Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Policji, sądach i urzędach, wszędzie są kliki rodzinne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia?? Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ? Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) urzędników, jest traktowany jak bydło. Taki natomiast "funkcjonariusz" pozostalby nie tknięty gdyby nie nagłośnienie w prasie. Ile musi być takich przypadków które nie ujrzały światła dziennego, skoro trzeba aż medialnej burzy aby komisja etyki spełniła swój obowiązek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno im zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli można obrazić policjanta na służbie gestem i to bez konsekwencji? czy tylko inni policjanci mogą tak robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa - Dlaczego komendant nie został zawieszony? W końcu podejrzany jest o popełnienie przestępstwa - nawet jeśli się z tego wybroni to wizerunek Policji dzięki jego zasłudze dla szwagra stracił. I pomyśleć że on kieruje jednostką i surowo wymaga dyscypliny i wyników w pracy od Policjantów, żeby nie wspomnieć o postępowaniach dyscyplinarnych które sam wszczął Policjantom z III Komisariatu Policji w Lublinie, o których głośno było na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weż dostań sie do policji bez poparcia. Są szczelniejsi od mafii i nietykalni. Ale mnie już 2 razy oblali na psychologicznych po pytaniu kto z rodziny pracuje w "firmie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo zbrakie komisariatów do przenoszenia członków rodzin którzy podpadną, a na marginesie dziś jest problem z karaniem policjantów bo każdy z nich jest pod kogoś podwieszony i dlatego zamiatają sprawy pod dywan. Najgorsze jest to, że ta zgraja popleczników szarga opinię uczciwym policjantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Piotra. Przed 2005 rokiem dostać się do służby bez układu było bardzo ciężko. Obecnie ludzie dostają się bez układów. NIe wiem w jakim procencie ale myśle że 40% nowo-przyjętych nie ma układu. To oczywiście patologia ale z drugiej strony w Policji nie ma miodu za to jest stres wszechobecny. W jednostce stresują przełożeni że zdegradują na stanowisku etc a na ulicy się stresujesz bo nie wiesz czy kosy nie zarobisz albo narazisz się dresiarzom z osiedla na którym mieszkasz z dzieckiem, żoną i samochodem. Tak więc nie a czego żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tom napisał:
Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa - Dlaczego komendant nie został zawieszony? W końcu podejrzany jest o popełnienie przestępstwa - nawet jeśli się z tego wybroni to wizerunek Policji dzięki jego zasłudze dla szwagra stracił. I pomyśleć że on kieruje jednostką i surowo wymaga dyscypliny i wyników w pracy od Policjantów, żeby nie wspomnieć o postępowaniach dyscyplinarnych które sam wszczął Policjantom z III Komisariatu Policji w Lublinie, o których głośno było na forum.
Ten zdechlak to najgorsza łajza III w mundurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takieg h..a to od razu wyje..c ze sluzby bo inaczej znowu sie swinia nachleje i bedzie sie pruła. A tak jak zdejmie mundurek to mu moze ktos w koncu doje..e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego szwagra jeb.c rowniez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są tylko pierdoły a my nadal nie wiemy kto przejechał w ubiegłym roku dzieciaka na przystanku w Bogucinie ?. Wielka rzecz się stała,że jakiś podpity policjancik pokazał faka innym mundurowym... -trzeba aż takie działa wytaczać ?. Angażować ;sądy,prokuraturę,usuwać ze stanowisk- nie skupiaja się nad tym na czym powinni tylko tanimi sensacyjkami chcą publikę karmić. Natworzyło się ,strażników miejskich,drogowych,granicznych -rozpieprzyli kompetencje a teraz z braku zajęcia niczym pies zabierają się do lizania jajek...a do roboty, pała w łapy i na krawężniki ganiać złodziei i bandytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Trzeba dać im znów kolejne podwyżki żeby mieli za co pić i więcej przywilejów, bo od takiego ostrego picia to ciężko dożyć 40... a gdzie tu jeszcze pracować...
Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mkk napisał:
Niech mi ktoś wyjaśni, proszę, dlaczego takie sprawy, z udziałem policji w roli głównej, wymagają nagłośnienia?? Czy służby państwowe to "święte krowy" dla których prawo nie istnieje ? Czy ludzie którzy są opłacani z naszych podatków mogą sobie drwić z prawa i być nietykalnym ? Normalny obywatel który codziennie ciężko tyra żeby mieć na chleb dla siebie i dla rodziny, który musi utrzymywać dodatkową tą olbrzymią armię (a może bandę ?) urzędników, jest traktowany jak bydło. Taki natomiast "funkcjonariusz" pozostalby nie tknięty gdyby nie nagłośnienie w prasie. Ile musi być takich przypadków które nie ujrzały światła dziennego, skoro trzeba aż medialnej burzy aby komisja etyki spełniła swój obowiązek ?
Każdemu człowiekowi może się przydarzyć chwila słabości w której popełni głupotę- tyle tylko czy potrzebna jest aż taka wrzawa kiedy to nie jest recydywa jak w przypadku tego człowieka ? Jeżeli właśnie temu policjantowi takie cos się przydarzyło to trzeba go zaraz na krzyż wsadzać a po bokach dowiesić mu szwagra i jeszcze kogoś ? Miejmy na uwadze że do policji nie przyjmują tych samych osobowości co i do seminarium duchownego.....mniej krzyku a więcej rozwagi . Mój przełożony w pracy -wprawdzie nie w policji ,powiedział "budowa to nie wersal,czsami i schujać się trzeba" Niech ci małoletni ,obrażeni funkcjonariusze wezmą sobie tą maksymę pod uwagę i przemilczą swoją ansę bo w przyszłości i dla nich ktoś może być niewyrozumiały kiedy nadepną Temidzie na wagę. Mam swoje lata, doświadczenie i wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie go przenieśli na pewno mu krzywdy nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok , jaka solidarność za awanturnikiem pijanym na ulicy ,co to za różnica policjant czy zwykły smiertelnik .Zajscie miało miejsce a jeżeli to policjant to powinien ponieść karę dwukrotnie wyższą jak przeciętny człowiek .Co dzieje się z ojcem lub matka będacą po kielichu i opiekującą się dzieckiem , dziecko do pogotowia rodzic do wytrzeźwienia . Najwyższy czas wprowadzić kary dla pijanych mundurowych , bez znaczenia ,nie musi być na służbie ale winien być przykładwm . A to nie pierwszy i nie ostatni , zaraz po tym zdarzeniu ze szwagrem następny pijany rozbił radiowóz .A może tak ktoś przeprowadzi badanie i zrobi doktorat na temat procentowegej ilości pijanych policjantów ,policjantów biorących udział w różnej przestępczości np, przemoc w rodzinie, udział w nielegalnych interesach ,morderstwa dokonane przez policjantów , pobicia , itp . Jeżeli jest ktoś w stanie dokonać takich statystyk w stosunku ilość zatrudnionych do ilości pracowników którzy dokonali czynu zabronionego ,i porównać to do poszczególnych grup społecznych ,np nauczycieli , lekarzy , bankowców , itd . Ciekawi mnie która grupa społeczna będzie wiodła w takiej statystyce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jurka nie mierz jedną miarą wszystkich Policjantów, i nie porównuj Policjantów do takiego komendancika i jego szwagierka, bo to jest najgorsza obraza i poniżenie dla uczciwych Mundurowych. Uwierz mi, że jest wielu Mundurowych, którzy są normalnymi ludżmi, mają Rodziny i chcą przeżyć to życie w sposób jak najbardziej normalny, niejednokrotnie spędzając więcej czasu w pracy, bo niestety służba w Plicji o tym się nie mówi i nie pisze to przede wszystkim nienormowany czas pracy i czasami ile się da, za nadgodziny nikt nie zapłaci, ale już tego społeczństwo niedocenia, tylko osądza już wszystkich i wkłada do jednego worka, co jest wielce krzywdzące dla Policjantów. Mam nadzieję, że dla przyzwoitości władze powinny coś zrobić, pozdrowienia dla normalnych Mundurowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z referatu operacyjnego przenieśli go do wywiadowców,to awans a ni kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...