Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2010 r.
11:01
Edytuj ten wpis

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Autor: Zdjęcie autora pp
0 134 A A

O zgubnych skutkach porannej gołoledzi przekonał się kierowca volkswagena golfa. Dziś rano, około godziny 8, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Płowizna, gmina Głusk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pasażerowie golfa zostali odwiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niestety wielu kierowców nie dostosowało prędkości jazdy do porannych przymrozków. W Lublinie od rana doszło do kilkunastu stłuczek.

Komentarze 134

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 o 17:09
0
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg.html
http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg.html
http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg.html
Avatar
Przejezdny / 5 lutego 2011 o 17:05
0
[img]http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg[/img]
Avatar
michał / 4 lutego 2011 o 01:27
0
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach...

Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD!

Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże...

ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę...


To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył..

Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy


Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I


Pozdrawiam
Ośka
[/quote]

najbardziej wiarygodne
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym ... rozwiń
Avatar
iii / 19 grudnia 2010 o 16:14
0
[quote name='ona' timestamp='1292749616' post='408093']
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.



ty jesteś chyba nie tak głupia jak bezmyślna :)skoro baba ponad 40letnia nie ma rozumu to ma go mieć 20 kilku letni chłopak?Chyba wszyscy znają właściwą odpowiedz.
Avatar
ona / 19 grudnia 2010 o 10:06
0
[quote name='iii' timestamp='1292259180' post='404725']
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
[/quote]
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.
Avatar
iii / 13 grudnia 2010 o 17:53
0
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Avatar
ona / 13 grudnia 2010 o 09:48
0
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A teraz rozpisywać się na forum !!!!! MOŻE LEPIEJ JEST REAGOWAĆ ZA W CZASU NIŻ PO !!!!!!!!!!!!!
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A te... rozwiń
Avatar
iii / 11 grudnia 2010 o 23:22
0
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 o 17:49
0
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
nie piles wypij
Avatar
jaa19 / 11 grudnia 2010 o 17:33
0
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
[/quote]
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców t... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 o 17:09
0
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg.html
http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg.html
http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg.html
Avatar
Przejezdny / 5 lutego 2011 o 17:05
0
[img]http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg[/img]
Avatar
michał / 4 lutego 2011 o 01:27
0
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach...

Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD!

Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże...

ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę...


To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył..

Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy


Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I


Pozdrawiam
Ośka
[/quote]

najbardziej wiarygodne
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym ... rozwiń
Avatar
iii / 19 grudnia 2010 o 16:14
0
[quote name='ona' timestamp='1292749616' post='408093']
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.



ty jesteś chyba nie tak głupia jak bezmyślna :)skoro baba ponad 40letnia nie ma rozumu to ma go mieć 20 kilku letni chłopak?Chyba wszyscy znają właściwą odpowiedz.
Avatar
ona / 19 grudnia 2010 o 10:06
0
[quote name='iii' timestamp='1292259180' post='404725']
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
[/quote]
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.
Avatar
iii / 13 grudnia 2010 o 17:53
0
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Avatar
ona / 13 grudnia 2010 o 09:48
0
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A teraz rozpisywać się na forum !!!!! MOŻE LEPIEJ JEST REAGOWAĆ ZA W CZASU NIŻ PO !!!!!!!!!!!!!
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A te... rozwiń
Avatar
iii / 11 grudnia 2010 o 23:22
0
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 o 17:49
0
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
nie piles wypij
Avatar
jaa19 / 11 grudnia 2010 o 17:33
0
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
[/quote]
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 134

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cierpliwość się wyczerpała. Speed Car Motor Lublin zakończył współpracę z portalem tubilety.pl

Cierpliwość się wyczerpała. Speed Car Motor Lublin zakończył współpracę z portalem tubilety.pl 0 0

Speed Car Motor Lublin zakończył współpracę z portalem pośredniczącym w sprzedaży wejściówek na mecze – tubilety.pl. Po raz trzeci z rzędu serwery nie wytrzymały naporu zainteresowanych kibiców.

Ulewa zmyła asfalt. Droga nieprzejezdna [zdjęcia]
galeria

Ulewa zmyła asfalt. Droga nieprzejezdna [zdjęcia] 0 1

Osunął się fragment drogi gminnej pomiędzy miejscowością Góry Kolonia, a Gutanowem.

Mieszkańcy walczą ze skutkami przejścia trąby powietrznej. Wiadomo, kiedy otrzymają pomoc
zdjęca, wideo
galeria
film

Mieszkańcy walczą ze skutkami przejścia trąby powietrznej. Wiadomo, kiedy otrzymają pomoc 1 3

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek zapowiedział, że do osób poszkodowanych przez trąbę powietrzną, która we wtorek przeszła przez podlubelskie wsie, już w tym tygodniu trafi pomoc. Rodziny dotknięte przez kataklizm cały czas pracują i usuwają skutki żywiołu.

