się czytać, pisać i liczyć. Więc proszę nie chrzanić głupot, że przez to cofamy edukację. Cofnięciem było wprowadzenie sześciolatków do pierwszej klasy! Czy ktoś porównywał podręczniki??? Pracując przez 7 lat w szkole zmieniły się 3 razy podstawy, 3 razy dostosowywano podręczniki aby przygotować je dla młodszych dzieci. A jak to się zmieniało? Zmniejszaniem treści nauczania. W klasie 4 na lekcji matematyki po reformie wcześniejszego rządu dopiero wprowadzamy pisemne działania czy ułamki a jak zaczynałam pracę było to już w 3 klasie! Ja rozumiem, że są młodsze dzieci i trzeba dostosować materiał, więc to normalna rzecz ale sumą suma-rum na studia pójdą nie przygotowani maturzyści... Ja kończąc LO znałam pochodne i granice bez których na technicznych studiach ani róż a dzisiejsi licealiści nie wiedzą co to jest..." olaboga kobieto, ogarnij się i wróć na studia, a nie uczyć dzieci, bo ANI RÓŻ nie masz do tego prawa, z taką ortografią! nie psuj opinii nauczycielom wykształconym rzetelnie i rozgarniętym   Jestes nauczycielka i bzdury piszesz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posła Viola do pseckola,a nie to była Jola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako nauczyciel się bardzo cieszę z tej nowej ustawy dla 6-cio latka. Byłam w szoku jak w tym roku przyszło mi uczyć pierwszaków zajęć komputerowych a one nawet jednej literki we wrześniu nie znały!!! Szok. Wcześniej w tzw "zerówce" przecież uczyło się czytać, pisać i liczyć. Więc proszę nie chrzanić głupot, że przez to cofamy edukację. Cofnięciem było wprowadzenie sześciolatków do pierwszej klasy! Czy ktoś porównywał podręczniki??? Pracując przez 7 lat w szkole zmieniły się 3 razy podstawy, 3 razy dostosowywano podręczniki aby przygotować je dla młodszych dzieci. A jak to się zmieniało? Zmniejszaniem treści nauczania. W klasie 4 na lekcji matematyki po reformie wcześniejszego rządu dopiero wprowadzamy pisemne działania czy ułamki a jak zaczynałam pracę było to już w 3 klasie! Ja rozumiem, że są młodsze dzieci i trzeba dostosować materiał, więc to normalna rzecz ale sumą suma-rum na studia pójdą nie przygotowani maturzyści... Ja kończąc LO znałam pochodne i granice bez których na technicznych studiach ani róż a dzisiejsi licealiści nie wiedzą co to jest...
Szanowna pani od różu! Jest pani przykładem klęski edukacji. Teraz takie "łuczą" i na forach się wymądrzają.  "ani rusz" - nie ma mowy http://sjp.pl/ani+rusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posła Viola do pseckola,a nie to była Jola.
Bo Jola zapomniała palasola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako nauczyciel się bardzo cieszę z tej nowej ustawy dla 6-cio latka. Byłam w szoku jak w tym roku przyszło mi uczyć pierwszaków zajęć komputerowych a one nawet jednej literki we wrześniu nie znały!!! Szok. Wcześniej w tzw "zerówce" przecież uczyło się czytać, pisać i liczyć. Więc proszę nie chrzanić głupot, że przez to cofamy edukację. Cofnięciem było wprowadzenie sześciolatków do pierwszej klasy! Czy ktoś porównywał podręczniki??? Pracując przez 7 lat w szkole zmieniły się 3 razy podstawy, 3 razy dostosowywano podręczniki aby przygotować je dla młodszych dzieci. A jak to się zmieniało? Zmniejszaniem treści nauczania. W klasie 4 na lekcji matematyki po reformie wcześniejszego rządu dopiero wprowadzamy pisemne działania czy ułamki a jak zaczynałam pracę było to już w 3 klasie! Ja rozumiem, że są młodsze dzieci i trzeba dostosować materiał, więc to normalna rzecz ale sumą suma-rum na studia pójdą nie przygotowani maturzyści... Ja kończąc LO znałam pochodne i granice bez których na technicznych studiach ani róż a dzisiejsi licealiści nie wiedzą co to jest...
Najtragiczniejsze jest to, że tacy niedouczeni, nie potrafiący pisać po polsku ludzie pracują w szkołach z dziećmi. Zapewniam panią, że większość dzisiejszych, rzeczywiście dość słabo wyedukowanych maturzystów, nie robi tak skandalicznych błędów.  Proponuję kupić słownik poprawnej polszczyzny na początek i zwolnić się z pracy w szkole, aby nie było jak w znanym przysłowiu ("Uczył Marcin Marcina....")Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak za rok może dwa odczujemy te super pomysły na własnym karku i portfelu. 1.Podatek bankowy - zapłaci naród MY WSZYSCY 2 Podatek handlowy - zapłaci naród MY WSZYSCY 3.Wzrost ubezpieczeń - zapłaci naród MY WSZYSCY 4.Do 500+ dopłacimy MY WSZYSCY 5.Do rosnącej ilości urzędasów zapłacimy MY WSZYSCY 6.Do Ojca Rydzyka zapłacimy MY WSZYSCY -Co z rosnącą ceną walut -za to też zapłacimy Odczujemy to po czasie na razie to króluje POWYBORCZA PROPAGANDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako nauczyciel się bardzo cieszę z tej nowej ustawy dla 6-cio latka. Byłam w szoku jak w tym roku przyszło mi uczyć pierwszaków zajęć komputerowych a one nawet jednej literki we wrześniu nie znały!!! Szok. Wcześniej w tzw "zerówce" przecież uczyło się czytać, pisać i liczyć. Więc proszę nie chrzanić głupot, że przez to cofamy edukację. Cofnięciem było wprowadzenie sześciolatków do pierwszej klasy! Czy ktoś porównywał podręczniki??? Pracując przez 7 lat w szkole zmieniły się 3 razy podstawy, 3 razy dostosowywano podręczniki aby przygotować je dla młodszych dzieci. A jak to się zmieniało? Zmniejszaniem treści nauczania. W klasie 4 na lekcji matematyki po reformie wcześniejszego rządu dopiero wprowadzamy pisemne działania czy ułamki a jak zaczynałam pracę było to już w 3 klasie! Ja rozumiem, że są młodsze dzieci i trzeba dostosować materiał, więc to normalna rzecz ale sumą suma-rum na studia pójdą nie przygotowani maturzyści... Ja kończąc LO znałam pochodne i granice bez których na technicznych studiach ani róż a dzisiejsi licealiści nie wiedzą co to jest...
"sumą suma -rum"........no kuwa proszem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...