Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja o graffiti na garażu: To nie swastyka

Utworzony przez henio, 13 grudnia 2012 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Krzyż Maltański i wele innych wersji swastyk: http://kodczasu.pl/files/swastyka_790.png Policja ma racje. W tym garazu pewnie graja młodzi Punkowcy, nawet jest PUNK 77 obok namalowany. To jest krzyż maltański ew swastyka Tybetańska. Jakby nie było kolejny znawca-społecznik atakuje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ani nie swastyka i ani krzyż maltański, tylko hinduski znak szczęścia http://qffel.wordpress.com/tag/swastyka-hinduska/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję wysłać tych nieuków na wycieczkę do Azji, będą mieli mnóstwo roboty z usuwaniem swastyk, niech wezmą pietrasiewiczów , foxmannów , grassów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co by tu zrobić by nic nie zrobić !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
"Nazwa swastika pochodzi z sanskrytu i oznacza "przynoszący szczęście" (swasti – powodzenie, pomyślność, od su – "dobry" i asti – "jest", -ka sufiks rzeczownikowy). Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem , natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności."
Zgadza się i dlatego powinni go zamalować bo jest kojarzony z nazizmem u nas i namalowanie go (nawet w ten sposó jest prowokacyjne w stosunku do osób, które właśnie tak (czyli jako znak hitlera) go skojarzą - czyli zdecydowanej większości ludzi (już widzę jak ktoś zobaczy ten malunek i wykrzyknie: "o jaki ładny hinduski znak szczęścia!" hehe. Podejrzewam że 99% ludzi czytających ten artykuł po przeczytaniu komentarzy zajrzało na Wikipedię i sprawdziło heraldykę (i teraz mogą się wymądrzać hehe) - jedyny plus "afery" z tą swastyką jest taki że część osób dowie się czegoś ciekawego ja np nie wiedziałem - ale teraz już wiem i mogę szpanować także w sumie fajnie - tyle że mnie osobiście nie ruszyłoby gdyby to była "normalna" swastyka - natomiast jestem w stanie wyobrazić sobie co może poczuć ktoś kto np przeżył "Oświęcim" czy "nasz" Majdanek i widzi coś takiego.. a tacy jeszcze chodzą po lubelskich ulicach i napewno nie rozkminią swastyki jako hinduskiego znaku szczęscia - no ale o tym nie pomyślała raczej osoba - (za dużo bym wymagał - takie czasy że niekiedy myślenie dla niektórych jest oznaką słabości..), która chciała "zabłysnąć" rysując to o czym mowa w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian! ładne masz drzwiczki:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepodległy Umysł napisał:
Zgadza się i dlatego powinni go zamalować bo jest kojarzony z nazizmem u nas i namalowanie go (nawet w ten sposó jest prowokacyjne w stosunku do osób, które właśnie tak (czyli jako znak hitlera) go skojarzą - czyli zdecydowanej większości ludzi (już widzę jak ktoś zobaczy ten malunek i wykrzyknie: "o jaki ładny hinduski znak szczęścia!" hehe. Podejrzewam że 99% ludzi czytających ten artykuł po przeczytaniu komentarzy zajrzało na Wikipedię i sprawdziło heraldykę (i teraz mogą się wymądrzać hehe) - jedyny plus "afery" z tą swastyką jest taki że część osób dowie się czegoś ciekawego ja np nie wiedziałem - ale teraz już wiem i mogę szpanować także w sumie fajnie - tyle że mnie osobiście nie ruszyłoby gdyby to była "normalna" swastyka - natomiast jestem w stanie wyobrazić sobie co może poczuć ktoś kto np przeżył "Oświęcim" czy "nasz" Majdanek i widzi coś takiego.. a tacy jeszcze chodzą po lubelskich ulicach i napewno nie rozkminią swastyki jako hinduskiego znaku szczęscia - no ale o tym nie pomyślała raczej osoba - (za dużo bym wymagał - takie czasy że niekiedy myślenie dla niektórych jest oznaką słabości..), która chciała "zabłysnąć" rysując to o czym mowa w artykule.
moze ta osoba myslala wlasnie o tym co powiedziales i namalowala to by sprowokowac te cala awantur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla Pani Komisarz , która najwyraźniej nie ma pojęcia jak wygląda krżyż maltański !! osyłam do wikipedii : http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_malta%C5%84ski . Wiadomość dla Pani Barbary : swastyka nie jest symbolem nazistowskim ( gdyz naziści użyli odwróconego krzyża swastycznego jako swojego symbolu) !! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogolnie bardzo mnie cieszy zamieszanie wokol tego dziela..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Jeżeli to nie jest swastyka to HWDP nie znaczy H#j W DUPĘ POLICJI. [/quote] Oczywiście że jesteś w błędzie analfabeto. Po pierwsze "ten" wyraz pisze się przez >ch<, zobacz w słowniku, a jeśli nie masz to poszukaj w internecie. Ponadto skrót CHWDP oznacza : "Chcę Wstąpić Do Policji".
narcyz napisał:
Policja to jednak deb***e...
...ale żeś błysnął ! [quote name='inspirodawca :)' timestamp='1355775621' post='710749'] ogolnie bardzo mnie cieszy zamieszanie wokol tego dziela..
Prawda jest taka, że ten temat celowo został założony, ba nawet celowo powstał ten artykuł. Policja i prokuratura nie dają za wygraną i bardzo dobrze. W artykule napisano kilka bzdur, a teraz różnego pokroju "narcyzy i esy" piszą na forum głupoty. Wśród tych "narcyzów" jest sprawca tego "dzieła" i dzięki jego wpisom policja/prokuratura dotrze do tego cymbała już wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh juz dotarla parowo co sie nie chce podpisac tylko moga mi naskoczyc bo to nie swastyka hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...