Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2010 r.
11:01
Edytuj ten wpis

Płowizna: Golf zatrzymał się na drzewie

Autor: Zdjęcie autora pp
0 134 A A

O zgubnych skutkach porannej gołoledzi przekonał się kierowca volkswagena golfa. Dziś rano, około godziny 8, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Płowizna, gmina Głusk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pasażerowie golfa zostali odwiezieni do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niestety wielu kierowców nie dostosowało prędkości jazdy do porannych przymrozków. W Lublinie od rana doszło do kilkunastu stłuczek.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 134

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 r. o 17:09
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg.html
http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg.html
http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg.html
Avatar
Przejezdny / 5 lutego 2011 r. o 17:05
[img]http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg[/img]
Avatar
michał / 4 lutego 2011 r. o 01:27
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach...

Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD!

Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże...

ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę...


To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył..

Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy


Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I


Pozdrawiam
Ośka
[/quote]

najbardziej wiarygodne
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym ... rozwiń
Avatar
iii / 19 grudnia 2010 r. o 16:14
[quote name='ona' timestamp='1292749616' post='408093']
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.



ty jesteś chyba nie tak głupia jak bezmyślna :)skoro baba ponad 40letnia nie ma rozumu to ma go mieć 20 kilku letni chłopak?Chyba wszyscy znają właściwą odpowiedz.
Avatar
ona / 19 grudnia 2010 r. o 10:06
[quote name='iii' timestamp='1292259180' post='404725']
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
[/quote]
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.
Avatar
iii / 13 grudnia 2010 r. o 17:53
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Avatar
ona / 13 grudnia 2010 r. o 09:48
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A teraz rozpisywać się na forum !!!!! MOŻE LEPIEJ JEST REAGOWAĆ ZA W CZASU NIŻ PO !!!!!!!!!!!!!
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A te... rozwiń
Avatar
iii / 11 grudnia 2010 r. o 23:22
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 r. o 17:49
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
nie piles wypij
Avatar
jaa19 / 11 grudnia 2010 r. o 17:33
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
[/quote]
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców t... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2011 r. o 17:09
http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg.html
http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg.html
http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg.html
Avatar
Przejezdny / 5 lutego 2011 r. o 17:05
[img]http://zapodaj.net/47b27405cdfb.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/841fc76b3bb2.jpg[/img]
[img]http://zapodaj.net/5e7f9c97e60b.jpg[/img]
Avatar
michał / 4 lutego 2011 r. o 01:27
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym zajmowała się Pani Iwona, wiadomo też czym zajmował się jej mąż i proszę mi za przeproszeniem nie pieprzyć głupot jacy byli wielcy - prawda jest że nie jedna matka płakała, płacze i płakać będzie po śladach ich działalności, który to ślad jeszcze przez wiele lat będzie się ciągnął w wielu rodzinach i ich dzieciach...

Po śmierci męża Pani I bardzo się zmieniła.. widać było jak dużo schudła, nowa fryzura, solarium... poczuła wolność, częste zabawy, zadawanie się z mężczyznami którzy mogli by być jej synami... Tak nie zachowuje się matka 3 dzieci w tym jednego kilku letniego! WSTYD!

Jechali sobie do Lublina po andrzejkach w Karczmie, jechali we 3? to dlaczego Pan Mateusz nie może powiedzieć kto jechał? mowę odjęło.? ... nie... po prostu wszyscy wiedzą , że on kierował, wszyscy wiedzą że nie miał do tego uprawnień, wszyscy wiedzą , żę jechał pod wpływem alkoholu i wszyscy wiedzą że już taki poważny wypadek z którego ledwo co wykaraskało się 2 chłopaków - SPOWODOWAŁ - ale oczywiście bogata rodzinka wyciągneła z bagna syna/wnuczka... dlaczego bajka o 3 ososbie? ano żeby zgonić na kogoś że niby prowadził... gdyż Panu M grozi recydywa - pójdzie siedzieć na 100% i nawet rodzinka w tym wypadku już mu nie pomoże...

ludzie widzicie jakie obrażenia doznała Pani I i jakie obrażenia doznał Pan M - czy możliwe aby osoba 3 wyszła z wypadku bez szwanku i jeszcze uciekła? haha zabawne... tym bardziej że Pan M nie jest w stanie powiedzieć kto jeszcze z nimi niby jechał... czyżby zapomniał imienia? a może jeszcze nie zdążył znaleźć jakiegoś idioty któemu zapłaci słone pieniądze by wziął winę niby na siebie i aby powiedział policji ze niby on kierował ale był w szoku i uciekł.. ? mam nadzieję że policja nie da się nabrać na tą bajeczkę...


To co napisałam wyżej - to jest prawda i to są fakty a nie wasze je***e pieprzenie by zakryć to jaką naprawdę osobą jest PAni I i PAn M ... miałam się nie udzielać ale nie mogę wytrzymać patrząc na takie brednie które wypisujecie.. ahh jacy oni dobrzy byli ile ludziom pomogli ohh ahh ehh do rany przyłóż .. prawdą jest tylko to = że przez ich działanie wiele rodzin się zgnoiło i wielu synów/córek zostało zatraconych... ale Bóg widzi... czuwa... zauważcie że najczęściej nieszczęscia spotykają tych mniej dobrych ludzi... ale zaraz zaraz- to nie jest wina Boga! On tylko mniej nad takimi "ludzmi" czuwa... każdy ma to na co zasłużył..

