Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pobili mnie, gdy w nocy łapałem pokemony". Ma uszkodzony kręgosłup i połamane żebra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2016 r. o 08:52 Powrót do artykułu
Nie chcę być złośliwy ale ta gra w łapanie pokemonów to wyraz idiotyzmu do entej potęgi. Powiem krótko - po h...j to komu? Kiedyś człowiek wsiadł na rower by ruszyć się z domu, wyszedł na pieszą przechadzkę i nie trzeba było łapać wirtualnego gówna w tym celu. Ta cała informatyka ZLASUJE WAM MÓZGI GŁUPIE LUDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale mądrość życiową palnąłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary chłop a w gry dla dzieci gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN ROBERT DOSTAŁ ŁOMOT ZA IDIOTYZM - STARY CHŁOP I GANIA JAKIEŚ POKEMONY - WSKAZANA KONSULTACJA Z NAJBLIŻSZYM PSYCHIATRĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary i głupi a teraz boli ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo *** za 20 gr za artykul o panu robercie :v cooo do chuuuja :d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idea wykorzystania w grze GPS-a jest bardzo fajna i nowoczesna. Już w kilku grach została wykorzystana z powodzeniem (np. Ingress). Pokomenon Go została dobrze oceniona przez dziennikarzy zajmujących się grami komputerowymi (7/10). A że wy cebulaki nie lubicie gier komputerowych i gracie tylko w Tysiąca i w Wojnę to już wasz problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletnie się na tym nie znam, ale powiedzcie mi, kochani, te pokemony to tak dla jaj, no nie? Wiem, że muzułmanów łapiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokemony to bardzo agresywne stworki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pokemony to bardzo agresywne stworki
Tak tak ,one się ukrywają pod innym wcieleniem,a później uderzają jak tego faceta ,juz w latach 70-tych XX w w Emilcinie byli KOSMICI,uważajta ludziska na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedojrzały napisał:
Ludzie narzekający na "niedojrzałość" grających w cokolwiek są smutnymi ludźmi, którzy nie mają żadnego ciekawego hobby i nie mogą zrozumieć, że ktoś może po pracy i w wolnej chwili robić coś innego niż oglądać telewizję :) To jest trochę śmieszne, że w dzisiejszych czasach, gdy gry wideo są często na poziomie holywoodzkich produkcji - i przebijają je często jakością fabuły - nadal traktowane są jak zabaweczki dla dzieci. Akurat nie mówię tu o Pokemon GO, bo to prosta aplikacja, ale to w praktyce alternatywa dla kolekcjonowania znaczków. Co w tym niedojrzałego? Definicja człowieka dojrzałego według niektórych - 8 godzin pracy, a później do domu, obiad, telewizor (ewentualnie książka, to jeszcze można) i spać.
Szkoda mi ludzi, którzy do życia potrzebują aplikacji w telefonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki stary i taki głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawniej grało się w gry komputerowe. Teraz to trudno nazwać grami i zabawą... raczej są to wynalazki, które z grami komputerowymi nie mają nic wspólnego. Dobrze, że nie wymyślili jeszcze do tej aplikacji prawdziwej siekiery podłączanej po bluetooth. Ale co komu może do łba strzelić kto wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu Pana Roberta wstydziłbym się pokazać swoją facjatę w Dzienniku Wschodnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Krok: Napisałeś: "Szkoda mi ludzi, którzy do życia potrzebują aplikacji w telefonie." A mi szkoda ciebie, bo potrzebujesz do życia aplikacji na PC-cie: przeglądarki internetowej. Przecież mógłbyś porozmawiać z rodziną, albo sąsiadem, więc po co w taki nowoczesny, nienaturalny i elektroniczny sposób przekazujesz ludziom swoje myśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fire napisał:
@Krok: Napisałeś: "Szkoda mi ludzi, którzy do życia potrzebują aplikacji w telefonie." A mi szkoda ciebie, bo potrzebujesz do życia aplikacji na PC-cie: przeglądarki internetowej. Przecież mógłbyś porozmawiać z rodziną, albo sąsiadem, więc po co w taki nowoczesny, nienaturalny i elektroniczny sposób przekazujesz ludziom swoje myśli?
Aplikacja aplikacji nierówna. Zdobywaj dalsze szlify w demagogii - póki co cienki z Ciebie Bolek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kylo: A czego ma się niby wstydzić? Czyżbyś sugerował, że to groźne pobicie to sprawiedliwa kara za granie w Pokemon GO? To może wszystkie osoby grajace w tę grę należy karać w taki sposób? Jesteś złym i głupim człowiekiem i to ty powinieneś się wstydzić, ze roznosisz w internecie swoją truciznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg danych w społeczeństwie jest 25% debili,kretynow i idiotów.Zauwazylem,ze niemieckie gazety uwielbiają o nich pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe sam wygląda teraz na pokemona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Krok: OK, widzę, że nie zaprzeczasz, że potrzebujesz do życia aplikacji na PC-ta. Czyli nie zaprzeczacz, że jesteś cyborgiem. O to chodziło. A już twoje dziwne teorie, że na smatfony nie ma dobrych aplikacji, to mnie nie interesują, bo to jak słuchanie starego rock&rollowca twierdzącego, że hard rock to gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...