Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po gwałcie na 12-latce dyrektorka szkoły ma kłopoty

Utworzony przez drv, 24 listopada 2011 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Sprawa jest na tyle kuriozalna, że Urząd Miasta (organ prowadzący szkołę) że musi ciągle zatrudniać –w wydziałach "nauczycieli z powołania" które wiszą wiecznie na garnuszku podatnika jak Ewa Dumkiewicz- Sprawka i jej małżonek niedoszły poseł PiS.Czy nie czas znaleźć sobie jakieś uczciwe zajęcie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest na tyle kuriozalna, że Urząd Miasta (organ prowadzący szkołę) że musi ciągle zatrudniać –w wydziałach "nauczycieli z powołania" które wiszą wiecznie na garnuszku podatnika jak Ewa Dumkiewicz- Sprawka i jej małżonek niedoszły poseł PiS.Czy nie czas znaleźć sobie jakieś uczciwe zajęcie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądząc po tytule ma się nieodparte wrażenie że to dyrektorka szkoły gwałciła 12-latkę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drv napisał:
Sprawa jest na tyle kuriozalna, że Urząd Miasta (organ prowadzący szkołę) że musi ciągle zatrudniać –w wydziałach "nauczycieli z powołania" które wiszą wiecznie na garnuszku podatnika jak Ewa Dumkiewicz- Sprawka i jej małżonek niedoszły poseł PiS.Czy nie czas znaleźć sobie jakieś uczciwe zajęcie???
A co mam piernik do wiatraka? Jako rodzic zetknąłęm się z tym, że nauczyciele nie reagują na fakty znęcania się nad dziećmi, okradanie ich przez innych uczniów, potrafią kłamać w żywe oczy, że wszystko jest w porządku! Proszę podajcie która to szkoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZkoła Podstawowa nr 32 na tetmajera,jako absolwent tej szkoły niech kurator zapyta panią dyrektor czy ma problemy z alkoholem,dlaczego i na jakiej podstawie zatrudniła swojego brata na etacie ktory swego czasu przychodził do pracy pod wpływem alkocholu,dlaczego córka pani dyrektor przeniosła sie z pobliskiej 15stki do szkoły pani dyrektor i dostawała oceny b dobre za nic,ponadto pani wice dyrektor brała łapowki za promocje do nastepnej klasy i organizowała zajecia poza lekcyjne za ktore pobierała pieniadze nie rozliczajac sie z dyrekcja.Wiecej afer w tej szkole moze powiedziec kazdy rocznik,tak wiec p dyrektor ,p Loręc, pIwaszko do dyspozycji prokuratora?.Pozdrowienia do wiezienia rocznik 83,84,85.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamieci majdanka napisał:
SZkoła Podstawowa nr 32 na tetmajera,jako absolwent tej szkoły niech kurator zapyta panią dyrektor czy ma problemy z alkoholem,dlaczego i na jakiej podstawie zatrudniła swojego brata na etacie ktory swego czasu przychodził do pracy pod wpływem alkocholu,dlaczego córka pani dyrektor przeniosła sie z pobliskiej 15stki do szkoły pani dyrektor i dostawała oceny b dobre za nic,ponadto pani wice dyrektor brała łapowki za promocje do nastepnej klasy i organizowała zajecia poza lekcyjne za ktore pobierała pieniadze nie rozliczajac sie z dyrekcja.Wiecej afer w tej szkole moze powiedziec kazdy rocznik,tak wiec p dyrektor ,p Loręc, pIwaszko do dyspozycji prokuratora?.Pozdrowienia do wiezienia rocznik 83,84,85.
Chwalisz się czy żalisz? Jeżeli sypiesz takimi "faktami" a także wymieniasz konkretne nazwiska, to powineneś mieć przynajmniej odwagę i podpisać się. Za takie "rewelacje" ktoś cię może podać do sądu o zniesławienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to 32 podstawówka w lublinie. właśnie dopiero co do niej chodziłam właśnie ja skośczyłam w tym roku:) są takie plotki że ja ojczym ...... tak przynajmiej sa plotki ta szkoła przez ta sprawe sie zmarnuje buuuuuu ale takze dziewczyna moze kłamac ze to starsi zeby nie zdradzic sprawcy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........... napisał:
to 32 podstawówka w lublinie. właśnie dopiero co do niej chodziłam właśnie ja skośczyłam w tym roku:) są takie plotki że ja ojczym ...... tak przynajmiej sa plotki ta szkoła przez ta sprawe sie zmarnuje buuuuuu ale takze dziewczyna moze kłamac ze to starsi zeby nie zdradzic sprawcy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się z tymi oszczerstwami moje dziecko chodziło do tej szkoły i drugie chodzi i szkoła jest napewno ok tak jak i nauczyciele to bzdura pisać takie rzeczy jeśli nie jest sprawa wyjaśniona do końca.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...