Valentina Blażević i Joanna Gadzina na celowniku MKS Perła

Valentina Blażević i Joanna Gadzina na celowniku MKS Perła 0 2

Sezon jeszcze się nie skończył, ale w klubie już myślą o nadchodzących rozgrywkach. Na liście potencjalnych wzmocnień najczęściej pojawiają się nazwiska Valentiny Blażević i Joanny Gadziny

Strażnicy miejscy testują samochód elektryczny

Strażnicy miejscy testują samochód elektryczny 0 3

Jeszcze kilka dni potrwają testy elektrycznego samochodu prowadzone przez lubelską Straż Miejską

MZK Biała Podlaska ze stratą finansową. Czy podrożeją bilety?

MZK Biała Podlaska ze stratą finansową. Czy podrożeją bilety? 1 8

Czy w Białej Podlaskiej wzrosną ceny biletów komunikacji miejskiej? Taką ewentualność sugeruje Krzysztof Trochimiuk, nowy prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Tymczasem prezydent miasta w swojej kampanii wyborczej obiecywał darmowe bilety dla uczniów.

Wraca letni klub Plener w Lublinie. Impreza na otwarcie sezonu
24 maja 2019, 19:00

Wraca letni klub Plener w Lublinie. Impreza na otwarcie sezonu 0 0

Lato za pasem, więc na rozrywkową mapę Lublina wraca jedno z najciekawszych miejsc - letni klub Plener, działający na granicy Targów Lublin i Parku Ludowego. Już 24 maja o godz. 20 imprezowa inauguracja sezonu. O dobrą zabawę zadbają: Flirtini crew oraz Rosalie. & Gverilla.

Rewitalizacja czyli wycinka totalna. 58 drzew pod topór  [zdjęcia]
galeria

Rewitalizacja czyli wycinka totalna. 58 drzew pod topór [zdjęcia] 2 10

W środę rano w centrum Parczewa pojawili się robotnicy. Wokół pl. Wolności stanęło ogrodzenie. Okoliczni mieszkańcy boją się, że wkrótce zza blaszanego ogrodzenia zacznie dochodzić ryk pił

Srebro Jakuba Kalinowskiego z SKKB Politechniki, AMP w kickboxingu znowu w Lublinie

Srebro Jakuba Kalinowskiego z SKKB Politechniki, AMP w kickboxingu znowu w Lublinie 0 0

Zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski zdobył srebrny medal podczas zawodów Pucharu Świata Kickboxing, które zostały rozegrane na Węgrzech.

Burze z deszczem i silnym wiatrem jeszcze dziś w woj. lubelskim. Nowe ostrzeżenie pogodowe
galeria
film

Burze z deszczem i silnym wiatrem jeszcze dziś w woj. lubelskim. Nowe ostrzeżenie pogodowe 20 0

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o intensywnych opadach deszczu z burzami.

"Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy". Książka i płyta doceniona

"Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy". Książka i płyta doceniona 0 0

Książka i płyta muzyczna „Łuhom, łuhom ponad Buhom. Muzyka tradycyjna Polesia Lubelskiego i jej wykonawcy” wydana przez lubelskie Towarzystwo dla Natury i Człowieka otrzymała I nagrodę w konkursie Fonogram Źródeł organizowanym przez Program II Polskiego Radia.

Wielki pech Arkadiusza Maksymiuka z Wisły Puławy

Wielki pech Arkadiusza Maksymiuka z Wisły Puławy 0 0

Wisła Puławy do końca sezonu będzie musiała radzić sobie bez podstawowego pomocnika. W sobotnim meczu z Avią Świdnik Arkadiusz Maksymiuk złamał nogę. W ostatnich tygodniach los nie oszczędzał 26-latka

Pomoc finansowa dla ofiar trąby powietrznej. Wiadomo, ile dostaną mieszkańcy
film

Pomoc finansowa dla ofiar trąby powietrznej. Wiadomo, ile dostaną mieszkańcy 2 5

Pieniądze z budżetu wojewody otrzymają poszkodowani w wyniku wtorkowej trąby powietrznej, która przeszła przez gminę Wojciechów koło Lublina

10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Zamościu
24 maja 2019, 19:30

10. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Zamościu 0 0

W dniach 24-30 maja w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zorganizowana zostanie jubileuszowa, 10. edycja Przeglądu Nowego Kina Francuskiego. W programie najciekawsze francuskie produkcje ostatnich lat.

Puławy: Będą miejskie pieniądze na powiatową służbę zdrowia, ale nie w budżecie obywatelskim

Puławy: Będą miejskie pieniądze na powiatową służbę zdrowia, ale nie w budżecie obywatelskim 13 19

Rysuje się kompromis w sprawie dotowania przez miasto jednostek służby zdrowia, za które odpowiada powiat. SP ZOZ może liczyć na stałą pomoc finansową. Inwestycje zdrowotne nie wrócą jednak do budżetu obywatelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!