Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Utworzony przez krismiszcz, 27 listopada 2010 r. o 12:40 Powrót do artykułu
fwihroi napisał:
do xxx: no napewno jechała do Lublina na zakupy po całonocnej imprezie hehe tylko po co se wzieła pijanego kierowce?
ale boli cie to że sobie wzieła kierowce a może ci szkoda ze nie ciebie jej sprawa co robiła ale jak by to było sensacja musi byś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebi napisał:
ale boli cie to że sobie wzieła kierowce a może ci szkoda ze nie ciebie jej sprawa co robiła ale jak by to było sensacja musi byś
dawajcie link na foty z wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci miały wszystko ale kosztem innych dzieci niestety...Biznes jest biznes kochani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
może i nie maja sprawa ale ja nie daje przykładu dzieciom że włócze sie gdzieś z gówniarzem i przede wszystkim nie zajmuje sie handlem narkotykami
tak handel narkotykami ?? no patrz a ja słyszałem ze twoja matka daje dupy wlasnie za to! wiec musisz byc dobrze poinformowany/a na taki temat zapytaj mamusi jak to smaczy? a moze i ty wiesz to sie pochwal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda napisał:
może i nie maja sprawa ale ja nie daje przykładu dzieciom że włócze sie gdzieś z gówniarzem i przede wszystkim nie zajmuje sie handlem narkotykami
TY MOZE I NIE DAJESZ TAKIEGO PRZYKLADU SWOIM DZIECIOM ALE TWOJA MATKA DALA TOBIE I TEZ WŁOCZYŁA SIE Z GOWNIARZAMI TYLKO NIE SPACEROWALA Z NIMI PO NOCACH TYLKO MIALA LEPSZE ZAJECIE!! TAK ZE PILNUJ SWOICH BRUDOW BESZCZELNIAKU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heaven...filozuje napisał:
Piszac "Moze szybko na was spasc podobne nieszczescie i tego wam..." mialem na mysli "...nie życzę". Wlaśnie tak wygląda interpretacja faktow i wiarygodnosc tego typu for internetowych. Uzytkownik 'zalosny jestes' wiedzial co mam na mysli gdy stawiajalem wielokropek? Jezeli tu chodzi tylko o normalnosc to tu tego najbardziej brakuje. Tu chodzi o to, ze co niektorzy maja pozywke i kozystajac z tego, uzadzaja sobie folwark wiedzac, ze nie poniasa konsekwencji po swoich wypowiedziach.
Przepraszam myślałem ,że masz na mysli życzę sorki wielkie naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluję do administratora zamknięcie tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
posłuchaj każdy ma jakiś odskok widocznie ten był nieudany i zakońcył sie tragedią ty też kiedyś mozesz tak skończyć nie jesteś napewno ideałem nawet ksiądz na prostej może sie rozpierd***********olić
nie jestem ideałem ale twierdze iż Matka 5 letniego dziecka nie powinna pić tylko siedzieć w domu i mu tu każdy przyzna racja szkoda Iwony bardzo szkoda mi jej ale pamiętajmy ludzie na zawsze masz dziecko w domu siedz z dzieckiem i jak ktoś napisze zajmij się sobą po co sie w ich zycie wtrącasz no widocznie jakby się ktos wczesniej wtrącił i jakby nie piła to by się tak nie stało salutooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja:) prawie jak bite o psite
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem ideałem napisał:
nie jestem ideałem ale twierdze iż Matka 5 letniego dziecka nie powinna pić tylko siedzieć w domu i mu tu każdy przyzna racja szkoda Iwony bardzo szkoda mi jej ale pamiętajmy ludzie na zawsze masz dziecko w domu siedz z dzieckiem i jak ktoś napisze zajmij się sobą po co sie w ich zycie wtrącasz no widocznie jakby się ktos wczesniej wtrącił i jakby nie piła to by się tak nie stało salutooooooo
W końcu coś sensownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
W końcu coś sensownego.
sensowne to jest wasze sranie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
458746738 napisał:
sensowne to jest wasze sranie!!!!!!!!!!!
zasrane to tylko i wyłącznie jest tutaj twoje płytkie myślenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
458746738 napisał:
sensowne to jest wasze sranie!!!!!!!!!!!
A u ciebie nawet sranie nie ma sensu pustaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
A u ciebie nawet sranie nie ma sensu pustaku.