Szkoda mi ich bo patrzeć nie patrzeć... to też ludzie... ale człowiek a człowiek to też dwie różne rzeczy


Proszę- teraz czekam na zjechanie mojej osoby i na kolejne posty broniące bardzo dobrą kobietę PAnią I


Pozdrawiam
Ośka
[/quote]

najbardziej wiarygodne
[quote name='Osienka' timestamp='1291304987' post='397485']
Tak wszyscy jesteście nie winni, wszyscy jesteście poprawnymi Polakami bez wad , wszyscy wielcy prokuratorzy i znawcy.. rzygać mi się chce jak patrzę na te brednie , na te zbędne obrony i najerzdzanie na ludzi, którzy piszą tu prawdę..

Po raz kolejny sprawdza się powiedzenie- " prawda w oczy kole.." ale niestety... taka właśnie ona jest i wszyscy mieszkańcy Opola znają tą ów wymienioną "prawdę"

Wiadomo czym ... rozwiń
Avatar
iii / 19 grudnia 2010 r. o 16:14
[quote name='ona' timestamp='1292749616' post='408093']
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.



ty jesteś chyba nie tak głupia jak bezmyślna :)skoro baba ponad 40letnia nie ma rozumu to ma go mieć 20 kilku letni chłopak?Chyba wszyscy znają właściwą odpowiedz.
Avatar
ona / 19 grudnia 2010 r. o 10:06
[quote name='iii' timestamp='1292259180' post='404725']
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
[/quote]
Nie powstrzymali bo po co? Jedno z głupszych pytań jakie czytałam.A on nie ma własnego rozumu.
Avatar
iii / 13 grudnia 2010 r. o 17:53
Nie widziałem nie byłem ale wiem od tych co byli.Nie powstrzymali bo po co?Jest mi go szkoda i już.
Avatar
ona / 13 grudnia 2010 r. o 09:48
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A teraz rozpisywać się na forum !!!!! MOŻE LEPIEJ JEST REAGOWAĆ ZA W CZASU NIŻ PO !!!!!!!!!!!!!
[quote name='iii' timestamp='1292106179' post='403678']
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
[/quote]
NIC NIE ZROZUMIELIŚCIE Z TEGO CO NAPISAŁAM !!!! SKORO WIESZ ŻE KTOŚ MU KAZAŁ JECHAĆ TO CZEGO GO NIE POWSTRZYMALIŚCIE????? A TERAZ JEST CI GO SZKODA ??? I znowu się powtarza że ktoś coś widział że ktoś przy tym był ale nic nie zareagował.Lepiej stać i być biernym.A te... rozwiń
Avatar
iii / 11 grudnia 2010 r. o 23:22
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
No właśnie ktoś mu kazał jechać... Jest mi go bardzo szkoda będzie miał recydywę jeśli to M. i opinię zepsutą bo woził się nie wiadomo po co ze starą babą.
Avatar
gość / 11 grudnia 2010 r. o 17:49
[quote name='jaa19' timestamp='1292085195' post='403520']
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[/quote]
nie piles wypij
Avatar
jaa19 / 11 grudnia 2010 r. o 17:33
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców tragedii!!!!Może w ten sposób ocalimy czyjeś zdrowie,nasze.Łatwiej jest zapobiegać niż potem rozpisywać się na forum i kopać leżącego.Jeśli zaczniemy większa uwagę zwracać to możemy zapobiec wypadkowi i nie ważne czy to ktoś z rodziny,znajomy czy obcy nam człowiek,nie ważne czy się obrazi ,pogniewa to jest nic z tym że może zapobiegliśmy nieszczęściu!!!!!!!!!! Może po jakimś czasie dotrze to do niego że uratowaliśmy niewinnych ludzi przed jego lekkomyślnością ale też i jego jako niedoszłego sprawcę!!!! Pomyślcie o tym ,dużo tez zależy też od nas samych.Mam nadzieję że pomyślicie o tym.Pozdrawiam.
[/quote]
Dokładnie powinnien być powstrzymany od tego żeby jechał no ale ktoś chciał żeby on pojechał i pojechał ... ;/ tak ,że wina jest i będzie po każdego stronie osoby ,która jechała w tym aucie .. Peace ...
Ps. Piłeś ? nie jedz !
[quote name='ona' timestamp='1292010425' post='403157']
Witam wszystkich forumowiczów! Zamiast wypisywać różne komentarze te prawdziwe jak i te przesadne może bardziej coś pożytecznego.Zwracajmy większa uwagę na kierowców którzy są pod wpływem,powstrzymajmy ich ,prawo jest w tym wypadku po naszej stronie.Na pewno wielu z nas zdarza się widzieć ,przebywać lub uczestniczyć w tego typu sytuacjach że człowiek pije a potem próbuje odjechać samochodem!Jeśli to widzimy powstrzymajmy ich-potencjalnych sprawców t... rozwiń