Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie płacić, a takim pismem można sobie podetrzeć tylną dolną część ciała... Próba wyłudzenia a co najlepsze ludzie się boją i płacą - w tym kraju jedynym podmiotem, który może ściągnąć z nas pieniądze jest komornik z sądowym nakazem w ręku...   Wyluzujcie majtki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Pobieraczek w nowej odsłonie. Szok bierze, że się organa ściagania z tym ociągają i to tyle lat. Drugie Amber Gold, tyle, że na mniejszą skalę. Ktoś, kto zapłaci, będzie takim samym idiotą jak ci, co wsadzili pieniadze do AG. Nikomu nie zabraniam, ale lepiej oddać te 100 zł na dzieci lub nawet pijakowi na tanie wino, lepsza inwestycja. Nabijanie kabzy oszustom to moralne przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identycznie było z Pobieraczkiem, straszyli grozili - naiwni płacili - nikogo do sądu nie podali, a w końcu UOKiK wziął ich za ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem jak można być takim kretynem żeby w ogóle rejestrować się na takim portalu gdzie proszą o twoje dane osobowe, ba co lepsze jeszcze podać im je prawdziwe?? Przecież są różne fora warezowe, torrenty i wiele innych, gdzie do rejestracji potrzebny nam jest tylko adres email a później ściągamy ile można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam coś podobnego ponad 2 lata temu p, tylko podałam nieprawdziwe dane i przysyłali mi wezwania na maila. Ze 2 msce straszyli pismami, od ponad 2 lat cisza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A radzę zapłacić. Jak ktos się zarejestrował podając email i cos pobrał czyli osiągnał korzyść, Przy rejestracji można było podać fikcyjne dane ale czy przy rejestracji emaila tęz podaliście fikcyjne dane ? Można sądownie dojść. Jeśli firma by to zrobiła porządnie czyli rejestrację  i regulaminy i nie ukrywała drobnym druczkiem nic to takich naiwnych mozna i z dobytkiem zlicytować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redachcjo. List o którym piszecie NIE JEST przedsądowym wezwaniem do zapłaty a co najwyżej "przedsądowym wezwaniem do zapłaty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobieraczek i plikostrada to ten sam oszust 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez dostalam takie pismo na maila. Jak rozwiazac problem??. Usunelam maila i po sprawie nikt nie przyslala mi nigdy listu na adres domowy z wezwaniem do zaplaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam takie pismo do zapłaty na adres domowy i oczywiście go nie zapłaciłam i w końcu jest cisza już od jakiś 3 miesięcy. NIE PŁAĆCIE TYM OSZUSTOM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze oni biora numer IP i wszystko o tbie wiedzi e-mail nic na to nie poradzi wiem bo mi przyszlo do zaplaty prawie 1000 zl plus koszta sadowne na ktorych nawet nie bylem i nie maialem zadnych zawiadomień !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarejestrowałem sie w marcu i nie pamiętam czy cos pobrałem wydaje mi sie ze nie dostałem 2 zawiadomienia na maila i teraz dostałem OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY  co zrobic ? mam 16 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też dostała wezwanie na maila, tyle, że nie pobrałam żadnego pilku co najlepsze, bo nie dało się tego zrobić, więc co? U nich jest jako pobrany a u mnie jego brak, śmieszne....Nie płacę, mam ich gdzieś, oszuści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wczoraj przyszło mi pismo od tego serwisu plikostrada ze mam zaplacic w ciagu 3 dni kwote cos 113 zł a jak nie kwota ,moze urosnąc do nawet 300 -400 zł a nawet moga mi sprawe wytoczyc pomóżcie co mam z tym zrobić czy mam zapłacić ??? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostalam dzisiaj takie pismo mam zaplacic 200 zl i tyle i odezwali sie do mnie po ponad roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja ich pier...ole nie dam złodzieją ani grosza mi przychodzi od 2 lat jakieś wezwanie a ja na te gówna nie zwracam uwagi i odrazu to usówam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ttv.pl/aktual...tal,129750.html     witam polecam obejrzeć materiał telewizji ttv odnośnie plikostrady .  ja równierz dałam się nabrać - ale na szczęście nie zapłaciłam im ani grosza i nie zamierzam płacić . zgłaszajcie się do UOKIK i na Policję . W nas siła może uda nam sie zidentyfikować oszustów.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jest faktycznie nie płacić, ponieważ istnieje duża szansa, ze firma nam wówczas odpuści, jeśli jednak nie może warto zatrudnić prawnika? ALbo chociaż się skonsultować - http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dla-ciebie jeśli już sprawa trafi do sądu, to nie zaniedbujcie jej, takie firmy tylko na to czekają by kogoś wystraszyć i by ten ktoś sobie odpuścił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...