żałosny/a jesteś co tez byś pił/a jakbyś miała w domu 5 letnie dziecko ? zastanów się żałosny człowieku i rusz tym pustym łbem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
żałosny/a jesteś co tez byś pił/a jakbyś miała w domu 5 letnie dziecko ? zastanów się żałosny człowieku i rusz tym pustym łbem
ty rusz tym pustym łbem czy to jest miejsce na wyciaganie takich brudow!! to jest FORUM O WYPADKU a nie o wyciaganiu brudow rodziny i zastanowcie sie ludzie!! pomysl ze to tobie by sie stalo i ze na takim SZMATLAWCU by ktos wyciagal takie brudy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
żałosny/a jesteś co tez byś pił/a jakbyś miała w domu 5 letnie dziecko ? zastanów się żałosny człowieku i rusz tym pustym łbem
pomysl ze to ciebie by spotkalo!!! czy to jest czas i miejsce na takie komentarze zastanowcie sie!!! Iwona walczy z zyciem a wy takie komentarze piszecie co niektórzy!! dla mnie to jest jedne wielkie kurestwo ze czlowiek moze byc tak wyzuty ze wszystkiego zeby wyciagac brudy rodziny!!! jak ktos wie o pewnych sytuacjach itp. to powinien trzymac to dla siebie a nie na takim szmatlawcu wypisywac takie rzeczy!! zastanowcie sie!! i postawcie sie na miejscu rodziny czy jest to przyjemnoscia wejsc na takie forum i czytac takie teksty!!! wsadzcie sobie je w du******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsjfgsjdfgys napisał:
ty rusz tym pustym łbem czy to jest miejsce na wyciaganie takich brudow!! to jest FORUM O WYPADKU a nie o wyciaganiu brudow rodziny i zastanowcie sie ludzie!! pomysl ze to tobie by sie stalo i ze na takim SZMATLAWCU by ktos wyciagal takie brudy!!!
popier***e ncu jeb any kto wsiada do auta pijany tez zes pewnie zes jezdzil po pijaku idioto ty !!!!!! po alkoholu do samochodu idz se wsadz ten pusty leb w dzwi i walnij z 5 razy i zastanow sie ... male dziecko i alkohol ?? zastanow sie popaprancu ty jeden to nie chodzi o bródy to chodzi o alkohol rozumiesz pacanie jeden ? ALKOHOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL WBIJ SOBIE TO DO LBA ROZUMIESZ MALE DZIECKO ALKOHOLLL 5 LAT ROZUMIESZ ?? PUSTY LBIE... Boze co za ludzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie wkur***** napisał:
popier***e ncu jeb any kto wsiada do auta pijany tez zes pewnie zes jezdzil po pijaku idioto ty !!!!!! po alkoholu do samochodu idz se wsadz ten pusty leb w dzwi i walnij z 5 razy i zastanow sie ... male dziecko i alkohol ?? zastanow sie popaprancu ty jeden to nie chodzi o bródy to chodzi o alkohol rozumiesz pacanie jeden ? ALKOHOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL WBIJ SOBIE TO DO LBA ROZUMIESZ MALE DZIECKO ALKOHOLLL 5 LAT ROZUMIESZ ?? PUSTY LBIE... Boze co za ludzie ...
a jakby twoje dziecko szlo tam przez ulice i by w niego trafilo ???? zastanow sie co alkohol robi z ludzi !!!! a nie pieprzysz ,ze to ich sprawa gowno prawda moja tez , jakby moje dziecko tam szlo zastanow sie jeden z drugim tu chodzi o bezpieczenstwo naszych dzieci tak ,że
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie wkur***** napisał:
popier***e ncu jeb any kto wsiada do auta pijany tez zes pewnie zes jezdzil po pijaku idioto ty !!!!!! po alkoholu do samochodu idz se wsadz ten pusty leb w dzwi i walnij z 5 razy i zastanow sie ... male dziecko i alkohol ?? zastanow sie popaprancu ty jeden to nie chodzi o bródy to chodzi o alkohol rozumiesz pacanie jeden ? ALKOHOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL WBIJ SOBIE TO DO LBA ROZUMIESZ MALE DZIECKO ALKOHOLLL 5 LAT ROZUMIESZ ?? PUSTY LBIE... Boze co za ludzie ...
od czasu do czasu to i ksiedzu wolno!!! a was tutaj wszystkich nie powinno to interesowac to jest tylko indywidualna jej sprawa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dufglduwgi napisał:
od czasu do czasu to i ksiedzu wolno!!! a was tutaj wszystkich nie powinno to interesowac to jest tylko indywidualna jej sprawa!!
piła od czasu do czasu tak jak ksiądz żyje w celibacie.Proszę cie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...